Dcera má něco s rukou

27.11.19 14:07

Dcera má něco z rukou

Včera moji dceři někdo nějak natáhl ruku… Volali ze školy že bychom měli zajít do nemocnice ale nejsem si jistá jestli je to potřeba :oops:. Její spolužák vzal její ruku a obtočil si ji kolem těla… Má stahovací obvaz :( myslíte si že je nutné vyhledat lékaře? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2498
27.11.19 14:13

Ano. Zlomenina nebolí se říká. Já když jako malá spadla ze stromu tak jsem si zlomila ruku, nebolelo to, naši mi to stáhli. No časem to bolet začalo, pak mi na 4× lamali ruku, aby se to vrátilo zpět a celý rok jsem nemohla chodit na plavání a byla jsem děsně na. sraná :lol: šla bych na rentgen nikdy nevíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26887
27.11.19 14:14

Pokud to má natelké nebo ji to bolí tak ano, zajela bych raději na RTG. Může mít natažený vaz nebo tak něco. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
391
27.11.19 14:23

Spíš proč ne? :) Nejsem zastánce „s každou volovinou k doktorvi“, ale pokud bych u zranění nebyla a škola sama mne na nemocnici odkázala, jedu tam hned ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5985
27.11.19 14:41

A to řešíš den po ve dvě odpoledne? Jako vážně?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14038
27.11.19 14:46
@Karleon píše:
A to řešíš den po ve dvě odpoledne? Jako vážně?

a jako proc ne. Na zivote ji to neohrozuje. Mne vzala matka se zlomenou rukou taky az na druhy den k doktoru, vecer se ji evidentne na pohotovost kvuli tomu nechtelo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1176
27.11.19 14:59

A největší pravděpodobností byste zlomeninu poznala. Je pravda, že občas se nepozná, ale pravidlo to není. Když nepůjdete na RTg, nezbývá než počkat až to přejde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.11.19 15:40

@Karleon dceři nic není… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3148
29.11.19 15:44
@Mišule22 píše:
Včera moji dceři někdo nějak natáhl ruku… Volali ze školy že bychom měli zajít do nemocnice ale nejsem si jistá jestli je to potřeba :oops:. Její spolužák vzal její ruku a obtočil si ji kolem těla… Má stahovací obvaz :( myslíte si že je nutné vyhledat lékaře? :think:

Ja bych do nemocnice jela hned ten den..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama