Dcera ubližuje psovi

Anonymní
8.12.19 14:43

Dcera ubližuje psovi

Ahoj holky,
Má 5-tileta dcera ubližuje našemu pejskovi..
Tahá za hodinu za uši, bouchá ho pantoflí..
A já ji okriknu, ať toho nechá, že to pejska bolí.
Dcera přiběhla s tou pantoflí a pleskla mě sní přes břicho a řekla,,Vidíš, nebolí to'
Když jsem jí řekla, ze mě to hodně zabolelo a že to bolí i pejska..Tak se pozastavila, přestala zlobit, ale pak to dělala zad a takhle je to dokola..

Maminky, co byste dělaly vy?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21208
8.12.19 14:45

8o ona mlátí psa, tebe a ty se ptáš, co máš dělat? Seřezala bych jí pr.del, aby viděla, že to opravdu bolí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2415
8.12.19 14:47

Nenasim kdyz se ublizuje zviratum, vytrhla bych ji pantofli a poradne ji ztrikala jestli ji to taky neboly, jednou toho bude mit pes dost a bude se branit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6196
8.12.19 14:49

5 leta 8o je zaostalá nebo co? Jak jsem proti fyzickým trestů, tak bych holku taky vytahala za uši a pleskla pantofli, když vysvětlení nechápe. Mám psa, mám taky 5letou dceru a tohle by ji v životě nenapadlo, zvířata miluje..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26932
8.12.19 14:51

A když tě bouchala, nastalo co? Jen jsi ji řekla, že to bolí? Já bych syna přetáhla pantoflí taky.
Proč ji necháš psa týrat? Jednou zatáhne a okamžitě bych separovala a následoval by trest. Bouchne pantoflí, severu pantofel. Pokud neuznavas tělesné tresty, tak cokoliv. Zakázat sladkosti, pohádky, sebrat hračku a holku zaměstnat, aby se nenudila a nevymyslela nesmysly.
Pokud nemá nějakou vadu/poruchu, tak je nevychovaná. V 5 letech už by dítě mělo mít hranice a vědět, že se neubližuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1558
8.12.19 14:52

To nemyslis vazne ne? Co to je za dotaz? To si do dneska mohla delat co ji napadlo? Proste si ji srovnej. Je ji 5, neni zas tak mala. Se divim, ze si dovoli te flaknout botou pres bricho. By tou pantofli dostala po zadku, ze by se nestacila divit, jak to neboli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3435
8.12.19 14:57

Udělej jí to samé, co ona dělá psovi, pokud na domluvu nereaguje…

A moje mamka by ti řekla, že to dělá, protože se nudí, takže by ses jí měla více věnovat ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.12.19 15:01
@terien @Peggy54 @Alušáček
@Lumíkovec píše:
To nemyslis vazne ne? Co to je za dotaz? To si do dneska mohla delat co ji napadlo? Proste si ji srovnej. Je ji 5, neni zas tak mala. Se divim, ze si dovoli te flaknout botou pres bricho. By tou pantofli dostala po zadku, ze by se nestacila divit, jak to neboli.

Jednou jsem jí tu pantoflí z ruky vytrhla a chtrla jsem jí jednu lipnout na zadek, ale kroutila se jako žížala, tak jsem se bála že se netrefím a bochnu ji přes záda či tak, tak nakonec nedostala

• Citovat
  • Nahlásit
2028
8.12.19 15:02

Důrazně bych vysvětlila ze se to nedělá! Zakázala třeba pohadky nebo schovala oblíbenou hracku, s tím ze až se omluví ji psovi tak tobě jsi ochotna ji vec vratit. Nejsem zastánce fyzického trestu za biti kohokoliv. Přece nemuzes rict diteti ze se pes nebije a pak ji sama zmalovat zadek. To postrádá logiku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
982

V 5 letech mlati psa a na tebe to zkusi? schvalne, co asi vymysli v 15 letech :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
457

Dát pár facek a zeptala bych se jestli to taky nebolí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8612
8.12.19 15:04
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
Dcera přiběhla s tou pantoflí a pleskla mě sní přes břicho a řekla,,Vidíš, nebolí to'
Když jsem jí řekla, ze mě to hodně zabolelo a že to bolí i pejska..Tak se pozastavila, přestala zlobit, ale pak to dělala zad a takhle je to dokola..Maminky, co byste dělaly vy?

Udělala bych jí to samé. Zatahala ji za uši, natáhla jí pantoflí…
A tobě bych jednu preventivně střelila taky, aby ses probrala!!! Na takovou věc se musíš ptát??? Ty neumíš vychovat svoje děcko? :roll:
Ale v pohodě. Však ji nech. Pes se jednou pořádně nas.sere a zakousne se do ní. Nejlíp třeba do obličeje. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
878
8.12.19 15:04
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
Když jsem jí řekla, ze mě to hodně zabolelo a že to bolí i pejska..Tak se pozastavila, přestala zlobit, ale pak to dělala zad a takhle je to dokola..Maminky, co byste dělaly vy?

Vzala bych pantofli a pleskla ji s ni poradne pres zadek, aby vedela, jak to boli a kdyby to nepomohlo, tak zase. Se pak lidi divej, ze psi napadaj deti :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8612
8.12.19 15:05
@Anonymní píše:
@terien @Peggy54 @AlušáčekJednou jsem jí tu pantoflí z ruky vytrhla a chtrla jsem jí jednu lipnout na zadek, ale kroutila se jako žížala, tak jsem se bála že se netrefím a bochnu ji přes záda či tak, tak nakonec nedostala

Gratuluji. Takto vznikají ti nevychovaní smradi. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1558
8.12.19 15:05

@Emisis podle me, kdyz me nekdo bouchbe, tak si to nenecham libit… Ona bije psa a kdyz ji matka rekne, ze ho to boli, at to nedela, tak se rozebehne a prasti i ji? Tak to se na me nezlob, ale asi potrebuje lecbu sokem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat