Řidičský průkaz v cizině

43
8.12.19 04:17

Řidičský průkaz v cizině

Dobry den. Je tu nekdo, kdo se pracuje na dopravaku, nebo ma zkušenosti s řidičským průkazem z ciziny?
Udelala jsem ridicsky průkaz v cizine kde žiji přechodně kvuli praci delší dobu a momentalne nevim, zda bude vydan v Ústí nad labem ( pevne bydliště) nebo zde v cizine. Bylo mi řečeno, ze pry mi ho vydaji v U/L, ale mam obavy, ze kdyz si tam zavolam, tak mi moc nic nereknou, nebo to tam nebude vůbec podané. Konecne testy byly dost rozhaprovane, protože muj eu komisař si zlomil nohu a pak za nej byla dana nahrada, kde cele info a zkousky bylo dost zašmodrchane.. Avšak zkoušky mam slozene a podan byl v Bratislavě, kde mi rekli, ze to poslou se žádostí do Ústí a tam mi ho, kde mam pevny bydliště vydají a v autoskole mi zase rekli, ze ho dostanu zde v BA normalne.
Pokud si zavolam na urad U/L, je mozne, zda mi řeknou, ze tam ta zadost na vydani, nebo ridicak vydan je? At pak x měsíců neresim kde mi ho udelali.
A je moznost ho zaslat za nějaký poplatek na jiny urad( třeba Břeclav, az nemusim do ul, pokud v ul bude)?..
Prijde mi, ze nekdo nevi co a jak je v teto situaci a za deb#la jsem ja..
Dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
74853
8.12.19 07:36

Jak je to s novym nevim, ale kamsradka mela B delane v CR a pak dodelala A v cizine a ten cesky jim odevzdala a ma vydany cizi s obema skupinami. Ale ona uz tam ma dlouhodoby pobyt, mohlo by to ovlivnovat i to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6795
8.12.19 07:37

Tak ono když místo zavolání a zjištění informací řešíte nějaký svoje vymyšlený závěry, tak je to pak těžký.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat