Depilace (vosk nebo krém?)

18.5.20 19:18

Depilace (vosk nebo krém?)

Ahoj ženy,
léto se blíží a já chci dát letos sbohem žiletkám.
Přiznám se, že oblast bikin jsem doteď holila jen žiletkou. Na depilaci voskem, páskami nebo depilačním krémem jsem si netroufla :D

Dáte mi prosím tipy, jak se účinně zbavit chloupků v intimních oblastí (vepředu i vzadu :dance:), co používáte za přípravky a jaké máte zkušenosti (jak dlouho depilace vydrží)? Moc děkuji. Jsem stydlivá, takže preferuji depilaci doma přípravkama z drogerie, ač vím, že nejúčinnější by bylo zajít k profesionálce.

Když byste ještě připsaly, jak depilujete kromě intimních partií i nohy, byla bych vážně moc ráda, díky holky! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16115
18.5.20 19:41

Hele hlavně bacha s tou drogerkou jestli mas citlivější pleť, může se ti to vymstít :D ja si tohle v drogerce koupila 2×, jednou vosk, este sem brala nejaky supersensitive na podpaží, slezla mi s tim i kůže, 2 dny sem nemohla dát ruce k tělu. Podruhé sem si koupila depilacni krém na obličej, že si nechám zmizet knirek před velkou akcí a misto zmizení knirku sem měla poleptany oblicej :mrgreen: pokud mas finance, tak nejlepsi je elektricky epilator, to ti chloupky vytrha mechanicky a vydrzi to nejdyl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.5.20 19:56
@Kriss Tina píše:
Hele hlavně bacha s tou drogerkou jestli mas citlivější pleť, může se ti to vymstít :D ja si tohle v drogerce koupila 2×, jednou vosk, este sem brala nejaky supersensitive na podpaží, slezla mi s tim i kůže, 2 dny sem nemohla dát ruce k tělu. Podruhé sem si koupila depilacni krém na obličej, že si nechám zmizet knirek před velkou akcí a misto zmizení knirku sem měla poleptany oblicej :mrgreen: pokud mas finance, tak nejlepsi je elektricky epilator, to ti chloupky vytrha mechanicky a vydrzi to nejdyl.

No panejo, to sis tedy dala! Vím, že některé přípravky mohou být svinstvo. Taky jsem koupila kdysi depilační pásky na obličej a slezlo mi snad všechno kromě chloupků a tváře rudé, Ale opravdu rudé ještě týden :lol: Já ten elektrický epilátor mám, ale použít ho na intimní oblasti? 8o To musí šíleně bolet! K tomu odvahu nemám :roll: :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16115
18.5.20 20:01

@SvetlanaNav tak ono kdyz uvazujes o vosku, tak to vyjde nastejno jako tem epilator :D ty krémy zas vydrží snad míň jak ziletka a spis nadelaji skody na jemnější kůži.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
K82
1217
18.5.20 20:13

@SvetlanaNav
Ahoj, ja chodim do salonu na depilaci cukrovou pastou a ted, jak bylo zavreno, jsem to delala doma sama.jako dala jsem to, ale od nich je to pohodlnejsi.na stud i bolest si dej sklenku a vyraz ;).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama