Dítě nejí ve škole svačiny

Anonymní
23.1.20 12:53

Dítě nejí ve škole svaciny

Ahoj, už si fakt nevím rady, mám 9 leteho kluka s Adhd, je teď ve třetí třídě a od první třídy nejí svačiny, za každý rok snědl svačinu tak 1,2 krát a to dostává jen co mu chutná a slibuji mu za to i odměny, ale nepomáhá to. Rano taky vyloženě nemá hlad, ale když na tom trvám sní to, ale opravdu jen trošku a trvá mu to hodně dlouho. Ráda bych aby ve škole jedl svačiny, jako všichni, nevím co už s ním mám dělat.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

70064
23.1.20 12:56

A proč je tak důležité jist svaciny?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54787
23.1.20 12:59

Jako všichni…ne, všechny děti taky nejedí svačinu…
Mě jí kluk nosí 4krat týdně domů…
Tak jí pak jí odpoledne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2987
23.1.20 13:00

Dávala bych mu snídani a se svačinama bych ho neprudila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.1.20 13:02
@j.a.n.i1 píše:
A proč je tak důležité jist svaciny?

Chtěla bych prostě aby pravidelně jedl i paní učitelka a psychiatr říká že by bylo dobré kdyby jedl a mám se snažit ho k tomu nějak donutit aby aspoň trošku v té škole snědl.

• Nahlásit
  • Citovat
26277
23.1.20 13:04

Syn nesnídá, nesvačí, neobedva a ani odpoledne nesvačí a nenutím ho. Hubený není, je to jeho boj. Co ho nenutím, tak se to zlepšilo a občas si aspoň něco kousne.
Za rok jde mladší a to bude ještě horší.
Proč je tak důležité, aby jedl svačiny?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54787
23.1.20 13:05

Tak když to říká paní učitelka, tak ať mu to na začátku velké přestávky připomene…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.1.20 13:11
@Petra Z píše:
Tak když to říká paní učitelka, tak ať mu to na začátku velké přestávky připomene…

To mu říká furt, ani ji neposlouchá.

• Nahlásit
  • Citovat
23.1.20 13:16

On hlady neumre… Až dostane hlad tak se nají, to ho donutí… Jestli do sebe něco málo dostane ráno a pak sní ve škole oběd tak bych to fakt neřešila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11241
23.1.20 13:18

No tak nejí svačiny, já je taky nejedla, ani si nepamatuju proč, cestou domů jsem je házela do popelnice. On se svět nezboří.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32855
23.1.20 13:24

Je pod medikací?
syn je v první třídě, je adhd, bere prášky, a ty tlumí chut k jídlu..takže občas taky nesní dopoledne nic, pak začne mít hlad když se vratí se školy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6129
23.1.20 13:26

Není možno chodit na svačiny do školy, že by se přidal ke spolužákům?
Prostě je to pro něj ztráta času, ve třídě se blbne. V jídelně přece jen moc podnětů není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54787
23.1.20 13:34

@bublinek jak to myslíš…chodit na svačiny do školy??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.1.20 13:41
@smurfka píše:
Je pod medikací?
syn je v první třídě, je adhd, bere prášky, a ty tlumí chut k jídlu..takže občas taky nesní dopoledne nic, pak začne mít hlad když se vratí se školy.

Je jen výjimečně pod medikací, nejsem zastáncem cpani chemie do dětského organismu

• Nahlásit
  • Citovat
70064
23.1.20 13:42
@Petra Z píše:

Alespon bude posilat do haje nekoho jineho… Ale pokud neni na hranici podvýživy, tak fakt nechapu tuhle honbu za „pravidelnym“ jidlem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama