Dítě s dvojčetem mého muže

Anonymní
29.7.20 13:03

Dítě s dvojčetem mého muže

Zdravím a jdu si pro radu. Stala se mi šílená věc. Vím, bude to znít jako neuvěřitelná story, ale já jsem na mašli. Jde o to, že jsem včera zjistila, že jsem těhotná. Za normálních okolností by to problém samozřejmě nebyl, ale otcem je dvojče mého manžela. Tím jsem si jistá. Jsou jednovaječná dvojčata, téměř k nerozeznání. já je samozřejmě poznám, s manželem jsme se brali před dvěma lety a předtím spolu 4 roky chodili. Mně je 29 a manželoví 32. Stalo se to tak, že jsme na chatě s partou lidí slavili právě narozeniny manžela a jeho bratra.
Pozdě večer, když už jsme měli popito, jsem byla nějak unavená, řekla manželovi, že už si jdu lehnout. Už jsem usínala, on přišel, že chce dát rychlovku. Nerozsvěcoval, přilehl si, ani jsme se nelíbali, prostě rychlovka. Pak odešel. Já jsem usnula. Ráno vedle mě ležel, spokojeně si spal a po probuzení jsem se ho ptala, jak dlouho s nimi ještě byl, po té naší rychlovce. Říkal, že za mnou vůbec nebyl, že se mi asi něco zdálo. řekla jsem, že nezdálo. Jen zakroutil hlavou a spal dál. Vyšla jsem ven před chatu a švagr uklízel gril, usmál se na mě a řekl, že včera to bylo fajn, že se mu konečně podařilo mě dostat. Zůstala jsem jako opařená. Jen musím dodat, že mě vždycky chtěl, já jeho ne. Pát naschválů už mi udělal, ale že by zašel až tak daleko..
Snažila jsem se na to nemyslet, ale to prostě nejde. Navíc s manželem máme nechráněný sex, nechali jsme tomu volný průběh, že až se zadaří, tak se zadaří. Ani si nehlídám plodné a neplodné dny, zas až tak na to nespěcháme.
No jenomže se mi nedostavila ms a já si s hrůzou udělala test, který vyšel pozitivní. S hrůzou proto, že jsem s manželem spala 5 dnů předtím, než se stalo to se švagrem, a po akci na chatě manžel na druhý den odjel na služebku. Teď počítám, kdy jsem měla plodné dny a bylo to právě v době, kdy jsme byli na chatě.
Vůbec nevím co mám dělat. Říct to manželovi by byla katastrofa, je hrozně žárlivý. Říkám si, že když jsou dvojčata, dítě by mohlo mít stejnou krevní skupinu jako manžel a vzhled též.
Ale nevím, jak dokážu žít s tímto „tajemstvím“ a co se stane, až se dozví švagr, že jsem těhotná. Jestli ho to třeba nenapadne, co já vím. Mám hrozný strach a nevím, jak dál…

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

35733
29.7.20 13:07

Když jsou jednovaječní, tak je to stejné, jako by dítě bylo manželovo - mají úplně stejný genom a ani testem DNA se neprokáže, který je otec. Navíc tě skutečně mohl oplodnit manžel spermie něco vydrží.

Ale švagr je teda hajzl, to nemá obdoby. Pomstila bych se mu, jakože se obvykle nemstím.

je to teda příběh jak do časopisu, až se mi tomu nechce věřit.

• Nahlásit
1090
29.7.20 13:11

Ááá, zlý dvojče :mrgreen:

• Nahlásit
4424
29.7.20 13:12

To si obšlehla z knížky od Lenky Laczove? Teda s mensi úpravou.

• Nahlásit
4267
29.7.20 13:15

Ontar je z trojcat, kdyz se oslavuje, mam pro jistotu pas cudnosti.

• Nahlásit
385
29.7.20 13:15

Trochu zvlastni, ze treba nepoznas manzela podle dotyku, vune.. ale tak budiz, kdyz to pises, verim.
Manzelovi bych to nerikala, podoba na nej bude, kdyz jsou jednovajecni temer k nerozeznani.. a treba je i manzela.

• Nahlásit
9234
29.7.20 13:16

Hele todle už tu jednou bylo, ne? :think:

• Nahlásit
1014
29.7.20 13:19

Já tomu příběhu sice nevěřím, ale kdyby to teda pravda byla, tak manžel nemá šanci na to přijít (pokud mu to ty nebo bratr neřeknete), protože jednovaječná dvojčata mají stejnou DNA.

• Nahlásit
Anonymní
29.7.20 13:19

@Pudloslava Chápu, mně se tomu také nechce věřit. Bohužel realita je taková. :(
Jak se mu pomstít fakt netuším. Hlavní teď pro mě je, aby ho ani nenapadlo, že dítě může být jeho. Ale obávám se, že ano a manželovi to řekne. Naschvály mi dělával často, mstil se. V době, kdy jsem s manželem začala chodit, tak měl pořád kecy, co by mi to udělalo kdybych mu dala, že však jsou stejní. No vzhledově ano, povahově vůbec. Chtěl nás těsně před svatbou rozeštvát. Napsal anonymně manželovi, že jsem spala s kolegou z práce, protože ví, jak žárlivý manžel je. Pak se to naštěstí vysvětlilo. Manžel za kolegou přímo byl. No to by bylo na dlouho. Teď se mi chce zvracet ze současné situace.

• Nahlásit
26981
29.7.20 13:20

Heh, jako dobrá story… zní to tak šíleně až to fakt může být i pravda.

Mno, jestli jsou jednovaječní, jak píše Pudloslava, ani DNA testem by se neprokázalo otcovství jednoho či druhého. Takže si to tajemstvíčko hezky schovej a nikde ho neventiluj. A toho co tě zneužil prostě vytěsni z paměti - nic takového se nestalo. Prostě NESTALO! Ten večer jsi sex prostě neměla, s nikým a nazdar.

Beztak opravdu nikdo neprokáže opak. A pokud by měl tendence tak je to tvrzení proti tvrzení. :nevim:

Hele je to fakt jako dost šílený… ale nevidím důvod proč by dítě nemohlo být manželovo? Jako fakt nevidím… je to dokonce větší šance, pokud jsi s manželem spala v tom měsíci vícekrát. Je o to větší šance, že je manželovo… :think:

Jo a taky se mi nezdá, že tě zneužije cizí týpek a aniž by si zjistil jestli bereš antikoncepci, nepoužil kondom a ještě tě napustil? No tak jako… pardón… měla jsem za to, že až takoví idioti už na světě nejsou jako :roll: :think: To se mi fakt nezdá… :roll:

Příspěvek upraven 29.07.20 v 13:22

• Nahlásit
9234
29.7.20 13:21

A proč jsi si teda nedala prášek po? To nechápu

• Nahlásit
6481
29.7.20 13:24

VKV :D

• Nahlásit
26981
29.7.20 13:25
@zu.syk píše: Ááá, zlý dvojče :mrgreen:

Tak tenhle koment mě fakt jako rozesmál.. jsem si poprskala monitor :lol: :lol: :lol: :pankac: :potlesk:

• Nahlásit
Anonymní

No toho jsem se obávala, že mi to nebudete věřit. Manžela jsem nepoznala, když jsme se nelíbali a všichni jsme byli cítit kouřem z grilu, navíc jsem byla připitá.
Ok, tak jsem šla pro radu na špatné místo. Takové podezírání by mě nenapadlo. Tak už se nevyjadřujte, já se s tím nějak poperu sama :(

• Nahlásit
90

No, tak to je mazec.
Ty jsi ale neudělala nic špatného, jeho bratr využil tvé indispozice.
Naštěstí, když se bude dítě podobat na otce, bude se podobné tvému manželovi bez ohledu na to, kdo je jeho otcem.

Pokud má švagr bratra rád, bude mlčet, jestli je do tebe zamilovaný, mohlo by mu vše dojít a chtít vychovávat své dítě.
DNA mají stejnou, takže bych vše popřela, když by švagr naznačoval něco tvému muži.
Třeba se stresuješ zbytečně. Vzdyť ani nevíš, v kolikátém tydnu jsi.
Pořád je šance, že je dítě manželovo.

Situace jak z červené knihovny. :)

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama