Čím jsem na manžela hodnější, tím je horší

33
28.7.20 23:19

Čím jsem na manžela hodnější, tím je horší

Všechny vás zdravím. Hledala jsem podobnou diskuzi a nenašla jsem…
Zajímá mě, jestli jste se setkaly s podobnou věcí jako já…
Jsem vdaná 5 let. Máme s manželem dvě děti, 4 a 2 roky. Zatím jsem na mateřské dovolené.
Manžel je hodný a nepotýkáme se s žádným velkým problémem typu alkohol, násilí, ponižování atd. Ale trápí mě, že mi nedává možnost být na něj hodná. Abych to vysvětlila…
Opakovaně si všímám, že čím jsem na manžela hodnější, on se začíná chovat jako debil, s odpuštěním. Z ničeho nic mi začne vyčítat nesmysly a překrucovat to, co jsem řekla. Kolikrát mi přijde, že záměrně chce vyprovokovat hádku.
Např. dnes na mě začal řvát, že jsem ho od rána 4× seřvala. Ještě říkal něco, ale ta první věta mě tak zaskočila, že jsem už dál ani neposlouchala… Když jsem o tom zpětně přemýšlela, jednalo se o kritiky, co jsem mu řekla normálně, ale ani zdaleka to nebyl řev. Např. že jede rychle do zatáčky. A že hned za zatáčkou je obec, že nechápu, proč jede jako prase. Všechno to byly (pro mě) kraviny, ale po dnešním super výletu na koupaliště udělal doma akorát dusno, tak jsem byla nakonec hnusná na děti, což mě mrzí úplně nejvíc. Bohužel s tím nedokážu pracovat.
Nedávno jsem přestala kojit, vrátila se mi chuť na sex, tak jsme s manželem posledních pár dní skotačili jako zamlada. Předtím tak jednou, dvakrát za měsíc. Taky jsem se k němu začala i líp chovat, protože jsem měla dobrou náladu, že se mi chuť zase po 4 letech kojení nebo těhotenství zase vrátila. Dnešní výstup mi ale zase potvrdil, že čím líp a láskyplněji se k němu chovám, tím on se chová hůř. Už jsem s ním o tom několikrát mluvila a sám vždycky uznal, že mám pravdu. Omluvil se a slíbil, že se bude snažit se tak nechovat.
Dokud jsem byla megera, hormonálně rozhozená, nebo jsem na sex neměla vůbec chuť, pořád se snažil, byl jako milius, hladil mě, když procházel kolem mě, objímal… Když jsem začala být během dne tulivá i já, zase se změnil v blbce. To stejný, když se snažím, aby si odpočnul, posílám ho do hospody, nebo mu řeknu, ať si sedne, že to nebo ono udělám já…
Chtěla bych, aby mezi námi fungovala i během dne nějaká chemie. Aby děti viděly mezi námi tu lásku, úctu… Bohužel ale na manžela, jak jsem vypozorovala, platí jen odtažitost, řešení provozních záležitostí a žádné ohledy. Spíš jen úkolování z mé strany. Organizačně to tady mám pod palcem víceméně sama. Už jsem mu několikrát vyčetla, že si tady přijdu jako bachař, protože hlídám děti, ale i jeho. Že bych ocenila, kdyby přemýšlel, co je kdy potřeba udělat. Ale snaží se pak den, dva a nakonec je ze mě zase generál, co tady se všema hýbe jako s figurkama. Mně to vůbec nevyhovuje, ale bohužel mi nic jiného nezbývá, protože musíme nějak fungovat. S tím ale souvisí i ten můj hlavní problém - že mi nedává možnost, abych na něj byla milá. On je to jinak milionovej chlap, o tom žádná, ale jak mu člověk povolí uzdu, když to řeknu tak hnusně, tak se z něho stává ješitnej nafoukanej blb, co překrucuje a má klapky na očích. Třeba jsem ho dnes i pochválila, ale to samozřejmě jakoby nebylo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

26220
28.7.20 23:23

@Ivet808
Najdi si brigádu, Iveto. Manžel ať hlídá vaše ratolesti. Oba budete tak unavení, že na ty žabomyší spory nebudete mít náladu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8595
28.7.20 23:26

Na mě tvůj příspěvek působí, jako by pro tebe byl třetí dítě a ne rovnocenný partner. Ty vše zařizuješ, o vše se staráš. Pro tebe je možná kravina, když mu řekneš, že jede jak prase, mě by to tedy naštvalo a to pořádně. Nesnáším, když mi někdo do řízení kecá. Zapremýšlela bych, zda nejsem přehnaně kritická :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1272
28.7.20 23:29

Krasne zduvodneni toho, proc byt na manzela protivna.
On to potrebuje, on to chce :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5373
28.7.20 23:41

Není to typ, co potřebuje dominu, ale asi ne až takovou, co ho zpráská bičem?

Asi bych zkusila nebýt vysloveně tulivá = což nevadí, protože on to vynahradí svojí aktivitou,
a moc nechápu, že mu říkáš, ať si sedne, že za něho něco uděláš. To by mně v životě nenapadlo, já jsem ráda, když manžel udělá, co se zrovna chystá udělat. On mi také neříká, že bude makat místo mně. Může to na něho působit moc mateřsky nebo mu to připomíná matku z dětství, což mu nemusí sedět. Od tebe to na něj může působit tak, že je neschopný to udělat dobře a ty to zvládneš lépe. Nech ho makat dle libosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21943
29.7.20 00:31

Ja te chapu. Taky jsem si toho vsimla, ze spousta chlapu to tak proste chce :roll: no tak jo, no… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.7.20 00:56

Zakladatelko, u nas zase kdyz jsem mila a chci mu dat byt jen pusu a obejmout, tak je to okamzite brano jako pobidka k sexu :roll: a nevysvetlis mu to a nevysvetlis - treba, ze kdyz mu dam v obchode pusu neznamena, ze cestou od pokladny zapadneme na wc uzit si paradni sex :roll: :roll: opravdu s tim neuspesne bojuju uz 23 let.

• Nahlásit
  • Citovat
3212
29.7.20 01:20

Nauč se být,, hodná potvora,, :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.7.20 01:32
@Anonymní píše:
Zakladatelko, u nas zase kdyz jsem mila a chci mu dat byt jen pusu a obejmout, tak je to okamzite brano jako pobidka k sexu :roll: a nevysvetlis mu to a nevysvetlis - treba, ze kdyz mu dam v obchode pusu neznamena, ze cestou od pokladny zapadneme na wc uzit si paradni sex :roll: :roll: opravdu s tim neuspesne bojuju uz 23 let.

Chapu. U nas to samy. Chtěla bych se pomazlit. Jen si lehnout a ležet. Ne, myslí si, že chci sex :roll: nebo že on chce? Nevím.
K zakladatelce. Kecat mi do řízení, tak te sjedu na tři doby. Totéž nedělám chlapovi. Bych se dozvěděla.
Jinak ano. Když je mezi nama vše ok, napíšu mu třeba miluju te, tak za den, za dva následuje nějaká hádka kvůli kravine. Nevím, jak je to mozny :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
2617
29.7.20 08:21

Zajímavé…
Mám pocit, že jsou lidi (muži i ženy), kteří nesnesou klid a pohodu. Když není problém, tak si ho vykonstruují. Pár takových znám. Je to těžké.
Na druhou stranu, každý jsme nějaký a pokud se to vleze do mezí možností mé tolerance :nevim:. A pořád lepší, že si uvědomuješ, jak to u vás funguje… aspoň s tím můžeš nějak pracovat. Konec konců, i on, pokud je schopen se na sebe a své chování podívat s odstupem, to totiž taky každý neumí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16889
29.7.20 08:43

A proč se k němu chováš jak k dítěti? To kecání do řízení bylo přes čáru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4249
29.7.20 08:50

Uprimne rikam, ze kdyby me muj drahy stabilne takovym zpusobem pripominkoval, byla bych pravdepodobne (v ocekavani veci pristich) prednas.rana uz od rana. Jste partneri a metody cukru a bice ci povoleni a utazeni opratky, jsou vhodne pro vycvik zvirat, ne lidi.

edit-samozrejme to neni mysleno tak, ze ze strachu, aby druhy nemel spatnou naladu, se mu nesmi nic rict. Bylo to mysleno na takove to systematicke pripominkovani, ktere maji nekteri v povaze.

Příspěvek upraven 29.07.20 v 09:00

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1419
29.7.20 08:52

Taky jsem si to u nekterych lidi vsimla. Nejen u chlapu. Potrebujou te jakoby neustale dobyvat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2617
29.7.20 08:53
@divine woman píše:
A proč se k němu chováš jak k dítěti? To kecání do řízení bylo přes čáru.

Chování jako k dítěti samozřejmě OK není, ale u toho řízení si myslím, že zakladatelka má právo se jako spolujezdec ozvat. Mně taky není příjemné jet s někým, kdo řízení nezvládá nebo příliš riskuje - jde přece taky o můj život a moji bezpečnost. Otázka je, jak moc často a kvůli čemu všemu dává zakladatelka manželovi hašte… min. jako prostor k zamyšlení.

Nicméně zdá se, že on, když dostává pojeb, funguje dobře. Asi je to opravdu ten typ, že potřebuje ráznou a dominantní ženu, pak je spokojen. Nebo jak už tu padlo: typ, co pořád potřebuje dobývat; žena, kterou má „jistou“, ho nebaví. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14729
29.7.20 08:58

Prostě ho nonstop komanduješ, tak se s tebou snaží vyjít, a když jsi na něj podle tvých slov milá, a třeba mu říkáš ať si odpočine, je vlastně taky komandování. Zkazíš mu den čtyřmi blbými kecy na řízení a ještě se divíš, že máš pak doma dusno? Ale to je fuk, tím si projde skoro každý, ono se to usadí, pokud se v tom nebudeš pořád pitvat a řešit blbosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama