Přítelův syn neustále provokuje mého syna.

Anonymní
28.7.20 18:34

Přítelův syn neustále provokuje mého syna.

Ahoj Děvčata už nevím co mám dělat našla jsem si chlapa je úžasný, hodný, milý, miluje mě i mého syna, ale problém je tu jeho syn mám ho ráda, ale jediný co nedávám jak neustále provokuje/šikanuje mého syna kope do něj, přijde strčí do něj, dává mu facky a naznačuje, že ho kousne. Můj malej mu nikdy nic neudělal miluje děti a nikdy mu nic z toho co on mu dělá nevrátil. S přítelem jsem se o tom bavila několikrát, ale stále ho omlouvá skoro nikdy mu nic neřekne chápu je to jeho jediný syn, ale tohle se mi opravdu nelíbí. Přítele miluji nechci o něj přijít bohužel, ale už nevím co mám dělat. Stále si nalhavam to, že se to změní. Jeho maminka sním totiž nechodí nikam jsou jen na zahradě nebo s jejími rodiči s malým na hřiště chodí minimálně a s dětmi není v kontaktu neumí se začlenit do kolektivu nic. Táhne se to nějakou chvíli a vůbec nic se do posud nezměnilo syn se ho už bojí a když ho máme tak si sním nechce hrát a radši se strání. Nemáte stim to některá zkušenost? A jak jste to popřípadě řešili? Moc děkuji za radu už jsem z toho zoufalá :( :( :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7389
28.7.20 18:38

Kolik těm klukům je?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14743
28.7.20 18:38
@Anonymní píše:
Ahoj Děvčata už nevím co mám dělat našla jsem si chlapa je úžasný, hodný, milý, miluje mě i mého syna, ale problém je tu jeho syn mám ho ráda, ale jediný co nedávám jak neustále provokuje/šikanuje mého syna kope do něj, přijde strčí do něj, dává mu facky a naznačuje, že ho kousne. Můj malej mu nikdy nic neudělal miluje děti a nikdy mu nic z toho co on mu dělá nevrátil. S přítelem jsem se o tom bavila několikrát, ale stále ho omlouvá skoro nikdy mu nic neřekne chápu je to jeho jediný syn, ale tohle se mi opravdu nelíbí. Přítele miluji nechci o něj přijít bohužel, ale už nevím co mám dělat. Stále si nalhavam to, že se to změní. Jeho maminka sním totiž nechodí nikam jsou jen na zahradě nebo s jejími rodiči s malým na hřiště chodí minimálně a s dětmi není v kontaktu neumí se začlenit do kolektivu nic. Táhne se to nějakou chvíli a vůbec nic se do posud nezměnilo syn se ho už bojí a když ho máme tak si sním nechce hrát a radši se strání. Nemáte stim to některá zkušenost? A jak jste to popřípadě řešili? Moc děkuji za radu už jsem z toho zoufalá :( :( :,(

ááá, máme tu další zlou macechu, jako z pohádky :pankac:

řeknu to asi takhle, kdybys jen tušila, jak se navzájem řežou moje vlastní dcery :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14080
28.7.20 18:40

Ubližovat svému dítěti bych nenechala od nikoho…ani od přítelovo syna…musíš zasáhnout ty a bránit svoje dítě, když je jeho otec ignorant…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
259
28.7.20 18:40

Myslím, že takhle to bývá i u pokrevních bratrů :D nevidím na tom nic nenormálního ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4923
28.7.20 18:41

Důležité info jak jsou staří? A prostě normálně se musí zasáhnout řežou se i vlastní děti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
92
28.7.20 18:41

Jen co rodiče opustili na vteřinu byt, už jsme byli s bráchou v sobě :mrgreen: Vyrvané vlasy, krev, modřiny. Rvali jsme se furt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.7.20 18:43

Ano vlastní, ale když můj syn mu nic nedělá ba naopak si sním stále hrál atd.. A on jde a dělá tyhle věci neřeknu kdyby to bylo vzájemně, ale to opravdu není. Malému od přítele nikdy nic neříkám to ať si vyřeší přítel je to jeho syn, ale on mu také nic neřekne a když se sním o tom bavím tak ho jen brání. Jde mi o to aby to přítel malému nějak vysvětlil, ale nedokáži to příteli vysvětlit

• Nahlásit
  • Citovat
14080
28.7.20 18:47
@Anonymní píše:
Ano vlastní, ale když můj syn mu nic nedělá ba naopak si sním stále hrál atd.. A on jde a dělá tyhle věci neřeknu kdyby to bylo vzájemně, ale to opravdu není. Malému od přítele nikdy nic neříkám to ať si vyřeší přítel je to jeho syn, ale on mu také nic neřekne a když se sním o tom bavím tak ho jen brání. Jde mi o to aby to přítel malému nějak vysvětlil, ale nedokáži to příteli vysvětlit

Necháš mlátit svoje dítě a nic neděláš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5379
28.7.20 18:48

Tvůj přítel neumí vychovávat dítě. Slabý muž. Tím se snižuje jeho hodnota. Na malých dětech, co se tak moc neznají, nelze nechat všechno jen na nich. Nějaké vysvětlování tam musí být.
A proč se tak bojíš promluvit na jeho syna? Co to je za nevztah? Za takových okolností spolu nemůžete žít, když se bojíš malého dítěte.

Je rozdíl mezi rvačkou mezi vlastními sourozenci a mezi cizími, kteří se poznávají.
Bohužel si myslím, že bys zničila své dítě, kdybys ho nechala vystavené dlouhodobě jakýmkoliv útokům od někoho jiného v místě, kde se má cítit bezpečně - to je doma.
Pokud ty děti nebudou schopné spolu vyjít, neměli byste spolu bydlet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10156
28.7.20 18:49
@Anonymní píše:

Kolo jim je?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.7.20 18:50

Nechci být ta špatná já, když mu vynadam tak hned budu ta nejhorší co by jste dělala vy na mém místě? I když přítele miluji díky tomuto přemýšlím, že od něj odejdu.

• Nahlásit
  • Citovat
613
28.7.20 18:51

Pošťuchování mezi dětmi je normální, nevíme věk dětí, ale když je pasivní partner jako otec syna a ty taky nic neuděláš, tak co chceš? Jeho okřikni a uvidíš jak zareaguje, podle jeho věku

Příspěvek upraven 28.07.20 v 18:54

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.7.20 18:52

Já se nebojím malého dítěte to opravdu ne, ale když je u toho všeho přítel má mu to vysvětlit on jakožto jeho rodič já mu třebas řeknu, že se to nedělá, ale co z toho když mě neposlechne.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
28.7.20 18:54

Oboum jsou 3roky. Tak naposledy není to moje dítě otec dítěte je vždy u toho, ale stejně mu nic neřekne já mu řeknu, že se to nedělá, ale mě neposlechne.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama