Dítě v 17, přerušení studia

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tynus_eee
Povídálka 21 příspěvků 21.02.17 21:21
Dítě v 17, přerušení studia.

Zdravím, chtěla bych se poradit. S přítelem (24) jsme těhotní, tedy já :lol:. Je mi 17 a jsem v druhém ročníku SŠ, dítě je planované. (Přítel je řádně finančně zajištěn, byt má vlastní.) Potřebovala bych se poradit, zda má někdo zkušeností s přerušením studia. Koukala jsem po netu, je to na 2 roky, ale nikde jsem se nedočetla více. Chtěla bych studovat dokud mi zdraví dovolí, pak přerušit a posléze zase pokračovat. Tak bych poprosila info, jestli jste to tak nějaká měla. Děkujiii. :oops:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Reakce:

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18575 příspěvků 21.02.17 21:25

V 17 sis plánovaně pořídila dítě? To bylo velice moudré rozhodnutí.

blabla123 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.17 21:26

Takže prvotně, ty nemáš ani hotovou školu a už plánuješ dítě? :zed:
Jen doufej, že si to nerozmyslí a neopustí tě. Jak dlouho jste spolu? Bydlíte spolu?
Doufám, že jste si vše pořádně promysleli.

Ohledně přerušení studia vím pouze to, že s miminem bez hlídání bude hooodně těžké školu dodělat.

dada85
Kecalka 274 příspěvků 21.02.17 21:26

Jak plánované? To jsi ho potřebovala teď hned nutně? Kdyby jsi počkala rok, dva nemusela bys řešit takové zbytečnosti.

Tarjei
Závislačka 4104 příspěvků 21.02.17 21:29

Tomu neverim. Nekdo si dela p.rdel.

Tynus_eee
Povídálka 21 příspěvků 21.02.17 21:29
@blabla123 píše:
Takže prvotně, ty nemáš ani hotovou školu a už plánuješ dítě? :zed:
Jen doufej, že si to nerozmyslí a neopustí tě. Jak dlouho jste spolu? Bydlíte spolu?
Doufám, že jste si vše pořádně promysleli.Ohledně přerušení studia vím pouze to, že s miminem bez hlídání bude hooodně těžké školu dodělat.

Jsme spolu 3 roky, 1 rok spolu bydlime. Určitě nerozmyslí. Hlídání problém není.

@dada85 píše:
Jak plánované? To jsi ho potřebovala teď hned nutně? Kdyby jsi počkala rok, dva nemusela bys řešit takové zbytečnosti.

S přítelem jsme se o něm už nějakou dobu bavili. Nechávali jsme to volně.

Tynus_eee
Povídálka 21 příspěvků 21.02.17 21:31
@Tarjei píše:
Tomu neverim. Nekdo si dela p.rdel.
???
Vidím že táhle komunita je velmi milá.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.17 21:34

Jeeee to je super! já se ti nedivím, na co škola?? vždyt je super být jak Gilmorka :srdce: :srdce: :srdce: mladá mamuška viď? mimisek bude určitě zlaťoučkej a ty si to když tak doděláš při něm :srdce:

blabla123 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.17 21:34
@Tynus_eee píše: ???
Vidím že táhle komunita je velmi milá.

A co čekáš? Nemáš ani maturitu a na mimino čas je… Hele být to na mě, tak tě pošlu před zrcadlo ať se profackuješ.

kopejka
Echt Kelišová 9706 příspěvků 21.02.17 21:35
@Tynus_eee píše:
Zdravím, chtěla bych se poradit. S přítelem (24) jsme těhotní, tedy já :lol:. Je mi 17 a jsem v druhém ročníku SŠ, dítě je planované. (Přítel je řádně finančně zajištěn, byt má vlastní.) Potřebovala bych se poradit, zda má někdo zkušeností s přerušením studia. Koukala jsem po netu, je to na 2 roky, ale nikde jsem se nedočetla více. Chtěla bych studovat dokud mi zdraví dovolí, pak přerušit a posléze zase pokračovat. Tak bych poprosila info, jestli jste to tak nějaká měla. Děkujiii. :oops:

8o plánované dítě 8o to nemůžeš myslet vážně

Kotatko03
Echt Kelišová 8095 příspěvků 21.02.17 21:35

Tvl, je to plánované a toto si dopředu nezjistíš? Jinak těžko radit, každá škola to má jinak. Nejefektivnější budeš mít zajít si do školy a poptat se tam.

ZuzaMi 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.17 21:35

Tak pokud je dítě plánované, tak sis v první řadě měla naplánovat i „dostudování“ a info kolem, ne? :?

Tarjei
Závislačka 4104 příspěvků 21.02.17 21:37

@Tynus_eee jako Tobe je fakt 17 a mas planovane dite? V tom pripade sorac. Ale zni to dost silene. Deti maj deti.

Míša 95
Zasloužilá kecalka 789 příspěvků 21.02.17 21:37

@Tynus_eee co si jako cekala? Ze ti za tvohee rrozhodnutí bude kazdej tleskat? Zachovala si se jako sobec ;)

orionk
Echt Kelišová 7730 příspěvků 21.02.17 21:37

Je ti 17,rok spolu bydlíte a jste planovane tehotni??? 8o A rodiče té nechali se v šestnácti nastěhovat k příteli? Tvl já už jsem asi stará, já už to nějak nepobiram :think: Sama jsem měla syna brzy (po škole a plnoletá),ale toto…

Příspěvek upraven 21.02.17 v 21:40

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Bizár dne: Bývalí reprezentační brankáři Hašek a Čech se mají moc rádi

Oba nastupovali v dresech české reprezentace, oba byli světově uznávanými... číst dále >

Matěj von Osečany a život na zámku: Kozy jim přerůstají přes hlavu!

Zámecký pán Matěj Stropnický si na svou usedlost nedávno pořídil také... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >