Dítě vypilo vyteklou baterii

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Domkakonka87
Povídálka 31 příspěvků 29.06.19 22:49
Dítě vypilo vyteklou baterii

Dobrý den, nejradši bych se viděla někde v pekle a potřebuji poradit. Mám doma termosku s ukazatelem teploty, kde mám vždy přes noc horkou vodu abych synovi (10m) mohla udělat přes noc UM (2× za noc cca 40ml horké vody). Jde mi o to, že sem předchozí noc cítila z termosky divný smrad, myslela sem si, že sem špatně převařila vodu, ale až bohužel pozdě sem zjistila, že jsou to asi vytelké baterie nebo mono článek nebo bůh ví čím se to nabíjí!!! Můj syn tudíž dostal UM s touto vodou :,( já teď nevím co dělat. Nevím jak dlouho už ho takhle trávím. Nic u něj nepozoruji. Není mu zle, stolice jako vždy. Třeba jen plaším, ale já dnes asi neusnu. :(
Nevím jestli to tak ke, nedokážu to nijak zjistit. Mám zavolat doktorce a zeptat se co a jak? Jak by se vůbec projevilo to, že něco takového vypil? Děkuji.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Domkakonka87
Povídálka 31 příspěvků 29.06.19 22:51

Jen pro upřesnění, ta termoska je dělána, aby se do ní člověk nedostal, už sem to zkoušela násilím, ale letěla celá do koše.

stinga
Echt Kelišová 7809 příspěvků 29.06.19 22:53

Takže předchozí noc jsi cítila z termosky divný smrad a dnes téměř v noci to začínáš řešit? to je teda dost zvláštní :nevim:

Le_lenaz
Kecalka 118 příspěvků 29.06.19 22:56

Proboha, jak se někdo může ptát jestli má jít s tímhle k doktorce? Vám příjde v pořádku že dítě vypilo něco co vlastně ani nevíte co je? Myslíte že je OK ptát se na to na netu? Samozřejmě že máte jet hned k doktorovi. Pokud mu nic není může to být v pohodě ale taky nemusí. :roll:

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 51869 příspěvků 29.06.19 22:58

@Domkakonka87 no tak hlavne zjistit, co tam presne vyteklo, bez toho se dantezkonneco resit. Najdete tu termosku a informace na internetu a jedte k doktorovi :nevim: nebo se zeptat na toxikologicke lince :nevim: pokud vim, baterie spolkle jsou pro deti nebezpecne moc. Tohle je jiny pripad, ale pokud nezjistite presne, co tam vyteklo, tezko se posunete dal :nevim:

radulaur
Zasloužilá kecalka 993 příspěvků 29.06.19 22:59

Nechápu jak by se vyteklé baterie mohly dostat do kontaktu s vodou v termosce?

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 51869 příspěvků 29.06.19 22:59

@Domkakonka87 a jako ty baterie se dostaly do te vody? Asi tezko, ne? Prece to bude oddeleno? Co je to za termosku a co si mysli druha polovicka?

Domkakonka87
Povídálka 31 příspěvků 29.06.19 22:59

@stinga já ji používám pouze na noc a jak sem řekla, myslela sem, že je to špatně vyvařená voda, žadala sem o radu a ne nicneříkající koment :roll:

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 51869 příspěvků 29.06.19 23:00
@radulaur píše:

No, taky ted premyslim prave, jak to vubec myslela.

stinga
Echt Kelišová 7809 příspěvků 29.06.19 23:00
@radulaur píše:

no to taky nechápu :nevim:

Janli
Echt Kelišová 9351 příspěvků 29.06.19 23:01

Nějak nechápu, že jsi mu udělala UM ze smradlavé vody? Hele, smrdí ta voda nebo smrdí ta termoska. Těžko by mohla být udělaná tak, aby se roztok z baterií dostal do vody. Ochutnala jsi tu vodu? To bych udělala jako první, protože tak poznáš, jestli se něco do vody dostalo. A jako druhou věc bych při podezření na vypití kyseliny jela rovnou k lékaři a tu termosku bych vezla s sebou.

Markéta80
Hvězda diskuse 45276 příspěvků 29.06.19 23:01

To se tam jen tak nedostane. Tobě se nezdála voda stejně z ní uděláš UM a čekáš celý den?

Domkakonka87
Povídálka 31 příspěvků 29.06.19 23:02

@blumen je to přímo termoska pro tyto účely a baterie jsou odděleny ve víčku. Já popravdě ani netuším jestli je možnost, že se to do vody může dostat. Ani nevím jestli to smrdí jako vyteklá baterie. Možná špatným zacházení, nebo že sem vicko omyvala a neměla sem? Sem trochu v panice…kor po předchozích komentech.

pannda
Kelišová 7027 příspěvků 37 inzerátů 29.06.19 23:02
@radulaur píše:

Ani já ne…

Uživatel je onlinesediza
Závislačka 2596 příspěvků 29.06.19 23:03

Volat toxikologicke stredisko v Praze. Jsou tam k dispozici na telefonu 24h denně ;) a normalne si to vykazují na pojistovnu. Volejte jim.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama