Divně týden po ovulaci

155
2.5.17 13:23

Divně týden po ovulaci

Ahoj holky,
vím že takových pocitů je tu plno, jsem ale v tomto ohledu začátečník :D mám týden po ovulaci a týden do MS. Jsem od čtvrtka velmi až nadměrně unavená, včera se přidalo špinění plus občasné bolesti v podbřišku. Dneska od rána motání hlavy, strašná žizeň, kdy nejdřív začít testovat TT? A máte nějaký typ jaký je spolehlivý? ;) děkuji za rady :)
P. S. Snažíme se druhý měsíc, beru Femigard, bylo by fajn kdyby to vyšlo :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

304
2.5.17 13:29

Testla bych v den ocekavane ms, pokud neprijde. Driv by se ti to nemuselo vyplatit (s ms muze oplodnene vajicko odejit) a nebo bys tam jeste nic nevidela, tyden neni dlouha doba, to vydrzis.
Ja testovala sice uz 10 dni pred ms, jenze ja byla tehotna uz z minuleho cyklu, kazdopadne zkusit to za dva, tri dny muzes, za to nic nedas. Hodne stesti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
304
2.5.17 13:30

Jo a ja testovala testem Dr. Max, vzdy mi vysel spolehlive.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.5.17 13:39

Ideálně by se test měl dělat alespoň jeden den po předpokládané menstruaci(začátku). Příznaky těhotenství jsou díky hladině hCG v těle. Takže pokud máš příznaky, měl by být test pozitivní. Každopádně v tvém případě je ještě dost brzo. Já si vždy kupovala ty nejlevnější testy (v DM za 40kč od Pepino) a už dvakrát vyšel, tak jak měl. Hodně štěstí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
155
2.5.17 13:48

Já si to myslela, že to bude moc brzy tak uvidíme ještě týden :) snad mi bude líp, doufám, že to není PMS takový strašný jsem teda ještě nikdy neměla :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6378
2.5.17 13:52

@TerHad Ideálně vyčkej až do termínu menstruace. Teoreticky by něco mohlo být vidět i za 3-4 dny, ale abys pak nebyla zbytečně zklamaná, že tam nic není (i kdybys těhotná byla) nebo třeba i je, ale potom by to mohlo odejít s ms. Tak raději počkej a pokud možno, zkus na to moc nemyslet. Čas ti potom rychleji uteče. Držím palce, ať to vyjde ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
155
2.5.17 14:04

@Petule030 děkuji byla bych ráda, ale zase nechci si udělat planý naděje, právě abych nebyla pak zklamaná ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama