Do hospody se samotestem, do bazénu s profi testem

Anonymní
30.5.21 08:11

Do hospody se samotestem,do bazénu S ps profi testem

Co na to říkáte? Do hospody budou moci vožbrundové na základě samotestu nebo testu z práce, který udělají jen tak hala bala, aby se neřeklo a rodina s dětmi, která by chtěla jít na hodinku do bazénu s dětmi, tak je nejdříve bude muset nechat šťourat v nose…je mi z toho opravdu na b…í :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
53769
30.5.21 08:13

Mi je to úplně jedno. Neřeším. Co platí dnes, tak nemusí platit za týden. Zas udělají výjimku nebo změnu.
Proč si dělat stres?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5017
30.5.21 08:18
@Anonymní píše:
Co na to říkáte? Do hospody budou moci vožbrundové na základě samotestu nebo testu z práce, který udělají jen tak hala bala, aby se neřeklo a rodina s dětmi, která by chtěla jít na hodinku do bazénu s dětmi, tak je nejdříve bude muset nechat šťourat v nose…je mi z toho opravdu na b…í :nevim:

Myslis do vnitrniho bazenu, tak se nech oockovat a nrmusis se stourat, ja mohu kamkoliv bez stourani. Jinak, kdyz je hezky, tak vetsina lidi jde do hospody na zahradky, coz ve vnitrnim bazenu nejde. Uprimne vlastne nevim co ma delat rodina s detmi co jdou do hospody? Jak je testovat? Jinak se to ssi bere, ze v bazenu travis vetsinou vice casu nez v hospode..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8440
30.5.21 08:23
@Anonymní píše:
Co na to říkáte? Do hospody budou moci vožbrundové na základě samotestu nebo testu z práce, který udělají jen tak hala bala, aby se neřeklo a rodina s dětmi, která by chtěla jít na hodinku do bazénu s dětmi, tak je nejdříve bude muset nechat šťourat v nose…je mi z toho opravdu na b…í :nevim:
Že to zase brzo změní. Ale jinak se můžeš jít očkovat a nic z toho neřešit. :nevim:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
707
30.5.21 08:25

@lilith1 tak to by me zajimalo kdo. Ja chodila do bazenu 2× tydne na hodinu, jen si dat par delek a nazdar. V hospode vetsinou vysedavaji lidi cely vecer :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3325
30.5.21 08:26
@Cenarius píše: Že to zase brzo změní. Ale jinak se můžeš jít očkovat a nic z toho neřešit. :nevim:

Děti se očkovat nemohou takže pokud chce jít s dětmi tak to není řešení přece

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1790
30.5.21 08:29
@lilith1 píše:
Myslis do vnitrniho bazenu, tak se nech oockovat a nrmusis se stourat, ja mohu kamkoliv bez stourani. Jinak, kdyz je hezky, tak vetsina lidi jde do hospody na zahradky, coz ve vnitrnim bazenu nejde. Uprimne vlastne nevim co ma delat rodina s detmi co jdou do hospody? Jak je testovat? Jinak se to ssi bere, ze v bazenu travis vetsinou vice casu nez v hospode..

Ty si asi někde zamrzla :roll: :mrgreen: jako promiň, ale vozralove u hokeje rozhodně tráví víc času, než rodina v bazénu. Je to úplná blbost, abych mohla s dětma do bazénu, tak musím na odběrný místo, kde nás bůhví kdo může zase nakazit, strašně logický. Proč bych se měla nechat očkovat, když s nima stejně musím na test, tak holt otestují i mě.
Jinak fakt, u nás je to prostě banda diletantů, to se nedá jinak říct. :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9804
30.5.21 08:33
@lilith1 píše:

Ožralové dokáží sedět v hospodě po celou dobu otevření. :zed: Vejpitkové v hospodě nesedí 2 hodiny v hospodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8440
30.5.21 08:34
@zudina píše:
Děti se očkovat nemohou takže pokud chce jít s dětmi tak to není řešení přece

Teďka, za pár týdnů to bude určitě jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20778
30.5.21 08:42
@Anonymní píše:

Hele zlato, já se nakazila od někoho, kdo neměl potřebu se testovat, zato v obchodě vošmatal a voprskal všechno, včetně mě. Takže mě je spíš na blití z někoho, kdo má problém se testovat, aby se všechno mohlo aspoň trochu vrátit do normálu. Vadí ti testování? Tak seď doma. Buď jsi aspoň trochu ochotná podílet na zastavení epidemie nebo se neůčastni veřejnýho života.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5017
30.5.21 08:45
@Westie87 píše:
@lilith1 tak to by me zajimalo kdo. Ja chodila do bazenu 2× tydne na hodinu, jen si dat par delek a nazdar. V hospode vetsinou vysedavaji lidi cely vecer :nevim:

No uprimne ty bazeny plavecke taky nechapu.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5017
30.5.21 08:52
@Netopýr1 píše:
Ty si asi někde zamrzla :roll: :mrgreen: jako promiň, ale vozralove u hokeje rozhodně tráví víc času, než rodina v bazénu. Je to úplná blbost, abych mohla s dětma do bazénu, tak musím na odběrný místo, kde nás bůhví kdo může zase nakazit, strašně logický. Proč bych se měla nechat očkovat, když s nima stejně musím na test, tak holt otestují i mě.
Jinak fakt, u nás je to prostě banda diletantů, to se nedá jinak říct. :pocitac:

Neee nekamenujte me, jo priznavam ze s temi bazeny je to blbost..brala jsem to spise treba den v aqua, ale taky vlastne netusim proc to tak vadi kdyz je ve vode chlor..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
707
30.5.21 08:52

@lilith1 ja se tesila od prosince, nez to zad otevrou. No a ted, kdyz to je na spadnuti, tak tam nemuzu kvuli problemum v tehotenstvi. By se jeden po*. Testuji se furt v praci, nechapu, proc by nemelo stacit potvrzeni. Jedine, co tim davaji najevo je, ze je to testovani v zamestnani/skole k nicemu. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.5.21 08:59

Myslím si, že člověk posiluje imunitu a odolnost spíš v tom bazénu, než v hospodě (nic proti, ať je klidně otevřou), tak by bazény nemusely mít zhoršené podmínky oproti hospodám.
Jde mi o plavání dětí (chodili jsme do minibazénu v počtu 5 dětí) no a já bych si taky ráda dala ráno pár bazénů v plaveckém. Dělá mi to dobře na záda a je to jeden z mála pohybů, který mi v těhotenství vyhovuje. Očkování se mě logicky netýká. Snad tedy je testování zdarma, vůbec se v tom neorientuju. Chodila jsem 2-3× týdně, takže placené testování by mě vyšlo daleko dráž než sport sám o sobě.

• Citovat
  • Nahlásit
1579
30.5.21 09:03

Me zase prijde nesmyslny, ze neuznavaji ockovani ze zahranici. Zase to vypada na dalsi rok bez pribuznych.
A vcera me uzemnila reportaz, jak deti ve skole testuji, ale nemuzou mit spolecnou fotografii, jen s rouskama. Tak proc je teda vsechny testuji, kdyz stejne nemuzou k sobe?

Ale nebojte, v zemi, kde ziju, mame taky nesmysly..jako kdyz nam ted po roce dovolili se objimat a navstevovat se doma, ale pouze 6 osob maximalne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat