DO PLAVEK
- Otevřená skupina
Naším cílem je být krásné a štíhlé a navzájem se v tom podporujeme!
Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Otevřené přispívání (kdokoliv může příspívat do skupiny)
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
DO PLAVEK
Ahoj
, vítám všechny v této skupině. Zahájím jedním citátem:
** Léto se blíží a pneumatika tíží… ***Mar__tanka1983*
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Reakce:
Ahoj, vítám všechny, které se rozhodly, že toto léto budou v plavkách za super kočky! Pojďte se podporovat a pochlubte se ostatním s tím, co pro své zdraví a krásu děláte a jaké máte výsledky.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Začnu dnešním jídelníčkem:
snídaně jablečno-švestkové smoothie
svačina tvaroh s medvědím česnekem
oběd fazole na paprice
k večeři plánuji salát s tuňákem, děti se na něj těší ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Ahoj, já chci být taky krásná a štíhlá a trénovaná… prostě bikinová bohyně. Bohužel se mi to moc nedaří, naopak trend jde spíš k Věstnonický Venuši. Co mě děsí je to, že se na podzim vdávám, tak aby na mě nepraskly šaty ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Pruhovaný_mýval Ahoj, nevzdávej to. Určitě si nedávej nereálné cíle a netrap se. Musíš se naučit na takový režim pohybu a stravování, který povede k tomu, že nebudeš přibývat. A pak taky mít tento režim ráda. ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Taky plánuji do léta shodit ještě nějaké to kilo. Tak těch 5-10 a budu spokojená. Nejhorší je, že to mám všechno v oblasti břicha, prostě těhotenství se podepsalo, a to je děsné. Snažím se zdravěji jíst, ale občas nezvládnu a zahřeším si. Pohyb se mi zatím moc nedaří, budu se muset nějak nastartovat. Vloni jsem chodila 2× týdně cvičit a to bylo super, šlo to dolů samo. Pak jsem přestala a přes zimu to zase „vyžrala“.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@geileenka
5 kilo navrch není žádná tragédie, to určitě dáš. Pohyb bych nastartovala co nejdřív a zaměřila se na aerobní, protože přece jen ženy po dětech a s nějakým tím přibývajícím rokem ho potřebují.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Tiger-lily Když kdybych já tloustla z rozežranosti a lenosti… Ale já tloustnu za naprosto záhadných okolností. Jakože fakt kolem 30 - 40 km tejdně běhám, prokládám to lezením po skalách, v práci taky furt někde pobíhám. Zdravě se stravuju, ale měla jsem ted nějaký trápení a hmotnost stoupá. Je to opruz
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Tiger-lily Jj, chystám se chodit běhat. Pořád jsem se vymlouvala na lepší počasí, teď už mě nezachrání nic, tak budu muset začít
. Už jsem si koupila i boty a vrhnu se na to.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Pruhovaný_mýval A co nějaká vyšetření? Hormony, štítná žláza? Pokud se ti tedy zdá, že tvé rozměry přesáhly nějaký model zdravé slovanské ženy?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@geileenka
sice teď bylo pár dní škaredých, ale sluníčko už nás všechny vytáhne.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Tiger-lily No, asi by bylo dobrý dodat, že se pokouším zhubnout z nějakých 68kg/ 172 cm, takže extrém taky nejsem (i když v poslední době vypadám trochu Jungmannovsky… hlavně lýtka). Mě hlavně děsí ta neschopnost zhubnout pár kilo a to, že přes veškerou snahu pořád salámovou metodou kynu.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@geileenka Běhání je paráda. Jen to na začátku nepřepálit a pak už je to jenom pravidelnej přísun endorfinů.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Pruhovaný_mýval
Možná opravdu jen ty nervy a třeba bude líp, když se problémy vyřeší. Zkoušela jsi takové ty základy - cvičně mrknout na kalorické tabulky, jestli nemáš zbytečně velký příjem, i když zdravé stravy? A nebo jen od oka zkusit trochu zmenšit porce, pokud jíš jinak vyváženě? Na lýtka jsou dobré protahovací cviky. Mmch taky mi s přibývajícím věkem dá více práce, když mám např. po vánočním obžerství dostat něco dolů. ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Pruhovaný_mýval Já mám 178cm/70kg, takže tak nějak podobně. Taky to není extrém, ale jsem zvyklá na trošku něco jiného a ty kila mám hlavně kolem břicha a to se mi nelíbí. Momentálně mám milník těch 65kg, pak uvidíme, co půjde dál. Hlavně to hned nenabrat zpět.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Návštěvy uživatelů
- lucynka25 , 16.10.24 21:43
- MarieBojic , 24.5.23 15:30
- Keltinka , 3.10.22 09:46
- Věčná studentka , 8.11.21 22:17
- SwEeTTUnicorn , 2.11.21 00:17
- Stargust , 8.2.21 11:36
- Chauvinist , 20.11.20 07:59
- gozu , 23.9.20 05:55
- patybar , 22.9.20 15:30
- drewlet , 22.9.20 13:17
- KeckaJ , 22.9.20 12:13
- Markéta Rudná , 2.9.20 11:09
- KKKopretina , 30.7.20 20:52
- azalia , 30.7.20 17:15
- MKSP , 30.7.20 16:53
Moderátor skupiny
Členové skupiny
Nové diskuze
PMDD - co vám pomohlo?
- 24.6.26 01:46
- Noku
- 2
Změny rodidel po 3. porodu
- 23.6.26 23:58
- Anonymní
- 1
Jak se zbavit komárů, když máme miminko?
- 23.6.26 23:22
- Sára2020
- 6
Zkušenosti s podlahová myčkou Tineco
- 23.6.26 22:37
- Striky
- 1
Colonnade pojišťovna
- 23.6.26 22:04
- stinga
- 4
Předčasně uzavřená velká fontanela a...
- 23.6.26 20:45
- Karolína2020
- 1
Svědivá vyrážka , prosím radu
- 23.6.26 22:34
- Aries6
- 6
Asi jsem vše pokazila víc..
- 23.6.26 22:59
- Klávesa289
- 30
Sportování v těhotenství (kolo, lyže)
- 23.6.26 22:11
- Hobitka
- 12
Těhotenské nevolnosti (7 tt) a práce
- 23.6.26 23:22
- Hanča1234
- 6
Nové příspěvky
Jak probíhá zkouška na vysoké škole?
- 24.6.26 03:38
- Lollitka
- 54
PMDD - co vám pomohlo?
- 24.6.26 01:46
- Noku
- 2
Dítě se nesmí stýkat s ročním bratrancem...
- 24.6.26 01:38
- Noku
- 67
Milenky sem nová diskuze
- 24.6.26 01:22
- M_Vladim
- 113872
Dělení nákladů na dovolenou s dětmi
- 24.6.26 01:03
- JoHoP
- 315
Znáte dobrý vtip? Sem s ním!
- 24.6.26 00:18
- KalamityJohn
- 43423
Bulovka – ortopedie
- 24.6.26 00:05
- Jana Martinková
- 8
Nedostatek sexu, partnerka se mu vyhýbá
- 24.6.26 00:02
- Černá Madonna
- 59
Nemáme rádi léto
- 24.6.26 00:02
- Risanka
- 9677
Změny rodidel po 3. porodu
- 23.6.26 23:58
- Anonymní
- 1