Reklama

Doporučte prosím CD s relaxační hudbou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Barborika
Zasloužilá kecalka 811 příspěvků 02.02.18 15:12
Doporučte prosím CD s relaxační hudbou

Ahojda, doporučte prosím, sháním CD k relaxaci - zkusme vynechat Enyu :) díky

Reklama

Reakce:

Gina
Ukecaná baba ;) 1128 příspěvků 7 inzerátů 02.02.18 15:52

Kdysi se mi dostalo do rukou CD Blackmores Night - konkrétně Shadow of the Moon a ráda jsem to pro uklidnění poslouchala. Trochu keltský nádech.
Jinak je samozřejmě hromada přímo relaxační hudby typu zvuky lesa apod. 8)

P4ja
Kelišová 5762 příspěvků 02.02.18 16:09

@Barborika Zkusila bych projet youtube a pak stáhnout, co ti bude vyhovovat. Teď je tam toho spousta a každému vyhovuje něco jiného.

Walburga
Zasloužilá kecalka 784 příspěvků 02.02.18 16:49

Vangelis, Hans Zimmer (soundtracky), Omnia, Mediaeval Baebes, Faun, Wardruna, Heilung, Celtic Woman, Oonagh, Dead Can Dance… pokud chceš něco trochu jiného. Jinak mantry :mrgreen:

anbee
Povídálka 46 příspěvků 21.03.18 16:20

Já jsem na tu klasiku, takže klidně i B. Smetanu - Má vlast, nebo Vivaldiho. Hans Zimmer je oblíbený přes veškeré věkové kategorie. Dělá totiž hudbu do skoro každého kresleného filmu :) (i nekresleného)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Duo Los Čiperos v akci: Růženku Kopřivovou neprobral ani princ Jágr

Není každý den posvícení! Jaromír Jágr (46) se na rozlučku Radka Štěpánka,... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >