Doporučte prosím CD s relaxační hudbou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Barborika
Zasloužilá kecalka 804 příspěvků 02.02.18 15:12
Doporučte prosím CD s relaxační hudbou

Ahojda, doporučte prosím, sháním CD k relaxaci - zkusme vynechat Enyu :) díky

Reklama

Reakce:

Gina
Ukecaná baba ;) 1120 příspěvků 6 inzerátů 02.02.18 15:52

Kdysi se mi dostalo do rukou CD Blackmores Night - konkrétně Shadow of the Moon a ráda jsem to pro uklidnění poslouchala. Trochu keltský nádech.
Jinak je samozřejmě hromada přímo relaxační hudby typu zvuky lesa apod. 8)

P4ja
Závislačka 4901 příspěvků 02.02.18 16:09

@Barborika Zkusila bych projet youtube a pak stáhnout, co ti bude vyhovovat. Teď je tam toho spousta a každému vyhovuje něco jiného.

Walburga
Zasloužilá kecalka 759 příspěvků 02.02.18 16:49

Vangelis, Hans Zimmer (soundtracky), Omnia, Mediaeval Baebes, Faun, Wardruna, Heilung, Celtic Woman, Oonagh, Dead Can Dance… pokud chceš něco trochu jiného. Jinak mantry :mrgreen:

anbee
Povídálka 46 příspěvků 21.03.18 16:20

Já jsem na tu klasiku, takže klidně i B. Smetanu - Má vlast, nebo Vivaldiho. Hans Zimmer je oblíbený přes veškeré věkové kategorie. Dělá totiž hudbu do skoro každého kresleného filmu :) (i nekresleného)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Bohuš Matuš svedl dítě. Neuvěříte, kolik je jeho nové partnerce!

Právo na lásku má sice každý, tohle je ale již na hraně zákona. Zpěvák Bohuš... číst dále >

„Jouda“ Youd chtěl zabít ženu a dítě: V letadle, kterým vletěl do domu, uhořel sám!

Některé věci vám prostě hlava nebere. Člověk ještě pochopí, že se někdo po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama