Dorty a zase dorty k narozeninám

Napsat příspěvek
Velikost písma:
3337
3.5.11 15:36

Nebo tady…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15674
6.5.11 18:01

Trčím doma po úrazu, a tak se bavím..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15674
6.5.11 18:02

a ještě jeden

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
425
8.5.11 17:41

hkac…krásně se nudíš :palec: :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15674
8.5.11 17:49
Kamca78 píše:
hkac…krásně se nudíš :palec: :-)

Ale já psala, že se bavím, ne nudím :jazyk: .

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
106
9.5.11 00:16

mimo beranka jsem upekla i Velikonocni stenatko,puvodne mela byt kolem zviratka z farmy,ale uz nebyl cas.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
106
9.5.11 00:19

zrychlena formule ferrari na oslavu c.1 pro meho 8leteho syna,druhy dort si navrhl sam,prisel z papirem a nacrtem co chce upect,tak jsem zvedava,jestli to zvaldnu :roll: snad ho nezklamu :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18073
16.5.11 16:37

Ahoj, potřebuju poradit, na oslavu 4 let dvojčat bych chtěla pro Zuzku takový ten dort s Barbínou a šatama, víte, co myslím, no a problém mám s dortem pro Jindráše, kde bych taky chtěla doprostřed zakomponovat něco. Nevím co, jeřáb? Máte někdo tip, fotku, odkaz na klukovský dort s něčím uprostřed? Sama ho dělat nebudu, ale potřebuju inspiraci pro výrobkyni :) Díky!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1728
16.5.11 18:32

Tento dortík jsem dělala pro syna k narozeninám :wink:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15674
16.5.11 18:34

Já někde viděla dort s dinosaurem, ale fotku nemám.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18073
16.5.11 19:27

Spiderman je perfektní, ale Jindráše tohle zatím nebere. Ani moc dinosauři. Miluje auta, pracovní stroje, prostě taková klukovská klasika.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15674
16.5.11 19:59
Eliška píše:
Spiderman je perfektní, ale Jindráše tohle zatím nebere. Ani moc dinosauři. Miluje auta, pracovní stroje, prostě taková klukovská klasika.

No tak pak co třeba na dortu nějaká silnice a na ní autíčko (autíčko koupené, ať mu to zůstane jako hračka) :wink: .

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3337
16.5.11 20:05

Já jsem dělala švagrovi (jezdí s bagrem) taky jsme mu na to naskládali autíčka a bylo to :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18073
16.5.11 21:23

jj, takhle to asi vyřeším :palec: Díky!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1475
19.5.11 12:02

tady náš dortík

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Kojenecká lahev

  • (4.5) + 85 recenzí

Danny Sport

  • (4) + 77 recenzí

Poradna o homeopatii

Ikona - Eliška Bartlová

MUDr. Eliška Bartlová