Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Ahoj, učím němčinu už 11 let. Akorát nemám zkušenost se skype. Klienti vždy jezdí ke mě domů.
Jsem lektor japonštiny a teď učím zejména na Skype, takže s výukou mám hodně zkušeností jako vyucujici. Nyní se sama učím přes Skype němčinu, paní žije v Německu, posílá mi materiály, videa, pdf atd. Vidíme se na kameře, za mě je to stejné jako naživo. Za sebe mohu říct, že ta úspora času za to stojí, plus dcera poslouchá a paní si pro ni vždy udělá pár vět cvičení nebo ji podle dětské video, takže se něco priuci také.
Ahoj všichni. Chtěla bych vědět, jestli jste někdo využíval doučování přes skype, messenger atd. Ráda bych se pořádně rozmluvila v němčině, kvůli práci. Kvůli času chci zkusit tuto možnost. A raději bych soukromníka, než firmu. Tímto bych ráda i zde našla někoho, kdo učí němčinu, popřípadě má zkušenost s doučováním. Mohli bysme se domluvit více v sz. Děkuji moc