E-shop s oblečením - rychlé poslání

Theodoula
29.2.16 08:06

E-shop s oblečením - rychlé poslání

Prosím poraďte, potřebuji e-shop s oblečením (halenka, košile, svetřík), ze kterého by mi zboží rychle odeslali. Já takto nakupuji na Mall nebo Bezva sport. Objednám a je-li skladem, druhý den je tu dopravce s balíčkem. Jedná se mi o to, že se fyzicky nedostanu do soboty do obchodů a potřebuju si něco koupit na oslavu. Díky za typy, rady :kytka: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1412
29.2.16 08:19

zoot.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Theodoula
29.2.16 08:22

@aleba tak jestli tam to taky tak funguje, tak super, tam se opravdu vybrat dá :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
1412
29.2.16 08:26

@Theodoula co jsem objednávala, tak nejdéle druhý den odeslali :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.2.16 08:39

Já sama pracuji v eshopu a pokud je zboží skladem odesílá se ještě ten den nebo další. Není nic jednoduššího než, když odešleš objednávku a ještě si to potvrdíš na telefonu nebo to napíšeš do poznámky, ať máš jistotu :-)

• Nahlásit
  • Citovat
Theodoula
29.2.16 08:56
@Anonymní píše:
Já sama pracuji v eshopu a pokud je zboží skladem odesílá se ještě ten den nebo další. Není nic jednoduššího než, když odešleš objednávku a ještě si to potvrdíš na telefonu nebo to napíšeš do poznámky, ať máš jistotu :-)

Já právě měla špatnou zkušenost s e-shopy na hračky, tak se ptám jestli mi někto konkrétně doporučí, jinak oblečení takto nenakupuju… Tak budu doufat :)

• Nahlásit
  • Citovat
1685
29.2.16 08:57
@Theodoula

Zoot a nebo answear.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Theodoula
29.2.16 09:10

@Lucy 21 Díky za typy, na tom zootu se opravdu dá vybrat, kouknu i na answear