Endometrióza a otěhotnění

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
299
18.10.21 07:11

Endometrióza a otěhotnění

Ahojky holky o miminko se snažíme přes rok. Proběhlo jedno byochemicke těhotenství. Dle všeho já i manžel v pořádku. V létě čtyřikrát clostik. Před třemi týdny velké bolesti břicha a hospotalizace praskla mi cysta na pravém vaječníku hned za pět zní operace laparoskopicky. Stím že se odstraní ta cysta a koukne se do břicha co a jak. Domluvená i kontrola průchodnosti vejcovodů. A o operaci přišel šok 😥 děloha a vejcovody jsou ok průchodnost úplná. Jen pravý vaječník poškozen tou cystou a další dvě odstraněné. Levý vaječník nešel najít mám plné břicho srůstu kvůli endometrióze prý hrůza. Holky 25 jedeme do car na konzultaci myslíte že je šance??? Že by se nám to miminko podařilo? Z nemocnice jsem šla úplně vyřízena 🙁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18793
18.10.21 08:50

Endometriozu 4.stupne tedy v cele dutině břišní jsem měla taky, následovala operace, pul roku vissane a 3.cykkus jsem byla těhotná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.10.21 09:08

@Žirafa12 Nikdo Ti tady neřekne, jaké jsou Tvé vyhlídky. Já mám endometriózu, jeden vaječník sežraný a nefunkční. Za 8 let jsem doma otěhotněla jen jednou a v prvním trimestru mělo těhotenství špatný konec. Z 1. IVF mám 1 úžasné dítě. Následující 3 IVF byly neúspěšné. Ale u Tebe může být všechno úplně jinak a Tvůj příběh může být lepší než můj. Držím palce.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat