Ex přítel mi posílá dárky

Anonymní
14.11.20 15:39

Ex přítel mi posílá dárky

Ahoj holky

S mým ex přítelem jsem byla čtyři roky, opustila jsem ho. Protože jsem ho přestala prostě ze dne na den milovat, cítila jsem že to nemá budoucnost, konec…

Co bylo po rozchodu, sledoval mi Facebook, jezdil kolem baráku. Spal v autě já šla ráno do práce, on spal před domem (to jsem byla ještě u rodičů)..

Po nějakém roce vše utichlo, když mi zavolal z jiného čísla, pět minut jsem si s ním podívala. Řekla mu na ferovku že mám jiného.

On jestli jsem šťastná a cítím že je to dobrý člověk. Odpověděla ano..

Komunikace utichla už nemám žádnou zprávu o něm.

Ale posílá mi normálně dárky na zasilkovnu, už druhým rokem. Pravidelně na vánoce svátky narozeniny. On ten blbec nám koupil i dovolenou abychom byly šťastný.

Je mi líto těch peněz a těch dvou let. Kdy je věrný až to bolí.

Přítel to ví a tak trochu to chápe. Přišel z návrhem že bychom ho mohli pozvat na večeři v našem kruhu… Z mé strany to nápad dobrý není, myslím si že udělá nějakou scénu nebo bude chtít zůstat.

Přítel říká zas opak že chce poznat jeho, jak mě má rád a že věří že vše bude v pohodě.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1967
14.11.20 15:48

A ty si ty darky prebiras? Na tu dovolenou jste jeli? Jestli ano, tak se pak nediv :roll: myslim, ze ti to dela svym zpusobem dobre, ze ti projevuje takovou pozornost, protoze kdyby ne, davno jsi to utnula

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25119
14.11.20 15:48

A vy jste na tu dovolenou jeli? Proč mu ty dárky nevracíš zpět nebo je ani neprijimáš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5438
14.11.20 15:49

Jakekoliv spolecne aktivity jsou spatny napad. Mate jej odstrihnout a zadne dary si od nej nebrat. Tim jsi mu vlastne zavazana.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.11.20 15:53

Jsem autorka

Dovolená se mu okamžitě vrátila, přes zásilkovnu za moje výdaje na poštovném. Děkuji za postřeh ale opravdu Egypt za 70 000kč to opravdu ne.

Některé zásilky za letošní narozeniny valentýn jsem nevyzvedla.

• Citovat
  • Nahlásit
14.11.20 15:59

Njn. Zlomila jsi mu srdce… Ale nadále bych nekomunikovala. Tohle už je jeho boj…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
283
14.11.20 16:05

Achjo, mě bývalý nedával dárky ani když jsem s ním žila a dovolenou jsem platila já 😂

Jinak radu nemám. Možná ať mu tvůj přítel zavolá a v klidu mu vysvětli situaci. Domů bych ho nezvala, zbytečně mu budeš šlapat po očividně dost zlomeném srdci..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12086
14.11.20 16:08
@Anonymní píše:
Jsem autorka

Dovolená se mu okamžitě vrátila, přes zásilkovnu za moje výdaje na poštovném. Děkuji za postřeh ale opravdu Egypt za 70 000kč to opravdu ne.

Některé zásilky za letošní narozeniny valentýn jsem nevyzvedla.

To je nejake ujete, ne? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
495
14.11.20 16:11
@BeNiPe píše:Domů bych ho nezvala, zbytečně mu budeš šlapat po očividně dost zlomeném srdci..

Ja bych si o toho ex nedelal vubec zadne starosti.

Jeho vsechny porozchodove reakce na me pusobi velmi psychopaticky a radim spis drzet odstup nez ho zatahnout se tvym aktualnim pritelem do vaseho zivota.

Obavam se, ze bude jeste trochu hur a ten ex na me pusobi jako zdroj eventualniho nebezpeci.

Prijimat po rozchodu byt i jen jediny darek povazuji za nerozumne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4350
14.11.20 16:34

Já jsem asi divná, ale chápu nápad tvého řítele. Prostě tvůj extě miloval víc jak sebe.Chce abys byla šťastná a nemá to v sobě uzavřené, jelikož jste se rozešli ze dne na nden. Neměl možnost to nějak v sobě víc zpracovat a probrat to.
Normálně bych ho pozvala klidně na nějakou večeři a ve 3 bych si s ním promluvila. Třeba by mu to pomohlo.
Buď to pomůže a klidně můžete zůstat přáteli a nebo to nepomůže a bude ti dárky posílat nadále… No co už. :mrgreen:
Furt lepší přítel co ti posílá dárky, než přítel co ti dělá ze života peklo. ;)
Prostě normální to úplně není, ale prostě třeba to potřebuje v sobě zpracovat a neví jak na to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1033
14.11.20 16:39
@BeNiPe píše:
Achjo, mě bývalý nedával dárky ani když jsem s ním žila a dovolenou jsem platila já 😂Jinak radu nemám. Možná ať mu tvůj přítel zavolá a v klidu mu vysvětli situaci. Domů bych ho nezvala, zbytečně mu budeš šlapat po očividně dost zlomeném srdci..

Proc by mu mel volat pritel. Jeji bordel a bude to za ni nekdo resit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
983
14.11.20 16:39

Nejspíš tě stále miluje a jsi pro něj jediná. Tys byla jeho první vážný vztah?

V lepším případě ti sice vnitřně dal svobodu, ví, že už jsi jinde, ale přesto ti nesobecky chce dělat radost a tvé štěstí je pro něj stále velmi vysoko. Tam by mohlo pomoc, když si s vámi v klidu promluví a ty mu dáš najevo, že ty dárky nechceš, chceš, aby šel dál a byl sám šťastný.

V horším případě se rozhodl, že jsi ta pravá a čeká na tebe, až se rozejdeš i s tímto přítelem, aby tě mohl znovu získat. To pak asi nebude moc příjemné setkání. Záleží, jak vyhodnotí vztah mezi tebou a přítelem - může pak rezignovat nebo se ujistit v tom, že on by byl pro tebe mnohem lepší a s přítelem beztak dlouho nevydržíš. :)

V nejhorším to kompletně psychicky neunesl ten rozchod a začal si budovat nějakou svou iluzi. To by mohlo být osvobozující, ale i nebezpečné setkání - jak pro něj, tak pro vás.

S výjimkou té poslední psychopatické možnosti je to holt smutné no. Lidé básní o věrné lásce až za hrob, ale když ji někdo skutečně žije, končí to často špatně a působí to divně. :)

Příspěvek upraven 14.11.20 v 16:45

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60860
14.11.20 16:43

Přítel to chápe? To je svatej asi.. Normálně bych ex napsala, ať dá pokoj a už nic nevyzvednula.. Je to ma*or :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
283
14.11.20 17:24
@Pavlik Morozov píše:
Proc by mu mel volat pritel. Jeji bordel a bude to za ni nekdo resit?

Od ní to očividně nebere, že jo :roll:
Taky mu může rupnout v bedně a slečnu najdou někde v lese. Nebyla by první.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1750
14.11.20 17:27
@Anonymní píše:
Ahoj holky

S mým ex přítelem jsem byla čtyři roky, opustila jsem ho. Protože jsem ho přestala prostě ze dne na den milovat, cítila jsem že to nemá budoucnost, konec…

Co bylo po rozchodu, sledoval mi Facebook, jezdil kolem baráku. Spal v autě já šla ráno do práce, on spal před domem (to jsem byla ještě u rodičů)..

Po nějakém roce vše utichlo, když mi zavolal z jiného čísla, pět minut jsem si s ním podívala. Řekla mu na ferovku že mám jiného.

On jestli jsem šťastná a cítím že je to dobrý člověk. Odpověděla ano..

Komunikace utichla už nemám žádnou zprávu o něm.

Ale posílá mi normálně dárky na zasilkovnu, už druhým rokem. Pravidelně na vánoce svátky narozeniny. On ten blbec nám koupil i dovolenou abychom byly šťastný.

Je mi líto těch peněz a těch dvou let. Kdy je věrný až to bolí.

Přítel to ví a tak trochu to chápe. Přišel z návrhem že bychom ho mohli pozvat na večeři v našem kruhu… Z mé strany to nápad dobrý není, myslím si že udělá nějakou scénu nebo bude chtít zůstat.

Přítel říká zas opak že chce poznat jeho, jak mě má rád a že věří že vše bude v pohodě.

Super nápad :palec: Úplně to vidím, jak si tam vy tři spolu pěkně hospodaříte… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama