(ex)manžel mě psychicky vyčerpává

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.18 15:35
(ex)manžel mě psychyciky vyčerpává

Zdravím,

v neděli jsme se dohodli s manželem, že se asi rozejdeme. Jeho verze je ta, že jsem všechno podělala a že za všechno můžu já. Realita je taková, že je to výborný manipulátor, cholerik, a máme za sebou i fyzické a psychický týrání.

Od té doby mi furt volá, že se rozejdeme, že to tak bude lepší apod. a když s ním souhlasím, tak mě posílá někam, jsem svi… apod. Já jsem citlivá osoba, takže mě to úplně rozkládá, ale bojím se ho blokovat, aby mě zase někde nenapadl.

Napadlo mě, že bych mu napsala SMS: že ten rozchod je to nejlepší, co můžeme udělat, a že se tedy nebudeme alespoň ten půl rok vídat, jak navrhoval.

CO myslte?

Reakce:

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25219 příspěvků 06.11.18 15:37

Máte děti?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.18 15:38
@jenny.fields píše:
Máte děti?

Ne. Před cca týdnem jsem se od něj i odstěhovala.

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25219 příspěvků 06.11.18 15:40
@Anonymní píše:
Ne. Před cca týdnem jsem se od něj i odstěhovala.

No tak díky bohu. Tak to vše ukončit a když tě bude obtěžovat tak TO za stalking.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.18 15:47
@jenny.fields píše:
No tak díky bohu. Tak to vše ukončit a když tě bude obtěžovat tak TO za stalking.

Ale já nevím jak… Nedokýžu mu říct, že chci rozvod. A napsat se bojím co bude.

Ewiczka
Kecalka 383 příspěvků 06.11.18 16:32

Tak sama podej žádost o rozvod a s ním nekomunikuj, hnusné sms nemaž, ať máš případně důkaz

divine woman
Echt Kelišová 9075 příspěvků 06.11.18 16:39
@Anonymní píše:
Ale já nevím jak… Nedokýžu mu říct, že chci rozvod. A napsat se bojím co bude.

Proč? Odstěhovaná už jsi, a když nebudeš chtít, nemusíš ho až do smrti vidět. Najdi si dobrou právničku a podej žádost o rozvod. K tomu ho nepotřebuješ, ne?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.18 16:41

Zazila jsem neco podobneho. Az kdyz mu doslo, ze je fakt konec, zacalo teprve to „prave orechove“. Volal kdy ho napadlo, ve dne, v noci, nejen mne, ale i mym rodicum a bratrovi. Sproste nadavky jaka jsem svie a kuva, ze nas vsechny podreze… Policie bohuzel nedelala da se rict nic (bavime se o situaci pred cca 20 lety, dnes nevim, jak to je). Pomohla az zmena telefonnich cisel nas vsech a absolutni ignorace. A za par mesicu me odstehovani se jinam (ale kvuli zamestnani, ne kvuli tomuto). Chvili pote jeste napsal par sprostych dopisu vcetne kosoctvercu na obalkach - a byl klid. Preju pevne nervy.

171Jirka
Zasloužilá kecalka 587 příspěvků 06.11.18 19:37

Podej žádost o rozvod. Nekompromisně. Pokud s ním zůstaneš, tak tě to zničí. A případné děti také. Mysli na svojí budoucnost. Ta vedle něj nebude šťastná.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >