Rozchod po 11 letech?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.18 07:52
Rozchod po 11 letech ?

Ahoj, rád bych se tu poradil o všem, co momentálně potřebuji. Máme s přítelkyní 11 letý vztah, z toho 10 let žijeme společně, 2 děti ve věku 7 a 5 let. Nastala nečekaná krize, před týdnem jsem přišel ženě na to, že si dopisuje s nějakým (dle jejích slov) kamarádem z práce. Když jsem to na ní vybalil, tak mi řekla, že si s ním rozumí a mají si spolu co říct, a že my dva ne, že když mi něco vypráví nebo říká, co bylo v práci, tak jí nevnímám a hlavně mě to nezajímá (ano, nenaslouchal jsem jí, nezajímalo mě to). Nyní je to skoro týden, co se odstěhovala ke své matce. Nějak si promluvit a vyřešit, kde se stala chyba, to se řešilo, prý chce čas, pozval jsem jí na večeři, udělala romantickou doma. Popovídali jsem si, ale nic se nevyřešilo, prý jí to tak vyhovuje, že jí nikdo nehlídá a může si dělat co chce. Střídáme se ten týden o děti, že je má chvilku ona, pak já. Jenže jsem zjistil, že když mám děti já, tak jezdí mimo naše Město (což nikdy nedělala), když jsem jí to řekl, tak mi řekla, že tam je u kamarádky na víkend, takže tam spala.. Věřili by jste jí to? Proč mi to tedy neřekla až když jsem na to přišel a vybalil to na ní? Stejné včera, vyzvedl jsem děti ze školy, že si je nechám doma a ona že půjde z práce k mámě (dělala do 18:00), tak to bych neřešil, ale opět odjela do stejného Města.. Nechci zahodit 11 let společného života jen tak za hlavu, opravdu mi na ní záleží a zkoušel jsem se jí to momentálně dokazovat, ale asi už pozdě. Několik let spíme odděleně, ona v obýváku (od doby co se narodil syn, tak tu s ním spala a už to tak zůstalo). Další věc, je pravda, že jsem si jí nevšímal, že jsem nebyl schopný jí pochválit, že jí to třeba sluší, a že jí miluji, nebo sám od sebe jí dát pusu, ale teď už to vím, chtěl bych to změnit, ale ona moc nechce, neřekla mi doslova že se rozcházíme, ale že potřebuje opravdu čas na srovnání myšlenek. Ptám se vás jako žen, nad čím chce přemýšlet? To chce zahodit 11 let kvůli nějakému dopisování s kamarádem z práce? (prý mě nepodvedla). Ale mě to hrozně zasahuje, že takhle utíká do jiného Města, dle mého za tím „kamarádem“ co si s ním psala - dovádí mě to k šílenství, že jí musím i sledovat (jinak bych se nedozvěděl, že je v jiném Městě). Co mám dělat? Nesnáším nevěru, sice i ona, která mi vždy tvrdila, že by mě nepodvedla, že by se se mnou radši hned rozešla (byla podváděna přítelem přede mnou). Ale já jí přestávám úplně věřit, nevím si rady, nevím jak dál.. A to, že si o tom nechce nic moc promluvit, tak to je taky divné… Děkuji za reakce, hezký den..

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Reakce:

Hroznej puberťák
Závislačka 4899 příspěvků 06.11.18 07:58

No už jsi dávno druhej, sorry.

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1125 příspěvků 06.11.18 07:59

No, kdyby ses choval ke mně tak jak k ní, tak bych s tebou ani těch 11 let nebyla a už vůbec neměla dvě děti, to je docela dobrá. Ty víš, že ji neposloucháš, nevšímáš si jí, nechválíš ji, neříkáš jí pěkné věci a najednou se strašně divíš, že toho má dost? To jste se, pane, probral trošku pozdě bych řekla :mavam:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.18 08:00

@Hroznej puberťák
Díky, to povzbudí :)

Maui52
Zasloužilá kecalka 816 příspěvků 06.11.18 08:00

Ne, to proste potkala chlapa, který ji ma asi trochu vic rad, zajímá se o ni, povídá si s ni a dává ji lasku. A samozřejmě s nim i spí. Jen je ji líto ti to po tolika letech hned říct a čeká, jestli se v ni kvůli dětem třeba nehne svědomí a neprotrpi zbytek života s tebou, nebo jestli si muže užívat novou lasku. To by me zajímalo,co jsi čekal. Několik let jsi ji sám od sebe nedal ani pusu, ale stačí jeden vylet z města a najednou to víš? Na to fakt neni žádná zvědavá.

Russet
Extra třída :D 11658 příspěvků 06.11.18 08:00
@Anonymní píše:
Ahoj, rád bych se tu poradil o všem, co momentálně potřebuji. Máme s přítelkyní 11 letý vztah, z toho 10 let žijeme společně, 2 děti ve věku 7 a 5 let. Nastala nečekaná krize, před týdnem jsem přišel ženě na to, že si dopisuje s nějakým (dle jejích slov) kamarádem z práce. Když jsem to na ní vybalil, tak mi řekla, že si s ním rozumí a mají si spolu co říct, a že my dva ne, že když mi něco vypráví nebo říká, co bylo v práci, tak jí nevnímám a hlavně mě to nezajímá (ano, nenaslouchal jsem jí, nezajímalo mě to). Nyní je to skoro týden, co se odstěhovala ke své matce. Nějak si promluvit a vyřešit, kde se stala chyba, to se řešilo, prý chce čas, pozval jsem jí na večeři, udělala romantickou doma. Popovídali jsem si, ale nic se nevyřešilo, prý jí to tak vyhovuje, že jí nikdo nehlídá a může si dělat co chce. Střídáme se ten týden o děti, že je má chvilku ona, pak já. Jenže jsem zjistil, že když mám děti já, tak jezdí mimo naše Město (což nikdy nedělala), když jsem jí to řekl, tak mi řekla, že tam je u kamarádky na víkend, takže tam spala.. Věřili by jste jí to? Proč mi to tedy neřekla až když jsem na to přišel a vybalil to na ní? Stejné včera, vyzvedl jsem děti ze školy, že si je nechám doma a ona že půjde z práce k mámě (dělala do 18:00), tak to bych neřešil, ale opět odjela do stejného Města.. Nechci zahodit 11 let společného života jen tak za hlavu, opravdu mi na ní záleží a zkoušel jsem se jí to momentálně dokazovat, ale asi už pozdě. Několik let spíme odděleně, ona v obýváku (od doby co se narodil syn, tak tu s ním spala a už to tak zůstalo). Další věc, je pravda, že jsem si jí nevšímal, že jsem nebyl schopný jí pochválit, že jí to třeba sluší, a že jí miluji, nebo sám od sebe jí dát pusu, ale teď už to vím, chtěl bych to změnit, ale ona moc nechce, neřekla mi doslova že se rozcházíme, ale že potřebuje opravdu čas na srovnání myšlenek. Ptám se vás jako žen, nad čím chce přemýšlet? To chce zahodit 11 let kvůli nějakému dopisování s kamarádem z práce? (prý mě nepodvedla). Ale mě to hrozně zasahuje, že takhle utíká do jiného Města, dle mého za tím „kamarádem“ co si s ním psala - dovádí mě to k šílenství, že jí musím i sledovat (jinak bych se nedozvěděl, že je v jiném Městě). Co mám dělat? Nesnáším nevěru, sice i ona, která mi vždy tvrdila, že by mě nepodvedla, že by se se mnou radši hned rozešla (byla podváděna přítelem přede mnou). Ale já jí přestávám úplně věřit, nevím si rady, nevím jak dál.. A to, že si o tom nechce nic moc promluvit, tak to je taky divné… Děkuji za reakce, hezký den..

Podle mě ji drží už jen ty děti. Neměli jste dopustit, abyste se tak odcizili. Můžeš se ji pokusit vysvětlit, že se chceš změnit, že se nechceš rozejít, ale řekla bych, že ona je už zamilovaná jinde :nevim: Můžeš vyčkávat, třeba se ten amant zalekne, až se mu pověsí na krk, protože už nebude mít důvod to tajit.
Byt je společný?

zoidberg
Extra třída :D 11900 příspěvků 06.11.18 08:01

Je mi líto, ale ty už o blízké budoucnosti nerozhoduješ. Tyhle příběhy jsou jak přes kopírák.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.18 08:02

@Lily Evans
Ano, jsem si vědom těchto chyb, ale bylo hodně chvil, které byli krásné, ne že bych jí nikdy nic hezkého neřekl, ale posledních pár měsíců.. Jenže ono to bylo tím, že ona pracuje (dochází do práce) a já pracuji z domova, síťový marketing. Každý den uklízím, starám se o děti jak to jen jde, každý říká, že jsem skvělý otec apod.. Ale asi tu lásku jsem věnoval jen dětem..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.18 08:03

@Russet
Tvrdí mi, že není do nikoho zamilovaná, vysvětlil jsem jí, a řekl u krásného večera, že jí opravdu miluji a že jsem si vědom všech těch chyb, že bych vše chtěl napravit, změnit, že jí nechci ztratit…

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 1984 příspěvků 06.11.18 08:09

Prostě toho měla dost. Asi hodně dost, když ji neudržely ani děti. Pokud jsi léta přezíral nebo bagatelizoval to, co Ti říká, tak takhle se to obvykle řeší.
Jsou typy žen, které se vrátí, protože se jim nakonec po exákovi zasteskne. Anebo kvůli dětem - když to špatně snáší.
A jsou typy žen, které se NIKDY nevrátí do toho, z čeho odešly. To jsou ty, co ví, co chtějí a Ty sám musíš vědět, zda je Tvoje žena týpek, co chce všechno a přitom vlastně nic nebo je to konkrétní typ, že to ví dost jasně. Tam je šance na návrat mizivá. K tomu rozhodnutí totiž spěla roky a ten druhý chlap je jenom důsledek toho, co jste měli doma, ale není hlavní příčina jejího odchodu. To jsi Ty sám.

Russet
Extra třída :D 11658 příspěvků 06.11.18 08:09
@Anonymní píše:
@Russet
Tvrdí mi, že není do nikoho zamilovaná, vysvětlil jsem jí, a řekl u krásného večera, že jí opravdu miluji a že jsem si vědom všech těch chyb, že bych vše chtěl napravit, změnit, že jí nechci ztratit…

Tak asi nezbývá než čekat. Já nevím, ale kdybych měla dvě děti a partnera, tak by mě nenapadlo jezdit za kamarádem do jiného města, pokud by v tom nebyl fakt vztah. Neplýtvala bych časem na jiného chlapa. Já dělám taky do šesti a nedovedu si představit nejít domů a jít za „kamarádem“. Když mám sraz na kafe s kamarádkou, je to většinou ve dnech, kdy jsem se synem celý den a věnuju se mu. Musela bych mít extra motivaci, abych dotáhla až druhý den.

Ms.Ragdoll
Závislačka 2639 příspěvků 06.11.18 08:10
@Anonymní píše:
@Russet

To vsechno je sice pekne, ale kdyz na vztah x let dlabes, nemuzes se divit, ze to s tebou mozna uz davno vzdala…sice jsi se probral, ale je bohuzel pravdepodobny, ze pozde.

Je to tezky, ale zkus si ji nevsimat, nevyptavej se na nic, venuj se detem a konickum. Romanek treba ztrati casem na sile, nebude to ono, budes mit stesti a objevi se sance na to zacit znovu a lip, ale neupinej se na to.

Příspěvek upraven 06.11.18 v 08:14

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.18 08:11

@LaPaloma
Ano, vím. Ale já se cítil taky hrozně často sám, když si mě nevšímala, neříkám že furt, ale taky, jenom jsem šel ke své mámě, a hned slova takové, že buhví koho mám, buhví koho si vodím domů když jsem doma sám apod.. Já si taky dopisoval a vlastně dopisuji s hodně ženami, rozumím si s nimi hodně, ale abych jak zbabělec utíkal od rodiny ?

pannda
Kelišová 6584 příspěvků 35 inzerátů 06.11.18 08:12
@Anonymní píše:
@Russet

Je vidět, že o nápravu nestojí, protože má ted jiného chlapa. Je zamilovaná, čeká, jak se vztah rozvine..Pokud by chtěli být spolu, přijde s rozvodem, pokud ne, bude se chtít vrátit. Její matka jí kreje záda, možná i s ní by sis měl promluvit, i se sypáním popela za na hlavu.

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19866 příspěvků 06.11.18 08:12

mno, asi takhle, několik let si na ní s prominutím s*ral jak na placatej kámen, tak se teď nediv, že když najednou, když ti jde o „kejhák“, tak se „snažíš“, tak že ti to nežere.
Nad čím přemýšlí? No nad tím, jestli zůstat s otcem svých dětí, ke kterýmu možná ještě něco cítí, ale jinak si doma připadá jako další spotřebič v kuchyni, nebo jestli má jít tam, kam jí srdce táhne - zase si užít bezstarostný život, sem tam hospodu s kamarádkama, volnost a případně i nějaké to romantické dostaveníčko.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >