Reklama

Facebook - nevíte jak dlouho?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.17 18:47
facebook nevíte jak dlouho?

Ahojky, prosím předem než se zeptám neodsuzujte mě jo prosím, zkoušela jsem se dostat jednomu člověku na facebook všema možnýma heslama (potřebuji něco zjistit je to duležité není jiná možnost) no a tím si zablokovala i svuj, píše mi to že z dovodu ochrany mého učtu je i ten muj protože jsem se prý přihlásila už mockrát pozastavený a mám to zkusit později, nevíte za jak ldouho to pojede? dkěuji moc a prosím opravdu mě neodsuzujte mám k tomu dost vážný duvod děkuju

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.17 18:49

Ne nikdy, pokud ho budeš chtít obnovit tak budeš muset zaslat omluvný dopis na adresu Facebooku i s ofocenou občankou

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.17 18:50
@Doe_Jane píše:
Ne nikdy, pokud ho budeš chtít obnovit tak budeš muset zaslat omluvný dopis na adresu Facebooku i s ofocenou občankou

pane bože cože? oprabdu? aha a jak se to dělá?

mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 05.02.17 18:52

Co tě k tomu vedlo? Teď si zablokovala účet sobě i další osobě. To může být jen z důvodu milcky nebo urážek :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.17 18:53
@hudečice píše:
Co tě k tomu vedlo? Teď si zablokovala účet sobě i další osobě. To může být jen z důvodu milcky nebo urážek :mrgreen:

prostě jde o vztah no asi je možnost nevry a jinak to nlze zjistit než z fb, mrzí mě to mo, ale nvím co ted s tím, takže tam kam jsem se zkoušela dostat té osobě to taky zablokovali?

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.17 18:55
@Anonymní píše:
pane bože cože? oprabdu? aha a jak se to dělá?

opravdu, oni už teď té osobě stejně poslali telegram o tom, že jsi se tam snažila nabourat :(

mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 05.02.17 18:55
@Anonymní píše:
prostě jde o vztah no asi je možnost nevry a jinak to nlze zjistit než z fb, mrzí mě to mo, ale nvím co ted s tím, takže tam kam jsem se zkoušela dostat té osobě to taky zablokovali?

Zřejmě ano. Protože jsi zkoušela vícekrát heslo na jiný e-mail. Čili teď se tam už dotyčný nepřihlásí.

pannda
Kelišová 6470 příspěvků 31 inzerátů 05.02.17 18:56

Dobře ti tak…

mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 05.02.17 18:56
@Doe_Jane píše:
opravdu, oni už teď té osobě stejně poslali telegram o tom, že jsi se tam snažila nabourat :(

Tak tak, většinou chodí na zadaný e-mail info o nabourání a člověk to pak musí řešit občankou atd.

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 05.02.17 18:57

Nemusíš nic psát, co vím tak to půjde znovu…zkus chvíli počkat a pak se můžeš zkusit přihlásit :) mělo by to normálně jít :) teda jestli to teď není jinak

Kotatko03
Echt Kelišová 8059 příspěvků 05.02.17 18:59
@Anonymní píše:
Ahojky, prosím předem než se zeptám neodsuzujte mě jo prosím, zkoušela jsem se dostat jednomu člověku na facebook všema možnýma heslama (potřebuji něco zjistit je to duležiténení jiná možnost) no a tím si zablokovala i svuj, píše mi to že z dovodu ochrany mého učtu je i ten muj protože jsem se prý přihlásila už mockrát pozastavený a mám to zkusit později, nevíte za jak ldouho to pojede? dkěuji moc a prosím opravdu mě neodsuzujte mám k tomu dost vážný duvod děkuju

opravdu? Nevěřím…

k tématu, myslím, že tak jednoduché to nebude, pokud vím většinou píšou tomu, o koho jde, že se mu někdo snažil nabourat do účtu

blumen
Hvězda diskuse 40281 příspěvků 05.02.17 19:02

On ho bude mit blokly taky. A pokud se nepletu, tak manzel kvuli tomu nekam volal/psal a nakonec musel na nejakych svych fotkach oznacit lidi spravnym jmenem a zase mu to odblokovali. Aby prokazal, ze je to on. Ale uz je to dlouho.

blumen
Hvězda diskuse 40281 příspěvků 05.02.17 19:03
@Gábinkaa9 píše:
Nemusíš nic psát, co vím tak to půjde znovu…zkus chvíli počkat a pak se můžeš zkusit přihlásit :) mělo by to normálně jít :) teda jestli to teď není jinak

To je mozny, manzel tehda pospichal, tak to resil po telefonu/meilu myslim. U nas byl problem, ze jsme se prihlasili ze zahranici a jim se to zdalo podezrely.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.17 19:04
@Doe_Jane píše:
@hudečice píše:
Tak tak, většinou chodí na zadaný e-mail info o nabourání a člověk to pak musí řešit občankou atd.
@blumen píše:
On ho bude mit blokly taky. A pokud se nepletu, tak manzel kvuli tomu nekam volal/psal a nakonec musel na nejakych svych fotkach oznacit lidi spravnym jmenem a zase mu to odblokovali. Aby prokazal, ze je to on. Ale uz je to dlouho.

prosím napište mi postup co udělat moc prosím jsem na dně z té situace a plus ještě toto moc vás prosím

blumen
Hvězda diskuse 40281 příspěvků 05.02.17 19:06
@Anonymní píše:
prosím napište mi postup co udělat moc prosím jsem na dně z té situace a plus ještě toto moc vás prosím

Ja bych poradila, ale manzela tu ted nemam. Zkus to zadat do googlu do vyhledavace, stopro nejsi prvni, kdo to resi. Maji urcite Helpdesk nebo tak neco.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama