Falešné seznamky

2
30.6.21 19:40

Falešné seznamky

Ahoj,

už se někomu z vás stalo, že jste se zaregistrovali na seznamce, zaplatili si posílání zpráv, napsali všem možným profilům na které jste narazili a nikdo ani po několika týdnech neodpověděl zpět?
Přesně tohle se mi stalo na seznamce: zijemenezavazne.cz, ohánějí se sice
100% ověřených profilů, ale praxe bude nejspíš někde jinde :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2055
30.6.21 20:25

On fakt dnes ještě někdo platí za seznamky tohohle typu? Nebyl by Tinder lepší? :think:
Ale už jen ta aktivita by ti měla napovědět, že jsou to vyhozené peníze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1462
30.6.21 21:28

Tomuhle typu seznamek ještě dneska někdo věří? vždyť to jsou jenom podvody

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.7.21 13:45

Ano mě se to stalo už několikrát a nejvíc ze všeho mě vždycky vytočilo to když jsme se měli setkat a ten dotyčný to na poslední chvíli odřekl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
104
11.7.21 15:34

Neni zvlastnosti, ze na tedlech seznamkach existuje mnoho falesnych profilu. Uz jsem videl i nabidky prace ve stylu ‚budes oblbovat nezadane muze, aby do toho vrazeli prachy‘. I sam sem na takove zeny narazil - nechteji se presunout jinam, zadne setkani nic. Jednoduse prokouknes.
Z toho ze ti zadne neodepisuji si nic nedelej. Existuje mnoho duvodu, proc tomu tak je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
11.7.21 20:27

Poděkování

Díky všem za názory a připomínky :) Teď už si budu dávat větší pozor :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.7.21 14:27

zijemenezavazne.cz

Musím se speciálně téhle seznamky zastat, domluvil jsem si na ní v průběhu roku 3 schůzky a všechny tři bez problémů proběhly, takže to určitě jde.

Zároveň je ale třeba dát za pravdu i druhé straně, že opravdu velké množství lidí neodepíše, ať už proto, že nechtějí, nebo je to fake.

• Citovat
  • Nahlásit
25.7.21 22:02

Tak specielně tahle „seznamka“ je jednou z mnoha komerčních a částečně podvodných. Provozují ji stejní lidé, jako další 2 seznamky: mileneckyvztah.cz a mileneckaseznamka.cz. Přímo v podmínkách je psáno, že tam jsou i smyšlené profily (používaly se hlavně při založení webu). Nicméně - chlapi to musí platit, ženské nikoliv. Pro zajímavost jsem si tam kdysi udělal profily. A to jak mužský, tak ženský :) Muži mohou bez placení sice odeslat zprávy, ale nikoliv číst odpovědi! Ženské to mají celkově lepší, neboť mužů tam je jako všude určitě více (nicméně jen týpci, kteří zaplatili, čímž se velmi zužuje výběr - někteří se zásadně na placené seznamky nehlásí). Pro muže je to již docela špatné (dle ohlasů). Přibývá tam též velmi málo reálných profilů (alespoň tedy žen). Občas tam někdo někoho najde, ale celkově spíše velká bída. Samozřejmě se tam vyskytují téměř výhradně lidi hledající pouze sex, k tomu navíc povětšinou ti, kteří zahýbají partnerovi,…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24386
25.7.21 22:09

@ptakrosomak tak snad už v názvu milenecká seznamka, milenecký vztah je jasné, že jde o sex a ne o hledání partnera na celý život :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
104
26.7.21 02:03

@ptakrosomak Prebytek muzu bude problem kazde seznamky. Specialne eroticke seznamky jsou zamereny na zoufale muze, z kterych se snazi tahat prachy. Triky jako napriklad zkus to na tyden za 100 kc ci falesne placene profily, kde pise osoba majic za ukol donutit si koupit jakesi premium ucty. Pak nejake ucty ovladane systemem, ktery ti posilaji zpravy ktere lze otevrit jen po zaplaceni atd… Samozrejme vsecko zavrseno automatickym prodluzovanim clenskeho uctu.
Jestli si nektery muz vazne mysli, ze na tech seznamkach cekaji same zhave kocky az jim nekdo napise… no :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat