Fitko Pure Czech Ostrava

326
23.7.13 21:15

Fitko Pure Czech Ostrava

Ahojj holky
Chtěla jsem se zeptat, chodíte někdo do fitka Pure Czech Ostrava Nová Karolína???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3257
23.7.13 21:21

Nechodím, ale dneska u výtahů zastavoval kluk lidi a nabízel jim/nám vstup pro 2 osoby na 90 minut zdarma - stačilo dát jméno a telefon + zda chodís cvičit a z jaké části Ostravy jsi. Platnost vstupu byla do konce července.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
326
23.7.13 21:24

@fia80
Právě, že zatím nechodím, ale chtěla bych.Ale,nikde nemůžu zjistit ceny permanentek atd. Tak jsem se právě chtěla poptat.
Já jsem z Výškovic

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3257
23.7.13 21:36

Tak to neporadim a ten vstup zdarma nemám u sebe, ale zapomněla jsem to u kluků v obchodě. Zítra se ti mužů zeptat, zda to tam ještě je a mohla bys tam zajít zdarma zacvičit a poptat se přímo jich.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3396
24.7.13 14:35

@Lucik24 ahojky, chodila jsem do Pure v Praze pocitam.ze to bude stejny - musis se jim upsat na 12 mesicu - mesicne jsem. platila 850,– Kc. Po roce jsem to zrusila s 2 mesicni vypovedni lhutou. Ted mi volali ze kysi jsem byla clen tak ze maji pro me zlevnene clenstvi - no odmitla jsem :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Maui_13164
24.7.13 15:09
@Lucik24 píše:
@fia80
Právě, že zatím nechodím, ale chtěla bych.Ale,nikde nemůžu zjistit ceny permanentek atd. Tak jsem se právě chtěla poptat.
Já jsem z Výškovic

ahoj to ani nezjistíš, mají to udělané dost mazaně, jednorazove vstupy neexistuji a pernamentky nabízí dle nevím čeho, ale od 650kč (mám můj manžel VIP až do 1000,– a je to vázané smlouvou, že ikdyž chodit třeba za půlroku nebudeš i tak musíš pravidelně platit, proto nepíšou nic o cenách…ale je to tam fajn byla jsem si tam parkrat zacvičit-zaboxovat :-) ale teď přes léto tam není skoro ani noha, zajdi osobně a uvidíš :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama