Fotky duchů na testech - // až po limitu

Napsat příspěvek
Velikost písma:
20040
4.5.14 12:10

@fialinkova mě tohle říkala i gyndarka

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3557
4.5.14 12:27

@fialinkova ty uz mas MS??? ja jsem dnes 11 dpo, mam od ovu k MS 12 dni, tak uvidim, ale 100% prijde

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2990
4.5.14 12:46
@vaclavkka píše:
Holky tehotenství působí i na ovulační testy?

ano..působí hele…první je ovulační a druhej těhu dneska ráno :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2990
4.5.14 12:49
@smurfka píše:
ano hcg hormon je v těle také pořád -celý měsíc, ale ve velmi nízké hodnotě..v těhotenství se zvyšuje, jinak zustává furt stejný, nicméně asi některé dámy opravdu mohou mít i z tého nízké běžné hladiny duchy, i když tt deklarují že reagují až od určité hladiny..

to je zajímavé…já jsem nikdy neměla na testu ducha a když se mi ukázal duch v lednu a bylo i zpoždění šla jsem k dr…ta mi řekla, že jde o biochemické těhu…druhý den byl test už negativní…a když jsem byla těhu tak sílil…jindy ne a to jsem měla i cysty… 8)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
fialinkova
4.5.14 12:52

@Alliana Jj došla :/

  • Citovat
  • Upravit
3557
4.5.14 12:55

@fialinkova no me dojde taky :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1097
4.5.14 12:56
@Slun píše:
já tomu taky nevěřím…a ví š kdy jsi měla ovulaci? mohlo kním dojít později…proto ty slabší testy…ale neboj pokud tam ta čárka je tak je to určitě miminko… :hug:

Ovulka byla 21.dubna a byl u ni uplne ukazkovy hlen:-) ted nevim kdy volat dr atd. Uz bych to chtela mit potvrzene aspon z krve :andel:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
smurfka
4.5.14 13:02
@Slun píše:
to je zajímavé…já jsem nikdy neměla na testu ducha a když se mi ukázal duch v lednu a bylo i zpoždění šla jsem k dr…ta mi řekla, že jde o biochemické těhu…druhý den byl test už negativní…a když jsem byla těhu tak sílil…jindy ne a to jsem měla i cysty… 8)

no na většinu lidí to opravdu nepusobí, tzn duchy nedělá, ale může se stát že prostě každý měsíc má holka ducha a stejně těhotná není..protože prostě na ni ty testy tak působí..hcg je v těle pořád po ms, před ms, prostě celý měsíc ale opravdu v tak nízké hladině, že by to těhu testy neměli zachytit ( když těhotná není ), ale může se stát že některé prostě mají to hcg o třeba jednotku vyšší a už to háže ducha, ale těhu nejsou..

  • Citovat
  • Upravit
48
4.5.14 13:12

Ahoj holky, tak já jsem měla včera i předevčírem krásného ducha na Unimarku a dnes na Dr. Max ani náznak :( jsem tak naštvaná, co to prodávají za šmejdy :,(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2990
4.5.14 13:20
@aktevih píše:
Ahoj holky, tak já jsem měla včera i předevčírem krásného ducha na Unimarku a dnes na Dr. Max ani náznak :( jsem tak naštvaná, co to prodávají za šmejdy :,(
:( :hug: :srdce:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1788
4.5.14 13:38

Jednou mi mobil foti zlute. Pak zase bile. A ja furt nevim na cem jsem. Bt mam furt 36.7. Ach jo. :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2990
4.5.14 13:48
@Joschell píše:
Jednou mi mobil foti zlute. Pak zase bile. A ja furt nevim na cem jsem. Bt mam furt 36.7. Ach jo. :(

a máš někde graf?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1788
4.5.14 14:16

Jsem mela malinko klid.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1788
4.5.14 14:17

Jeste s bleskem.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1788
4.5.14 14:20

Ze se neposlechla smudlinku. Jak muzu delat srovnani testu ani ne za 24 hodin. Holky koukala jsem a sex jsme meli 18. 4. Kdybych otehotnela toho 18. Tak by to bylo cca 14 dni od oplodneni, nebo? A ty testy tomu odpovidaj nebo ne. :nevim: :,(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty