Zmenšení fotky na web

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
belavue
Ukecaná baba ;) 1268 příspěvků 25.08.10 17:40
Fotky na mimibazaru

Ahoj holky,

mám tenhle problém :lol: :

vkládaná fotografie má šířku 960 a výšku 1280 pixelů,
povolená velikost delší strany fotografie je 640 pixelů.

Nevíte někdo jak změnit fotku tak, abych ji mohla na mimibazoš nahrát?? kuju :huban:

Reakce:
xzuzkax
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.10 17:51

Zmenšit v nějakém programu na úpravu fotek. Já to dělám v Microsoft Office Picture Manager. Dám změnit velikost a vyberu jak to chci zmenšit. :kytka:

Jaroslava1
Závislačka 4282 příspěvků 25.08.10 18:32

Já to dělám ,přímo na fotce.Kliknu upravit,zmešit foto a dávám rozměry š.240 d.320 a bez problému my to vezme.Jinak by to mělo jít .Držím :palec:

Příspěvek upraven 25.08.10 v 18:33

belavue
Ukecaná baba ;) 1268 příspěvků 25.08.10 18:32

děkujuuu, už mi to jde :dance: :kytka:

Ernata
Ukecaná baba ;) 1155 příspěvků 25.08.10 21:37

pokud chceš zmenšovat větší počet fotek najednou, tak doporučuju stáhnout si prográmek JPEG resampler .

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

„Situace v Německu je šílená, za vlastenectví se dám zavřít,“ říká zpěvák Landa

Když se řekne vlastenectví, velká spousta Čechů si vzpomene na jméno Daniela... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >