Reklama

Zmenšení fotky na web

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

belavue
Ukecaná baba ;) 1268 příspěvků 25.08.10 17:40
Fotky na mimibazaru

Ahoj holky,

mám tenhle problém :lol: :

vkládaná fotografie má šířku 960 a výšku 1280 pixelů,
povolená velikost delší strany fotografie je 640 pixelů.

Nevíte někdo jak změnit fotku tak, abych ji mohla na mimibazoš nahrát?? kuju :huban:

Reklama

Reakce:

xzuzkax 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.10 17:51

Zmenšit v nějakém programu na úpravu fotek. Já to dělám v Microsoft Office Picture Manager. Dám změnit velikost a vyberu jak to chci zmenšit. :kytka:

Jaroslava1
Závislačka 4282 příspěvků 25.08.10 18:32

Já to dělám ,přímo na fotce.Kliknu upravit,zmešit foto a dávám rozměry š.240 d.320 a bez problému my to vezme.Jinak by to mělo jít .Držím :palec:

Příspěvek upraven 25.08.10 v 18:33

belavue
Ukecaná baba ;) 1268 příspěvků 25.08.10 18:32

děkujuuu, už mi to jde :dance: :kytka:

Ernata
Ukecaná baba ;) 1155 příspěvků 25.08.10 21:37

pokud chceš zmenšovat větší počet fotek najednou, tak doporučuju stáhnout si prográmek JPEG resampler .

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >