Fotograf pro focení miminka Praha a okolí

24
3.2.16 16:35

Fotograf pro focení miminka

Ahoj všem,

ač máme v rodině zrcadlovku, hledáme fotografa z Prahy či okolí. Rádi bychom, aby byl spolehlivý, komunikoval, měl ateliér (nebo spíš „propriety“ na miminko), zkušenosti a aby nechtěl bláznivé sumy (některá studia, která si účtují za hodinu tři, čtyři tisíce). A také nechceme, aby následné fotky vystavoval na síti. Díky za rady a kontakty!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3563
3.2.16 16:42

@kackapj Mohu doporučit http://www.alenasreflova.cz/ Paní fotografka Alenka přijela k nám domů se všemi věcmi co potřebovala na focení. A bylo vše v naprostém pořádku. Perfektní profesionální přístup. Vystavovat fotky bez Vaseho souhlasu nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1623
3.2.16 16:52

@kackapj Já vím o jedné, dělá super fotky, domluví se na čemkoliv, má ateliér, propriety, fotky pokud nechceš nevystaví a ceny více než sympatické ;) Je na FB „Kateřina Adášková Fotografka“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1401
3.2.16 17:10

@rulez jj, Alča Šreflová je perfektní. Taky doporučuji, ale cena je 2 - 3 hodiny focení u vás doma taky okolo 3 000 Kč.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
3.2.16 17:10
@rulez píše:
@kackapj Mohu doporučit http://www.alenasreflova.cz/ Paní fotografka Alenka přijela k nám domů se všemi věcmi co potřebovala na focení. A bylo vše v naprostém pořádku. Perfektní profesionální přístup. Vystavovat fotky bez Vaseho souhlasu nebude.

No, ale cena 3900 :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1401
3.2.16 17:11

@kackapj Cena je vyšší, ale ber v potaz, že je to 2 - 3 hodiny focení, navíc přijede k tobě domů a pak ještě spoustu času stráví nad úpravou fotek…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1401
3.2.16 17:17

Ještě zkus mrknout sem http://www.bambifoto.cz/…enik-15.html, ale zkušenosti s nimi nemám…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
842
3.2.16 18:50

Mohu doporučit moji dceru fotografku: http://www.evaholasova.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
165
3.2.16 19:39

Ahoj, můžu doporučit mojí ségru;-) fotí v Neratovicích v ateliéru, moc hezky, a asi i levněji… Jestli chceš pošlu kontakt do zprávy;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
4.2.16 16:23
@Veru P píše:
@kackapj Cena je vyšší, ale ber v potaz, že je to 2 - 3 hodiny focení, navíc přijede k tobě domů a pak ještě spoustu času stráví nad úpravou fotek…

Jak říkám, máme v rodině zrcadlovku :potlesk: Kvalitní práci asi většina vždy ráda odmění, ale aby člověk někomu dával 500,– za hodinu a pak na výsledek čekal měsíc, to se mi příčí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1987
4.2.16 16:37
@kackapj píše:
Jak říkám, máme v rodině zrcadlovku :potlesk: Kvalitní práci asi většina vždy ráda odmění, ale aby člověk někomu dával 500,– za hodinu a pak na výsledek čekal měsíc, to se mi příčí.

To jsem si taky myslela - dokud jsem se sama nepokoušela retušovat jednu fotku :D.

Taky jsem sháněla fotografa v Praze a okolí a taky se mi příčí jejich ceny, bohužel jsem nenašla nic, co by mi vyhovovalo. Krásné fotky, které nedokážu vytvořit sama, stojí hodně (na náš rozpočet), ty „běžné“ si naopak vytvořit sama dokážu. Prostě až bude příležitost, nafotím zrcadlovkou cca 100 fotek a snad z nich 10 hezkých vyberu :nevim: :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1401
4.2.16 16:39
@kackapj píše:
Jak říkám, máme v rodině zrcadlovku :potlesk: Kvalitní práci asi většina vždy ráda odmění, ale aby člověk někomu dával 500,– za hodinu a pak na výsledek čekal měsíc, to se mi příčí.

Ahoj, ok. Je mi jasné, že je to dost peněz a určitě se dá sehnat i levnější fotograf. Jen nechápu pořád ten tvůj komentář, že máte doma zrcadlovku…To znamená, že se vyznáte a umíte tedy fotit? Já mám doma třeba docela drahou pánev a netroufám si hodnotit práci profesionálního kuchaře :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
5.2.16 17:05
@Veru P píše:
Ahoj, ok. Je mi jasné, že je to dost peněz a určitě se dá sehnat i levnější fotograf. Jen nechápu pořád ten tvůj komentář, že máte doma zrcadlovku…To znamená, že se vyznáte a umíte tedy fotit? Já mám doma třeba docela drahou pánev a netroufám si hodnotit práci profesionálního kuchaře :-)

Ano, celkem ano - ale asi jako Rolin to není „profi“ a vymazlené…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3563
5.2.16 19:16
@kackapj píše:
Ano, celkem ano - ale asi jako Rolin to není „profi“ a vymazlené…

Sama sis teď prakticky odpověděla na to proč to stojí ty peníze. Protože to právě nejni o té zrcadlovce, ale o tom kdo ji drží v ruce a co umí. Koupit si zrcadlovku může kde kdo. Fotit profi fotky jen někdo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama