FÚ - špatně podané DPH

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Vermun
Závislačka 3347 příspěvků 25.10.14 12:14
FÚ - špatně podané DPH

Zdravím maminky,

potřebuji radu. Včera jsem elektronicky odesílala DPH za 3. čtvrtletí bez elektronického podpisu. Nicméně jsem tak šikovná, že jsem omylem poslala 2. čtvrtletí (které je dávno odevzdané). Tudíž jsem ještě poslala i 3. čtvrtletí a sesmolila dopis, že beru zpět své podání učiněné dne…, v xy hodin, číslo podání xy. Zdůvodnění proč ho beru zpět a uvedení podání včetně specifikace, které platí.

Myslíte, že to tak může být?

Reakce:
pidalina
Kecalka 290 příspěvků 25.10.14 12:21

Pokud jsi poslala uplne jine, zavolej si pani, ktera te ma na starosti a ona to chybne proste vyhodi.

Hanula1212
Kelišová 5417 příspěvků 25.10.14 12:36

@Vermun udělala jsi to naprosto správně.
@pidalina vyhodit elektronické podání není tak jednoduché jako papírové :-)

Vermun
Závislačka 3347 příspěvků 25.10.14 12:40

@Hanula1212 děkuji za radu, fakt jsem včera šílela. a ty děláš na fú? potřebovala bych ještě jednu radu…

Hanula1212
Kelišová 5417 příspěvků 25.10.14 12:41

Teď už ne, ale klidně se ptej!

Vermun
Závislačka 3347 příspěvků 25.10.14 12:42

@Hanula1212 napíšu SZ.

Tinuvien
Generální žvanilka 23544 příspěvků 25.10.14 12:44

@Vermun jednou jsem to taky skopala. Na úřadě jsme to potom stornovaly s paní úřednicí. Trochu pruda, ale vyřeší se to ;)

Hanula1212
Kelišová 5417 příspěvků 25.10.14 12:45

@Vermun OK

Vermun
Závislačka 3347 příspěvků 25.10.14 12:49

@Tinuvien A bylo z toho zahájeno nějaké řízení nebo stačí donést ten dopis co jsem psala v úvodním příspěvku? Dělám to pro známého a on nemá čas běhat na úřady.

Hanula1212
Kelišová 5417 příspěvků 25.10.14 13:15

Řízení je zahájeno vždycky. U elektronických podání je problém v tom, že to nejde prostě skrčit a hodit do koše, vždycky tam nějaká „stopa“ zůstane. Mě pokud někdo zavolal, že poslal např. DPH 2×, pak jsem to duplicitní vymazala, ale udělala jsem si záznam, proč jsem to udělala. Případně jsem si nechala poslat vysvětlení jako ho napsala @Vermun . Jednou příjde nějaká kontrola a bude chtít vědět, proč je to vymazané a pochybuju, že si to budu za x let při těch tisícovkách přiznání pamatovat.

pidalina
Kecalka 290 příspěvků 25.10.14 17:00

@Hanula1212 Z tve strany to neznam, vzdy jsme meli velmi ochotnou pani, proto mi to tak vzdy prislo, ze je to bez problemu, zda si interne neco vedla nevim, zajimavy tip :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >

Odvážná Jitka Schneiderová: Na Lvy přišla bez podprsenky, odkryla pevná ňadra

Krásná herečka Jitka Schneiderová (46) jako vždy na červeném koberci... číst dále >