Gynekologie Ledeč nad Sázavou, vzít s sebou partnera?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.19 10:19
Gynekologie Ledeč nad Sázavou

Ahojky, chtěla bych se zeptat, byla jste některá na prvotrimestrálním screeningu u pana doktora Šťastného v Ledči? Mě to čeká brzy a rozhoduji se, zda vzít s sebou partnera. Z jedné strany bych ho tam moc ráda měla, ale z druhé strany se trochu bojím, že mi vyšetření bude dělat vaginálně… Vím, že se většinou screening dělá už normálně přes břicho, ale zároveň vím, že někteří doktoři upřednostňují vaginální ultrazvuk. Možná se to někomu bude zdát jako blbej dotaz, ale já prostě přítele u toho vaginálního vyšetření nechci :-D
takže jestli prosím někdo máte nějaké zkušenosti se screeningem u pana doktora, sem s tím prosím ;-)

Reakce:
Celina
Závislačka 4266 příspěvků 28.01.19 14:19

Co vím, tak prvotrimestrální screening se vaginálně nedělá. Pokud chceš mít jistotu, zavolej doktorovi a zeptej se na to, ať jsi v klidu :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Odeberte jí děti, zní hlasy na poslední Výměnu! Co se dělo pak? Potrat a stěhování do ciziny

Česko má za sebou jednu z nejskandálnějších Výměn manželek. Diváci nestačili... číst dále >

Kadeřávková účtuje se svými ex: Byla jsem vaše nejlepší, nechci vás ani za milion!

Mladá herečka Anna Kadeřávková (21), která září v nekonečném seriálu Ulice,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >