Hcg 200, na UTZ zatím jen vysoká sliznice

1318
4.8.14 11:55

Hcg 200,na utz zatím jen vysoká sliznice

Ahoj holky, prosím Vás…
Ve čtvrtek jsem měla pozitivní test, v sobotu jsem si nechala v práci nabrat hcg, hodnota 200.Zpoždění mám cca týden a dnes na utz byla vidět jen vysoká sliznice.
Dostala jsem neschopenku, jsem hodně riziková. Kontrolu mám za dní. Měla jste to prosím nějaká podobně a jak to dopadlo? :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10248
4.8.14 11:56

Já měla HCG 167 a gyndař furt že to nevypadá… no a mám 4týdenní dvojčata

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7731
4.8.14 11:58

Na ulz jde něco vidět až při hodnotách nad 1000 takže klid já to tak měla utz nic za týden tečka a za 14 dní :srdce: a dneska jsem 19+3tt :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11037
4.8.14 11:59

@petrusepetrus Na utz je vidět váček až od hcg 1000

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1318
4.8.14 12:02

:hug: holky děkuji, to jste mě uklidnily.On mě vystrašil teda luxusně, bude to hooodně dlouhých 14 dní do další kontroly :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7731
4.8.14 12:03

@petrusepetrus to znám :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1318
4.8.14 12:05

@lpetra no :mrgreen: Kdyby mi aspoň nebylo tak blivno a mohla jsem do práce :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31420
4.8.14 12:05

Tak váček může být vidět i pod 1000 (já měla něco přes 700 a byl), nicméně u hcg 200 fakt teda určitě ne :jazyk:

čekat, čekat, čekat, víc se udělat nedá, držím palce :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1318
4.8.14 12:07

@elanaa :kytka: já vím, ale ta nedočkavost je sviňucha :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5251
4.8.14 12:13

@petrusepetrus tak si nech odebrat hcg znovu a uvidíš, jestli se co dva dny alespoň zdvojnásobuje a pak je vše ok. Chábu, že to budou dloooouhé 2 týdny. já měla u třetí dcerky HCG 2,7, za pár dní 63,7 a za týden pak byla vidět tečička na UTZ

Příspěvek upraven 04.08.14 v 12:20

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7731
4.8.14 12:17

@petrusepetrus já jdu koncem srpna na neschopenku a moooooooooooooc se těším. Naštěstí to není rizikáč ale mám zánět achillovek tak musím odpočívat

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29.6.18 13:34

Mimoděložni těhotenství?

Ahoj holky dělala jsem si test a dvakrát pozitiv.
Dnes jsem byla u Dr a a nic tak nebylo vidět a on furt ze mám mimoděložni těhotenství
Hgc jsem měla 200. Prosím o radu jsem fakt zoufalá..bolesti ani krvácení nemám. Děkuji

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7712
29.6.18 13:40

@Veronika16072000 a jak dlouho mas zpozdeni? Nejde vse videt hned a mam pocit, ze na utz je neco videt od hodnoty hcg kolem 1000.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
880
29.6.18 13:41

ja mela hcg 195 a ten den zkuseny gynekolog na velmi kvalitnim UZ pristroju videl jen vysokou sliznici. dalsi tyden byla dutinka a za 3 tydny akce srdecni :dance: drzim palce. nicmene pokud ma podezreni na mimodelozni, tak by te mel na pondeli objednat na krev, zda hcg stoupa jak ma.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
802
29.6.18 13:48

@Veronika16072000 plod je na UTZ vidět tak při ukončeném 5. týdnu těhu - počítáno od 1. dne MS. Záleží i na dnu ovulace. Pokud jsi víc než 5. týdnů těhotná, pak to může být problém.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová