HCG 36 v 41DC

2548
20.6.13 21:51

HCG 36 v 41DC

Prosím o rady a zkušenosti. Vím že musím čekat, ale hledám aspoň malinkou útěchu. Byla jsem už několikrát na umělém a nic. Teď mám měsíc před svatbou a přirozenou cestou se oběvily dvě čárky. Byla jsem v šoku, Jenže hned další den byla ráno po testech krve HCG pouze36.Prý buď jsem otěhotněla mimo cyklus a ještě se zvedne nebo to je biohemické těhu. Za týden zopakujeme testy a to už bych vědět na čem jsem. Máte někdo podobné zkušenosti???Moc moc se bojím že nemám žádnou šanci a dělám si falešné naděje :,( :,( :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9090
20.6.13 21:55

@Aninkaaa naděje je vždycky. Já měla být podle poslední MS v 7.týdnu ale na utz nic a HCG 123, strašili mě mimoděložním apod., dokonce jedna velmi příjemná sestra už se mnou málem domlouvala „výškrab“, jak to hezky nazvala. Ale po pár dnech HCG dost narostlo a nakonec se těhotenství potvrdilo, dceři už bude 15 měsíců :) Tak nevěš hlavu, je možné, že jsi prostě otěhotněla později, držím palce :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31600
20.6.13 21:55

Kdy ti dělali hcg testy? Pokud aspoň včera, tak bych zítra naběhla do laborky jako samoplátce, když půjdeš ráno, v poledne budeš vědět, hcg by se po 2dnech mělo zdvojnásobit. Pokud dneska, počkala bych do pondělí, víc bych nevydržela ani den.
Přeju ať to klapne :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2548
20.6.13 21:58

@Verca1989 Jéé děkuji moc ja bych prý měla být podle MS v 5týdnu ale prej vzhledem k tomu že mám MS nepravidelnou tak jsem mohla otěhotnět dýl. Děkuji za povzbuzení moc mě to pomohlo :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2548
20.6.13 21:59

@Gladys Byla jsem tam dnes. A kam bych měla jít na tu krev??Mě jí brali pouze v cartu ani gyndař mi jí nebral :x

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46227
20.6.13 21:59

Bez si na odber jako samoplatce, nekdo krvaci ikdyz je tehu, drzim palce at hcg krasne roste :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
maca36
20.6.13 22:00

@Aninkaaa ahoj, z jednoho odberu nelze zjistit co a jak. Ja jsem byla tri krat dokud jsem nebyla v klidu. Pokud se jednalo o prirozene otehotneni, mohla jsi mit ovulaci mimo ocekavaneho terminu.

• Citovat
  • Nahlásit
2548
20.6.13 22:00

@lucka83 Zatím nekrvácím jen mě děsí tak nízké HCG :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46227
20.6.13 22:01
@Aninkaaa píše:
@lucka83 Zatím nekrvácím jen mě děsí tak nízké HCG :oops:

Promin :hug:,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2548
20.6.13 22:02

@maca36 Mě právě řekly že mám přijít až za týden a to se asi do té doby zblázním

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2548
20.6.13 22:02

@lucka83 Nic se neděje :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31600
20.6.13 22:04
@Aninkaaa píše:
@Gladys Byla jsem tam dnes. A kam bych měla jít na tu krev??Mě jí brali pouze v cartu ani gyndař mi jí nebral :x

Do odběrové laborky, většinou bývá na nějaké poliklinice. OP, 250, chci nabrat krev na hcg jako samoplatce, toť vše ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
maca36
20.6.13 22:05

@Aninkaaa kazda poliklinika ma odberne miisto na krev, dojdi do nejbizsi polikliniky a zazadej si odber krve jak samoplatce. Stoji to 225, nebo 245 jak kde… V pondeli uz by mela byt hodnota nasobena.

• Citovat
  • Nahlásit
2548
20.6.13 22:07

@Gladys tak to zkusím. V pondělí jedem do prahy na imunologii kvůli tomu že nám to nešlo ale doufám že to bude už znytečné. Tam my budou brát krev na všelijaké testy, tak tam mi to asi neudělají že?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5112
20.6.13 22:08

@Aninkaaa Pokud si byla na krvi dnes, tak zkus zítra test, ten sis dělala předevčírem, ne? To by pro tebe taky mohl být ukazatel. Mě při biotěhu čarka nesílila :( Za 2 měsice se zadařilo a ta čárka na testu obden pěkně zesílila.
Tak přeju hodně štěstí :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat