Hleda se kamaradka ze stodulek

  • Otevřená skupina

Všechny maminky, které si chtějí psát, seznámit nebo pokecat a bydlí v Praze a okolí - pište :)

Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Otevřené přispívání (kdokoliv může příspívat do skupiny)

5453
13.10.10 14:05

hleda se kamaradka ze stodulek

Ahoj maminky i tehulky :-) .Hledam kamaradku nekde pobliz stodulek.od ledna tam budeme s pritelem bydlet.mam 2 syny jednomu je 12 a druhemu 2 mesice.me je 32.najde se nejaka?napiste budu moooc rada :-) :mavam: Kamila

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13.10.10 22:45

ahojky..no já jsem z řep což je kousek od stodůlek a mimi teprve mít budu..za 3 týdny dle termínu..tak pak snad na couračky s kočárem :wink:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5911
4.1.11 10:29

Ahoj.. tak my se teprve začínáme snažit.. bydlíme teď chviličku v řeporyjích, což je kousek a nikoho tu neznám.. pokud to nevadí, ráda se přidám.. aspoň nasbírám rady zkušenějších :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35418
4.1.11 12:40

Ali mrkni do diskuze Kecani tlachani v tehle skupine. Tam se keca nejvic. Schazi se tam velka sestka :mrgreen: U nas se na mimcu taky pracuje :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7148
4.1.11 13:20
Fiducia píše:
Ali mrkni do diskuze Kecani tlachani v tehle skupine. Tam se keca nejvic. Schazi se tam velka sestka :mrgreen: U nas se na mimcu taky pracuje :palec:

velká šestka :lol: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35418
4.1.11 13:22

Meg je nase hlava :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7148
4.1.11 13:30

Fi pata :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35418
4.1.11 13:43

A kdo je uprostred? :lol: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7148
4.1.11 16:08

Fi raději to nebudeme řešit,protože kdo by byl pupek :lol: ???

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35418
4.1.11 16:25

No, pupek jsem zrovna nemyslela :mrgreen: :oops: A uz mlcim a odchazim :wink:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23033
4.1.11 18:04

ja budu biskup:D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
56772
4.1.11 18:07

Teda co to tu probíráte :?: 8-o Tak to jsem zvědavá, která část mi připadne :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7148
4.1.11 18:50

vrobčy žádná :lol: ,protože jsem tuhle debatu raději ukončila,ale pokud chceš můžeš být pravá ruka :mrgreen: a procházka ta levá :mrgreen:

Mon a můžeš být biskup když tak moc chceš :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Aty
7700
4.1.11 21:23

tak já budu teda ty prsa jo? (((-:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Aty
7700
4.1.11 21:24

fidu počkat, už pracujete? že ses nepochlubila (((-: a jaký to bylo to pracování na mimču ((-: házeli jste lopatou?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Návštěvy uživatelů

Moderátor skupiny