Hleda se kamaradka ze stodulek
- Otevřená skupina
Všechny maminky, které si chtějí psát, seznámit nebo pokecat a bydlí v Praze a okolí - pište :)
Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Otevřené přispívání (kdokoliv může příspívat do skupiny)
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
hleda se kamaradka ze stodulek
Ahoj maminky i tehulky
.Hledam kamaradku nekde pobliz stodulek.od ledna tam budeme s pritelem bydlet.mam 2 syny jednomu je 12 a druhemu 2 mesice.me je 32.najde se nejaka?napiste budu moooc rada
Kamila
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Reakce:
ahojky..no já jsem z řep což je kousek od stodůlek a mimi teprve mít budu..za 3 týdny dle termínu..tak pak snad na couračky s kočárem ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Ahoj.. tak my se teprve začínáme snažit.. bydlíme teď chviličku v řeporyjích, což je kousek a nikoho tu neznám.. pokud to nevadí, ráda se přidám.. aspoň nasbírám rady zkušenějších ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Ali mrkni do diskuze Kecani tlachani v tehle skupine. Tam se keca nejvic. Schazi se tam velka sestka
U nas se na mimcu taky pracuje ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Fiducia píše:
Ali mrkni do diskuze Kecani tlachani v tehle skupine. Tam se keca nejvic. Schazi se tam velka sestkaU nas se na mimcu taky pracuje
velká šestka
![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Teda co to tu probíráte
Tak to jsem zvědavá, která část mi připadne ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
vrobčy žádná
,protože jsem tuhle debatu raději ukončila,ale pokud chceš můžeš být pravá ruka
a procházka ta levá ![]()
Mon a můžeš být biskup když tak moc chceš ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
fidu počkat, už pracujete? že ses nepochlubila (((-: a jaký to bylo to pracování na mimču ((-: házeli jste lopatou?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Návštěvy uživatelů
- Mumy001 , 24.11.25 10:42
- RadiatorStudeny , 23.9.25 18:07
- Mujkocouralfons , 5.8.25 11:12
- Misanthrope , 1.7.25 12:32
- Zyrke , 28.6.25 15:34
- mona1660 , 2.2.25 18:08
- Vendulák , 6.1.25 18:37
- Nikola482 , 15.11.24 19:24
- Psipanicka , 4.9.24 21:07
- Aaaaa85 , 29.12.23 17:35
- Veronika3093 , 8.8.23 01:19
- Kika985 , 19.6.23 09:58
- Michaella94 , 3.5.23 10:10
- zemi13 , 12.1.23 11:41
- Blahoslav4Jurina , 24.11.22 12:00
Moderátor skupiny
Členové skupiny
Nové diskuze
Přejmenování dítěte ve 3 měsících
- 22.6.26 16:23
- Markéta188
- 41
Špatné HCG?
- 22.6.26 14:40
- Anonymní
- 4
Citlivý penis u dětí
- 22.6.26 15:55
- JancaS84
- 11
Cipralex po navýšení nezabírá – radu, prosím
- 22.6.26 14:10
- Kata120
- 3
Mám chuť si psát s mužem
- 22.6.26 11:35
- Aamandaa1984
- 113
Studium medicíny a život obecně
- 22.6.26 16:17
- Markéta188
- 18
Půl roku se snažíme o miminko a stále nic
- 22.6.26 13:38
- Liskulaska
- 12
Uklízečka ve školce
- 22.6.26 16:08
- izabe
- 61
Kempování na divoko - Ústecký kraj
- 22.6.26 08:45
- Kočkorožka
- 2
2 leté dítě - hysterické záchvaty
- 22.6.26 15:56
- Anna766
- 16
Nové příspěvky
Mladý se starší?
- 22.6.26 16:26
- Anna766
- 127
Dělení nákladů na dovolenou s dětmi
- 22.6.26 16:23
- Prelesta
- 238
Přejmenování dítěte ve 3 měsících
- 22.6.26 16:23
- Markéta188
- 41
Studium medicíny a život obecně
- 22.6.26 16:17
- Markéta188
- 18
IVF - ET/KET 2026
- 22.6.26 16:15
- Lotyyy
- 5196
Uklízečka ve školce
- 22.6.26 16:08
- izabe
- 61
Diskuzní vlákno pro sbírky, jinde nejsou...
- 22.6.26 16:02
- Minibull_Gabriel
- 34
Rámcový vzdělávací program změny 2026 -...
- 22.6.26 16:02
- truelly
- 48
Bilance ČT - nízká porodnost
- 22.6.26 16:01
- Anna766
- 551
2 leté dítě - hysterické záchvaty
- 22.6.26 15:56
- Anna766
- 16