Hleda se kamaradka ze stodulek

  • Otevřená skupina

Všechny maminky, které si chtějí psát, seznámit nebo pokecat a bydlí v Praze a okolí - pište :)

Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Otevřené přispívání (kdokoliv může příspívat do skupiny)

Napsat příspěvek
Velikost písma:
7148
4.1.11 21:35
Aty píše:
fidu počkat, už pracujete? že ses nepochlubila (((-: a jaký to bylo to pracování na mimču ((-: házeli jste lopatou?

:lol: Aty tak ty jsi mě rozesmála :mrgreen:

Né kopali krumpáčem :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7148
4.1.11 21:36
Aty píše:
tak já budu teda ty prsa jo? (((-:

klidně buď prsa když ti to udělá radost :mrgreen:
aspoń je budeš mít pevná jako tady pevný diskuzní článek :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
56772
5.1.11 06:42

Tak super, tak my s Procházkou můžeme tlaskat :potlesk: , nebo se bít do prsou :?: :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Aty
7700
5.1.11 11:56

vrobčo tak se právě tlemím jak blbá ((-: jsi mě totálně rozřehtala (((((-: přes smích nemůžu ani psát ((((-: se klidně bijte do prsou ((-: ale prosím jemně ((-: spíš lehce poplácat bych prosila ((-:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35418
5.1.11 12:26

Mon, Aty :pankac: :pankac: :pankac: biskup :lol: :mrgreen: Jste vitezky :potlesk: Hlavni vyhra je kure, muzete si ho naporcovat :mrgreen:
Aty zatim se u nas v loznici nedeje nic, o cem bys nevedela :twisted: Ale uz jsme se dobrali k tomu, ze se pracovat zacne :dance: No, a jestli si to zase rozmysli, tak ho pri treninku poradne nakopu do kouli. Kdyz deti nechce, tak at to ma jisty :pocitac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
56772
5.1.11 16:48

Aty tak se tedy něžně poplácáme na důkaz uznání :potlesk:

Fidu ty budeš barvit vajíčka :?: :mrgreen: Počkej až na Velikonoce 8-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23033
5.1.11 20:38
:lol: :lol: :lol:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5.1.11 20:55
:lol: :mrgreen: :lol: :mrgreen: :pankac: :potlesk:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35418
5.1.11 21:33

vrobco :lol: :mrgreen: :pankac: ve stredu ti ukazu, co si zpusobila! mame poprskany monitor :twisted:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
56772
6.1.11 06:59

Fidu doufám, že to nepíšeš, protože po mně budeš uplatňovat náhradu škody :-?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35418
6.1.11 10:08

Vroby tak ze jsi to ty, tak protentokrat odpustenou :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23033
6.1.11 11:00

fuj porcovat kure doufam ze bude alespon bez drobu :poblion:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23033
6.1.11 11:00

fuj porcovat kure doufam ze bude alespon bez drobu :poblion:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35418
6.1.11 11:09

Tak ja vam ho na prsicka a biskupa naporcuju :lol:  :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7148
6.1.11 14:08

Holky vy tu pořád strašíte? :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Návštěvy uživatelů

Moderátor skupiny