Hledám kamarádku Mladá Boleslav

Napsat příspěvek
Velikost písma:
6788
3.3.14 19:46

Já taky dorazím, pokud cestou neusnu. Už dvě noci nespíme :pocitac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
162
7.3.14 07:53

Holky, v úterý nedorazím.
Poté vše vysvětlím.
Užijte si to :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6788
7.3.14 09:32

@Bartonickovi Doufám, že je všechno v pořádku :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25
11.3.14 08:31

Platí to dnes na 14.30? :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29
11.3.14 08:55

Jasně ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
153
11.3.14 13:21

Taky dorazím :) Budu se snažit dorazit včas, ale kdyžtak na mě chviličku počkejte :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
162
12.3.14 19:19

Domluvily jste se na priste? Zase v utery a v kolik?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25
13.3.14 07:24

@Bartonickovi Ano zase ve 14.30 :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
54
13.3.14 09:23

Můžeme jít s Vámi? :dance:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29
13.3.14 09:27

Jasně, každý je vítaný ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
162
13.3.14 10:47

Oki, budeme tam :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
54
15.3.14 08:31

A kam máme přijít?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6788
15.3.14 09:07

@Šára87 Sraz je na rohu Bondy u KFC :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
54
15.3.14 19:42

Oki. ;-) Budem tam v to úterý. Kbyby se něco změnilo tak dám vědět.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
153
16.3.14 23:48

Ahoj holky, my v úterý bohužel nedorazíme. Dneska jsme byli s Fildou na pohotovosti - má angínu a do toho mu ještě rostou čtyři zuby najednou :roll: Snad to bude dobrý, dneska to byl den… :,(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová