Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Ahooj, srazík už proběhl, bylo to fajn
Další je v plánu na příští týden, tak se určitě můžeš přidat, jsme předběžně dohodnuté na úterý v 15 hodin ![]()
Tak to mě mrzí, že jsem to zmeškala. Ale určitě bych se k vám ráda přidala. Jezdit sama na procházky mě moc nebaví
Jinak jsem Verča a mám skoro 10-ti měsíčního chlapečka
@berusa84
Cim vic - tim lip. Budeme se tesit.
To utery urcite plati, ne? Uz se tesim ![]()
Musime vymyslet kam vyrazime. Ja jsem pro Radouc nebo Stepanku-teda kdyz bude hezky.