Hledám kamarádku Praha 15 (Horní Měcholupy, Petrovice)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
PetraVotypkova
Nováček 9 příspěvků 28.04.18 20:37
Hledám kamarádku Praha 15 (Horní Měcholupy, Petrovice)

Ahoj, hledám kamarádku z Prahy 15 (Horní Měcholupy, Petrovice). Mám 13 měsíční dcerku a v září očekáváme s manželem druhý přírůstek. V Praze bydlím 5 let a moc kamarádů zde nemám, proto bych byla ráda, kdybych nějakou kamarádku našla (i na procházky s dětmi)…
:mavam:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Rezii
Zasloužilá kecalka 862 příspěvků 28.04.18 21:55

@PetraVotypkova
Jsem z Dolních Měcholup, mám kloucka 15 měsíců a princeznu 5 let a můžeme se potkat;) v létě má zahradnictví u krtka u nás otvírat luxusní hřiště s potůčkem, minizoo, občerstvením, trampolínou a piknikovým sezením, tak to bude taky super třeba…ale potkat se můžeme dřív;)

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1647 příspěvků 1 inzerát 29.04.18 09:01

Ahooj :mavam: Já bydlela v Horních Měcholupech celý život. Teď, 2 měsíce zpátky jsme se přestěhovali mimo Prahu, ale jezdíme tam každých 14 dní na několik dní, tak bychom taky mohli nabídnout s dětmi naší společnost :) Na jaká hřiště chodíte?

Jutta
Povídálka 20 příspěvků 29.04.18 09:04
@Rezii píše:
@PetraVotypkova
Jsem z Dolních Měcholup, mám kloucka 15 měsíců a princeznu 5 let a můžeme se potkat;) v létě má zahradnictví u krtka u nás otvírat luxusní hřiště s potůčkem, minizoo, občerstvením, trampolínou a piknikovým sezením, tak to bude taky super třeba…ale potkat se můžeme dřív;)

Ha, to mame za rohem, diky za info:) Ja mam triletou a rocni holcinu, ale porad nekde litame, tak se nikde slíbit nemuzu:)

PetraVotypkova
Nováček 9 příspěvků 30.04.18 10:40
@rezii

Ahoj, to zni super. Určitě kouknu na internet, kdy přesně otvírají. Jinak mi chodíme s malou skoro každý den po obědě do lesoparku. Tak jestli se budeš chtít přidat, budeme rádi. :)

PetraVotypkova
Nováček 9 příspěvků 30.04.18 10:46
@Terezxx

Ahoj, až budete v Horních Měcholupech rádi vás uvidíme. Na hřiště s malou ještě nechodím, ale začneme. Trávíme hodně času v lesoparku na po obedovych prochazkach.

Rezii
Zasloužilá kecalka 862 příspěvků 30.04.18 11:34
@PetraVotypkova píše:
Ahoj, to zni super. Určitě kouknu na internet, kdy přesně otvírají. Jinak mi chodíme s malou skoro každý den po obědě do lesoparku. Tak jestli se budeš chtít přidat, budeme rádi. :)

Kam přesně myslíš do lesoparku?

PetraVotypkova
Nováček 9 příspěvků 30.04.18 12:31
@Rezii

Máme prošlý celý lesopark, většinou chodíme buď kolem přehrady v týdnu (o víkendu ne, je tam mnoho lidí, cyklistů) nebo nad přehradou (směr Hostivař, Měcholupy). Občas jdeme přes přehradu, jak jsou stánky nebo dál do toho lesa za stánkem (směr Háje).

Rezii
Zasloužilá kecalka 862 příspěvků 30.04.18 12:35
@PetraVotypkova píše:
Máme prošlý celý lesopark, většinou chodíme buď kolem přehrady v týdnu (o víkendu ne, je tam mnoho lidí, cyklistů) nebo nad přehradou (směr Hostivař, Měcholupy). Občas jdeme přes přehradu, jak jsou stánky nebo dál do toho lesa za stánkem (směr Háje).

No tak se někdy domluvíme;) co třeba příští týden pondělí?

PetraVotypkova
Nováček 9 příspěvků 30.04.18 12:38
@Rezii

To se omlouvám, ale příští týden chci jet s malou do Krkonoš na týden za babičkou a za dědou… Buď tento týden nebo až za 14 dní.

Rezii
Zasloužilá kecalka 862 příspěvků 30.04.18 12:40
@PetraVotypkova píše:
To se omlouvám, ale příští týden chci jet s malou do Krkonoš na týden za babičkou a za dědou… Buď tento týden nebo až za 14 dní.

Tak teď ve středu?:) Sraz na nějaké zastávce busu? Musím kouknout jak od nás tam, bydlíme tu krátce a ještě jsem tam s dětmi odsud nebyla.

PetraVotypkova
Nováček 9 příspěvků 30.04.18 12:48
@Rezii

Středa by šla, super, budeme se těšit. Dej vědět, kdy dorazíš a na jakou zastávku…Nejlepší zastávky: Řepčická (u Lidlu) nebo Livornská.

Rezii
Zasloužilá kecalka 862 příspěvků 01.05.18 21:02
@PetraVotypkova píše:
Středa by šla, super, budeme se těšit. Dej vědět, kdy dorazíš a na jakou zastávku…Nejlepší zastávky: Řepčická (u Lidlu) nebo Livornská.

Tak bych mohla být ve 2 na Řepčické…domluveno?

PetraVotypkova
Nováček 9 příspěvků 01.05.18 21:16
@Rezii

Na zítra hlásí déšť. Tak nevím, jestli to bude mít smysl…Ale pokud nebude pršet, tak s tím souhlasím…ve 2 tam budeme čekat. Když tak napiš tel. číslo, abychom si mohly zavolat.

Rezii
Zasloužilá kecalka 862 příspěvků 01.05.18 21:18
@PetraVotypkova píše:
Na zítra hlásí déšť. Tak nevím, jestli to bude mít smysl…Ale pokud nebude pršet, tak s tím souhlasím…ve 2 tam budeme čekat. Když tak napiš tel. číslo, abychom si mohly zavolat.

Ozvu se do zpráv a budem monitorovat oblohu, můžeme si zavolat klidně jen hodinu předem, já se podívám pak na radar. Je fakt že utikat bouřce nemá smysl, to bychom moc nepokecaly;)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Opil se a pak se svlékal? Nové svědectví v případu údajného zbití Jana Tuny

Reportér Jan Tuna (45) tvrdí, že ho během vánočního večírku v pražském klubu... číst dále >

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >