Hledám kamarádku Praha 15 (Horní Měcholupy, Petrovice)

28.4.18 20:37

Hledám kamarádku Praha 15 (Horní Měcholupy, Petrovice)

Ahoj, hledám kamarádku z Prahy 15 (Horní Měcholupy, Petrovice). Mám 13 měsíční dcerku a v září očekáváme s manželem druhý přírůstek. V Praze bydlím 5 let a moc kamarádů zde nemám, proto bych byla ráda, kdybych nějakou kamarádku našla (i na procházky s dětmi)…
:mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1096
28.4.18 21:55

@PetraVotypkova
Jsem z Dolních Měcholup, mám kloucka 15 měsíců a princeznu 5 let a můžeme se potkat;) v létě má zahradnictví u krtka u nás otvírat luxusní hřiště s potůčkem, minizoo, občerstvením, trampolínou a piknikovým sezením, tak to bude taky super třeba…ale potkat se můžeme dřív;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3087
29.4.18 09:01

Ahooj :mavam: Já bydlela v Horních Měcholupech celý život. Teď, 2 měsíce zpátky jsme se přestěhovali mimo Prahu, ale jezdíme tam každých 14 dní na několik dní, tak bychom taky mohli nabídnout s dětmi naší společnost :) Na jaká hřiště chodíte?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35
29.4.18 09:04
@Rezii píše:
@PetraVotypkova
Jsem z Dolních Měcholup, mám kloucka 15 měsíců a princeznu 5 let a můžeme se potkat;) v létě má zahradnictví u krtka u nás otvírat luxusní hřiště s potůčkem, minizoo, občerstvením, trampolínou a piknikovým sezením, tak to bude taky super třeba…ale potkat se můžeme dřív;)

Ha, to mame za rohem, diky za info:) Ja mam triletou a rocni holcinu, ale porad nekde litame, tak se nikde slíbit nemuzu:)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30.4.18 10:40

@rezii

Ahoj, to zni super. Určitě kouknu na internet, kdy přesně otvírají. Jinak mi chodíme s malou skoro každý den po obědě do lesoparku. Tak jestli se budeš chtít přidat, budeme rádi. :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30.4.18 10:46

@Terezxx

Ahoj, až budete v Horních Měcholupech rádi vás uvidíme. Na hřiště s malou ještě nechodím, ale začneme. Trávíme hodně času v lesoparku na po obedovych prochazkach.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1096
30.4.18 11:34
@PetraVotypkova píše:
Ahoj, to zni super. Určitě kouknu na internet, kdy přesně otvírají. Jinak mi chodíme s malou skoro každý den po obědě do lesoparku. Tak jestli se budeš chtít přidat, budeme rádi. :)

Kam přesně myslíš do lesoparku?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30.4.18 12:31

@Rezii

Máme prošlý celý lesopark, většinou chodíme buď kolem přehrady v týdnu (o víkendu ne, je tam mnoho lidí, cyklistů) nebo nad přehradou (směr Hostivař, Měcholupy). Občas jdeme přes přehradu, jak jsou stánky nebo dál do toho lesa za stánkem (směr Háje).

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1096
30.4.18 12:35
@PetraVotypkova píše:
Máme prošlý celý lesopark, většinou chodíme buď kolem přehrady v týdnu (o víkendu ne, je tam mnoho lidí, cyklistů) nebo nad přehradou (směr Hostivař, Měcholupy). Občas jdeme přes přehradu, jak jsou stánky nebo dál do toho lesa za stánkem (směr Háje).

No tak se někdy domluvíme;) co třeba příští týden pondělí?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30.4.18 12:38

@Rezii

To se omlouvám, ale příští týden chci jet s malou do Krkonoš na týden za babičkou a za dědou… Buď tento týden nebo až za 14 dní.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1096
30.4.18 12:40
@PetraVotypkova píše:
To se omlouvám, ale příští týden chci jet s malou do Krkonoš na týden za babičkou a za dědou… Buď tento týden nebo až za 14 dní.

Tak teď ve středu?:) Sraz na nějaké zastávce busu? Musím kouknout jak od nás tam, bydlíme tu krátce a ještě jsem tam s dětmi odsud nebyla.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30.4.18 12:48

@Rezii

Středa by šla, super, budeme se těšit. Dej vědět, kdy dorazíš a na jakou zastávku…Nejlepší zastávky: Řepčická (u Lidlu) nebo Livornská.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1096
1.5.18 21:02
@PetraVotypkova píše:
Středa by šla, super, budeme se těšit. Dej vědět, kdy dorazíš a na jakou zastávku…Nejlepší zastávky: Řepčická (u Lidlu) nebo Livornská.

Tak bych mohla být ve 2 na Řepčické…domluveno?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1.5.18 21:16

@Rezii

Na zítra hlásí déšť. Tak nevím, jestli to bude mít smysl…Ale pokud nebude pršet, tak s tím souhlasím…ve 2 tam budeme čekat. Když tak napiš tel. číslo, abychom si mohly zavolat.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1096
1.5.18 21:18
@PetraVotypkova píše:
Na zítra hlásí déšť. Tak nevím, jestli to bude mít smysl…Ale pokud nebude pršet, tak s tím souhlasím…ve 2 tam budeme čekat. Když tak napiš tel. číslo, abychom si mohly zavolat.

Ozvu se do zpráv a budem monitorovat oblohu, můžeme si zavolat klidně jen hodinu předem, já se podívám pak na radar. Je fakt že utikat bouřce nemá smysl, to bychom moc nepokecaly;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová