Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Ahoj, hledám kamarádku z Prahy 15 (Horní Měcholupy, Petrovice). Mám 13 měsíční dcerku a v září očekáváme s manželem druhý přírůstek. V Praze bydlím 5 let a moc kamarádů zde nemám, proto bych byla ráda, kdybych nějakou kamarádku našla (i na procházky s dětmi)…
![]()
@PetraVotypkova
Jsem z Dolních Měcholup, mám kloucka 15 měsíců a princeznu 5 let a můžeme se potkat;) v létě má zahradnictví u krtka u nás otvírat luxusní hřiště s potůčkem, minizoo, občerstvením, trampolínou a piknikovým sezením, tak to bude taky super třeba…ale potkat se můžeme dřív;)
Ahooj
Já bydlela v Horních Měcholupech celý život. Teď, 2 měsíce zpátky jsme se přestěhovali mimo Prahu, ale jezdíme tam každých 14 dní na několik dní, tak bychom taky mohli nabídnout s dětmi naší společnost
Na jaká hřiště chodíte?
@Rezii píše:
@PetraVotypkova
Jsem z Dolních Měcholup, mám kloucka 15 měsíců a princeznu 5 let a můžeme se potkat;) v létě má zahradnictví u krtka u nás otvírat luxusní hřiště s potůčkem, minizoo, občerstvením, trampolínou a piknikovým sezením, tak to bude taky super třeba…ale potkat se můžeme dřív;)
Ha, to mame za rohem, diky za info:) Ja mam triletou a rocni holcinu, ale porad nekde litame, tak se nikde slíbit nemuzu:)
Ahoj, to zni super. Určitě kouknu na internet, kdy přesně otvírají. Jinak mi chodíme s malou skoro každý den po obědě do lesoparku. Tak jestli se budeš chtít přidat, budeme rádi. ![]()
Ahoj, až budete v Horních Měcholupech rádi vás uvidíme. Na hřiště s malou ještě nechodím, ale začneme. Trávíme hodně času v lesoparku na po obedovych prochazkach.
@PetraVotypkova píše:
Ahoj, to zni super. Určitě kouknu na internet, kdy přesně otvírají. Jinak mi chodíme s malou skoro každý den po obědě do lesoparku. Tak jestli se budeš chtít přidat, budeme rádi.
Kam přesně myslíš do lesoparku?
Máme prošlý celý lesopark, většinou chodíme buď kolem přehrady v týdnu (o víkendu ne, je tam mnoho lidí, cyklistů) nebo nad přehradou (směr Hostivař, Měcholupy). Občas jdeme přes přehradu, jak jsou stánky nebo dál do toho lesa za stánkem (směr Háje).
@PetraVotypkova píše:
Máme prošlý celý lesopark, většinou chodíme buď kolem přehrady v týdnu (o víkendu ne, je tam mnoho lidí, cyklistů) nebo nad přehradou (směr Hostivař, Měcholupy). Občas jdeme přes přehradu, jak jsou stánky nebo dál do toho lesa za stánkem (směr Háje).
No tak se někdy domluvíme;) co třeba příští týden pondělí?
To se omlouvám, ale příští týden chci jet s malou do Krkonoš na týden za babičkou a za dědou… Buď tento týden nebo až za 14 dní.
@PetraVotypkova píše:
To se omlouvám, ale příští týden chci jet s malou do Krkonoš na týden za babičkou a za dědou… Buď tento týden nebo až za 14 dní.
Tak teď ve středu?:) Sraz na nějaké zastávce busu? Musím kouknout jak od nás tam, bydlíme tu krátce a ještě jsem tam s dětmi odsud nebyla.
Středa by šla, super, budeme se těšit. Dej vědět, kdy dorazíš a na jakou zastávku…Nejlepší zastávky: Řepčická (u Lidlu) nebo Livornská.
@PetraVotypkova píše:
Středa by šla, super, budeme se těšit. Dej vědět, kdy dorazíš a na jakou zastávku…Nejlepší zastávky: Řepčická (u Lidlu) nebo Livornská.
Tak bych mohla být ve 2 na Řepčické…domluveno?
Na zítra hlásí déšť. Tak nevím, jestli to bude mít smysl…Ale pokud nebude pršet, tak s tím souhlasím…ve 2 tam budeme čekat. Když tak napiš tel. číslo, abychom si mohly zavolat.
@PetraVotypkova píše:
Na zítra hlásí déšť. Tak nevím, jestli to bude mít smysl…Ale pokud nebude pršet, tak s tím souhlasím…ve 2 tam budeme čekat. Když tak napiš tel. číslo, abychom si mohly zavolat.
Ozvu se do zpráv a budem monitorovat oblohu, můžeme si zavolat klidně jen hodinu předem, já se podívám pak na radar. Je fakt že utikat bouřce nemá smysl, to bychom moc nepokecaly;)