Hledám milenku 50+

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.19 20:57
Hledám milenku +50

Ahoj dámy, hledám starší milenku. Jsem z Prahy, 42/78/176 pohledný a doma extrémně zanedbáván. Mám fantastickou rodinu, ale chybí mi doteky, vzrušení a sex. Já nepatřím do starého železa… Chci se Vás zeptat, kde v Praze najdu staší dámy, které chtějí mladší milence?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
zelenoockaa19
Zasloužilá kecalka 984 příspěvků 06.02.19 21:01

Kdepak jsou jarní prázdniny že se děti nudí?

Bubla_Bučková
Kelišová 5148 příspěvků 06.02.19 21:04

Nevím, zkusila bych nenápadně chodit kolem lidlu nebo kauflandu, když jsou ve čtvrtek akce, tam jich bude :think:

Janli
Kelišová 7247 příspěvků 06.02.19 21:33
@Bubla_Bučková píše:
Nevím, zkusila bych nenápadně chodit kolem lidlu nebo kauflandu, když jsou ve čtvrtek akce, tam jich bude :think:
Úchylové stávají před základkou s pytlíkem bonbónů. S čím stávají loudilové před Kaufem? :mrgreen:
sirikit
Nadpozemská drbna 27967 příspěvků 06.02.19 21:38
@Janli píše: Úchylové stávají před základkou s pytlíkem bonbónů. S čím stávají loudilové před Kaufem? :mrgreen:

S nasbíranými známečkami na plyšáky: tadyhle jsem si dovolil, mladá paní… vybereme nějakého pro vnoučátko spolu? :oops: ;)

Bubla_Bučková
Kelišová 5148 příspěvků 06.02.19 21:40
@Janli píše: Úchylové stávají před základkou s pytlíkem bonbónů. S čím stávají loudilové před Kaufem? :mrgreen:

Se zajícema :jazyk:

Janli
Kelišová 7247 příspěvků 06.02.19 21:45

@sirikit :palec:
@Bubla_Bučková s čokoládovejma ? :mrgreen:

carola
Kelišová 7258 příspěvků 06.02.19 21:57
@Bubla_Bučková píše:
Nevím, zkusila bych nenápadně chodit kolem lidlu nebo kauflandu, když jsou ve čtvrtek akce, tam jich bude :think:
:mrgreen: :mrgreen:
carola
Kelišová 7258 příspěvků 06.02.19 21:58

Na hřbitově?

Bábrdl
Generální žvanilka 22360 příspěvků 06.02.19 23:28
@sirikit píše:
S nasbíranými známečkami na plyšáky: tadyhle jsem si dovolil, mladá paní… vybereme nějakého pro vnoučátko spolu? :oops: ;)

No krucis, už mi vlhnou podvlíkačky. :mrgreen:

sirikit
Nadpozemská drbna 27967 příspěvků 07.02.19 08:11
@Bábrdl píše:

Tak vím, co na mě zabírá, ne..? :oops: :oops:

carola
Kelišová 7258 příspěvků 07.02.19 08:47
@Bábrdl píše:
:mrgreen: :mrgreen:
lilith1
Ukecaná baba ;) 1679 příspěvků 07.02.19 11:22
@Anonymní píše:
Ahoj dámy, hledám starší milenku. Jsem z Prahy, 42/78/176 pohledný a doma extrémně zanedbáván. Mám fantastickou rodinu, ale chybí mi doteky, vzrušení a sex. Já nepatřím do starého železa… Chci se Vás zeptat, kde v Praze najdu staší dámy, které chtějí mladší milence?

Tak když máš fantastick.rodinu tak proč nezkusíš kouzlo komunikace a nepromluvíš si s partnerkou, takhle o tu fantastickou rodinu nejspíše přijdeš..

sirikit
Nadpozemská drbna 27967 příspěvků 07.02.19 11:34
@lilith1 píše:
Tak když máš fantastick.rodinu tak proč nezkusíš kouzlo komunikace a nepromluvíš si s partnerkou, takhle o tu fantastickou rodinu nejspíše přijdeš..

Pán to má náhodou promyšlený. :palec:
O fantastické rodině zahoruje hned v intru, aby snad potenciální milenka nenabyla dojmu, že by kdy chtěl začít s ní a lépe… a u 50+ už je riziko mimiska přeci jenom minimální, takže bez ochranky… 8)
Navíc starší paní bývají zpravidla materiálně zajištěné a ne každá si realizuje pecovatelske pudy na vnoucatcich.. ;)
Samá pozitiva a sociální jistoty. :pankac: :kytka:

Uživatel je onlinenostress
Extra třída :D 14327 příspěvků 07.02.19 21:50
@sirikit píše:
Pán to má náhodou promyšlený. :palec:
O fantastické rodině zahoruje hned v intru, aby snad potenciální milenka nenabyla dojmu, že by kdy chtěl začít s ní a lépe… a u 50+ už je riziko mimiska přeci jenom minimální, takže bez ochranky… 8)
Navíc starší paní bývají zpravidla materiálně zajištěné a ne každá si realizuje pecovatelske pudy na vnoucatcich.. ;)
Samá pozitiva a sociální jistoty. :pankac: :kytka:

Jj, chytrý kluk. :D

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Babička heroinové Terezy: Proč prodává dům, kde vnučce slibovala nový domov?

Ke svým prarodičům pojí mnoho lidí výrazně silnější pouto než k vlastním... číst dále >

Třeštíková chválí jen za prachy, tvrdí šéf Rohlik.cz. Spisovatelku prý rozčílila vepřová panenka

Na svém kontě má úspěšné projekty jako Slevomat nebo Dáme jídlo. Tomáš Čupr... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >