Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@zurina píše:
@jarka712 Jestli to je Hlinsko na Vysočině poblíž Poličky, tak by to mohl bejt starší brácha mýho spolužáka z VŠ, jsou to tři bráchové, tak kdyžtak můžu poslat číslo právě na toho bráchu Pavla a s tím by ses snad už domluvila.
ja prave znam Petra, mimochodem taky vojak..
@Indil Já myslím, že to bude on, teď jsem to četla znovu a vím, že Pavel říkal, že brácha dělal vojáka.
@zurina píše:
@Indil Já myslím, že to bude on, teď jsem to četla znovu a vím, že Pavel říkal, že brácha dělal vojáka.
no ja osobne znam toho Petra- ten je vojak, ale někdo tu psal ze jsou tri, tak třeba k nim Martin opravdu patri ![]()
@Indil Tak to jsem zvědavá. Věkově by to sedělo a Petr, Martin a Pavel by na bráchy taky šlo:-)Zrovna si říkám, že budu muset snad Pavlovi napsat, jestli má bráchu Martina. Si říkám, že to je ostuda, že jsme se celkem dost kamarádili a ani nevím, jak se jmenujou jeho bráchové.
@zurina píše:
@Indil Tak to jsem zvědavá. Věkově by to sedělo a Petr, Martin a Pavel by na bráchy taky šlo:-)Zrovna si říkám, že budu muset snad Pavlovi napsat, jestli má bráchu Martina. Si říkám, že to je ostuda, že jsme se celkem dost kamarádili a ani nevím, jak se jmenujou jeho bráchové.
nno ja chci videt, jak to dopadne, uz aby chlap prisel
![]()
Tak mi to nedalo a napsala jsem Pavlovi a brácha to není, ale bratranec a prý se odstěhovali někam okolo Plzně. Takže já mám klid:-)
Tak jsem vykoupala, nakrmila, uspala a zvědavě vlezla sem, zda tu bude něco. Holky, jste úúúúúúúžasný. Strašně moc děkuju za snahu všem.
@zurina A nemá na bratrance mobil?
@Indil Co manžel? Zná ho?
@Jura007 Díky za odkaz, ale bohužel je jich v ČR podle těchhle stránek 416 a to je pořád strašně moc a já nevím, který je ten můj ![]()
Tak manzel zna bratry Petra +- 35 let vojak, Jirka 27 let vojak a potom teda Pavel… Martin tam bohužel není, nemohla si se zmylit ve jmenu, je to nejak moc nahod najednou ![]()
https://www.facebook.com/petr.bulena.1?…
@Indil Opravdu je to Martin, nespletla jsem se, i když ty náhody jsou zvláštní. Na fotku Petra jsem se dívala, není to opravdu on, i když jsou si typově podobní. Já jsem Martina viděla asi 4×, když nic jiného, tak pamatováka na obličeje mám fakt dobrého. A oni jsou to bráchové z Hlinska? A jeden voják? To je opravdu zvláštní.
@jarka712 píše:
@Indil Opravdu je to Martin, nespletla jsem se, i když ty náhody jsou zvláštní. Na fotku Petra jsem se dívala, není to opravdu on, i když jsou si typově podobní. Já jsem Martina viděla asi 4×, když nic jiného, tak pamatováka na obličeje mám fakt dobrého. A oni jsou to bráchové z Hlinska? A jeden voják? To je opravdu zvláštní.
Tim padem je to nahoda jako hrom, skoda, ze jsem nepomohla ![]()
@jarka712 píše:
@Indil Opravdu je to Martin, nespletla jsem se, i když ty náhody jsou zvláštní. Na fotku Petra jsem se dívala, není to opravdu on, i když jsou si typově podobní. Já jsem Martina viděla asi 4×, když nic jiného, tak pamatováka na obličeje mám fakt dobrého. A oni jsou to bráchové z Hlinska? A jeden voják? To je opravdu zvláštní.
jj Petr i Jirka jsou vojaci z povolani ![]()
@jarka712 Tak jsem psala Pavlovi a kontakt na něj zrovna nemá, ale zejtra napíše sestřenici a ozve se, takže sem zejtra písnu, když něco zvím.
Jsou to tři bráchové, dva byli nebo jsou vojáci a Pavel je historik, legrační co:-) a Martin by měl být jejich bratranec.
@Indil To nevadí, díky strašně moc za snahu. Vidím, že dobrý člověk ještě žije, a to taky potěší. Tak ať se ti daří.
@zurina To bys byla strašně moc hodná, kdybys mi napsala. Za jakoukoliv info budu moc ráda.