Hlídání dítěte cizí osobou?

2.5.17 18:57

Hlídání dítěte cizí osobou?

Ahoj. Prosím nesoudit, jen se chci zeptat jestli tu některá maminka co nemá možnost občasného pohlídání, jestli využila buď kamarádku které věří, nebo mě spíš zajímá, jestli některá využila služeb úplně cizího člověka na doporučení od někoho. Na občasné pohlídání, třeba na hodinku na dvě jednou dvakrát v týdnu. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

411
2.5.17 18:59

Já jsem teda nevyužila. Ale jen kvůli financím. Nemám na to. Ale jinak bych se nebála. Vybírala bych z ověřených samozřejmě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14396
2.5.17 18:59

S uplne cizim clovekem treba z agentury zkusenost nemam, nemam tu duveru, kdyz pohlida kamaradka kterou syn zna nemam problem, je to jako by ho hlidala teta…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.5.17 19:01

@milackova84 Já to nedělám, ale kdysi jsem pracovala jako chůva a bez problému mě využili na hlídání i lidi co na mě dostali doporučení přes známé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7319
2.5.17 19:01

Zkušenost nemám. Pokud by mi dítě měla hlídat kamarádka na dobu, co uvádíš, neměla bych s tím asi problém. Pokud by šlo ale o cizího člověka, jako úplně, tak tomu bych asi dítě nesvěřila. Když by to byla třeba kamarádky maminka, tak bych nad tím možná uvažovala, ale úplně cizí… to asi fakt ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
915
2.5.17 19:21
@milackova84 píše:
Ahoj. Prosím nesoudit, jen se chci zeptat jestli tu některá maminka co nemá možnost občasného pohlídání, jestli využila buď kamarádku které věří, nebo mě spíš zajímá, jestli některá využila služeb úplně cizího člověka na doporučení od někoho. Na občasné pohlídání, třeba na hodinku na dvě jednou dvakrát v týdnu. Děkuji

Ja vcera hlidala sousedovic mimco. Bydlime kratce, sousedy skoro nezname. No a vcera na me soused tuka s mimcem ve vajicku, zda muzu na hodku pohlidat :lol: Takze asi s tim lidi problem nemaji. Osobne ja bych uplne cizim lidem malyho nedala, leda tak kamaradce. A jeste bych premyslela :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2439
2.5.17 19:30
@milackova84 píše:
Ahoj. Prosím nesoudit, jen se chci zeptat jestli tu některá maminka co nemá možnost občasného pohlídání, jestli využila buď kamarádku které věří, nebo mě spíš zajímá, jestli některá využila služeb úplně cizího člověka na doporučení od někoho. Na občasné pohlídání, třeba na hodinku na dvě jednou dvakrát v týdnu. Děkuji

Já si hledám hlídačky na večer na Facebooku ve skupině brigády a naprostá spokojenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.5.17 19:36

Cizího člověka určitě ne ani na doporučení. Jedině zkušenou paní z nějaké dobré agentury. Ale já mám blbou zkušenost kdy mi jedna…dostala dítě málem do nemocnice a díky bohu, že se to obešlo bez následků. Takže za mě jedině takto.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2393
2.5.17 20:01

Ja tedy hlidani nevyuzivam, i kdyz by se mi to siklo, nekdy mam deti plne kecky :D ale jsme na vesnici, tady takove moznosti nejsou.
ale pred lety jsem byla jako au-pair v anglii a tam to rodice vubec neresili. kazdou chvilku jsem po vecerech hlidala deti, ktere jsem nikdy predtim nevidela. maminy si takove rychle info podavaly mezi sebou a v klidu vyuzivaly me nebo i jine hlidacky. dorazila jsem do ciziho domu, rodice si odfrceli pryc a me tam zustaly treba ctyri deti, kidne i mimina…a nikdo se nestresoval ;) funfovalo to v pohode.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47759
2.5.17 20:02

Mame hlidacku pres hlidacky.cz Nechceme nikoho znameho z okoli ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1380
2.5.17 21:12

Taky máme holčinu na doporučení sousedky. Není se dle mého za co stydět, hlídání skoro žádné a já se zase nemíním zbláznit a sedět s nima do patnácti doma, než se pohlidají sami. Slečna hlídá přibližně jednou za 14 dní v sobotu večer od osmi třeba do tří do rána, děti si v osm uložíme, jdeme na večeři, do kina, někam s přáteli.
Edit-mladsimu je devět měsíců, takže zatím nechci přes den, až trochu odroste, pravděpodobně bude hlídat přes den i u nás, chci tak po roce začít znovu pracovat, plánuji to tak že si s nima bude hrát u nás, nebo půjdou na hřiště, mezitím já pracovat - můžu z domova. Ale to ještě uvidíme.
Jako pokud u vás nejsou problém peníze, tak bych do toho šla. I když asi ne do úplně cizí paní, tahle slečna hlídá děti sousedům už pět let.

Příspěvek upraven 02.05.17 v 21:17

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.5.17 21:15

Nejlepsi jsou z me zkusenosti ty s ditetem, ktere si ho vezmou sebou. My si daly kafe, parkrat sly ven a padly jsme si do oka. Takze hlidani bylo jasny. Vyfotit OP snad neni pro nikoho problem, kdyby nahodou. Z agentury bych nikoho nechtela. Stacilo mi to jednou

• Nahlásit
  • Citovat
7319
2.5.17 21:56

Proč ne nikoho z agentury? Jaké jsou zkušenosti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3930
2.5.17 22:52

Mně hlídá maminka, kterou jsem poznala tady na emiminu, byly jsme před tím 3× na kafi, abychom se poznaly - a jsem moc spokojená. Chodí k nám i se svou holčičkou, se synem si krásně vyhrají. Samozřejmě jsem měla velké obavy nechat syna někomu, koho jsem tolik neznala, ale už nemám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12739
2.5.17 23:27

Ja chodim do jednoho sportovniho centra, co ma na miste i hlidani deti od 6tydne veku v ramci ceny za clenstvi. Priznavam otevrene, ze vyuzivam hlidani a pokazde tem panim strasne dekuju, protoze jsou to moji andele dobre nalady. :andel: Kdyz tam prijdu po blbem dnu, zaplavu si, v klidu se osprchuju…jak malo mi nekdy staci ke stesti :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama