Hodinky na měření pulsu

23
1.3.20 17:12

Hodinky na měření pulsu

Dobrý den už několik dní sháním hodinky na měření pulsu u kterých se dá nastavit horní hranice tepu a při její překročení hodinky vydají zvukový signál. Sháním je pro manžela který je po infarktu a doktor mu doporučil tento typ hodinek, ale nejsou nikde k sehnání :(
Manžel nemá ani chytrý telefon tak něco co by fungovalo bez telefonu.
Děkuji za případné tipy :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16813
1.3.20 17:20

IWatch od Apple - manzelovi, kdyz se v aute nebo ho deti rozcili, tak zacnou vrnet a blikat cervene…

Zdravotni pojistovna 207 OZP na ne prispiva asi dvanacti nebo patnacti stovkama, neni to moc, ake lepsi nez nic vzhledem k vyssi porizovaci cene…

Aha ed docitá o telefonu, tak nevim, neporadim…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23
1.3.20 17:24

@Hanka1 děkuji byla jsem v Iwatch Apple a v obchodě mi právě řekli že musí mít i iPhone od Applu :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.3.20 17:48

Já to mám na hodinkcáh Garmin… Ale bez chytrého telefonu nevím, spousta věcí se nastavuje v aplikaci, právě i ta výška tepu pro signalizaci… To bude asi problém u všech hodinek… Anonym zachovat…

• Nahlásit
  • Citovat
23
1.3.20 17:57

Anonym, já chytrý telefon mám tak by to šlo přes můj telefon?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.3.20 21:28

@ZanetDM Určitě ano, ale pak bys ho měla pod dozorem :) minimálně, jaký měl tep během dne, kolik ušel kroků, kolik pater… Ale není potřeba se párovat s telefonem denně, stačí občas, kvůli nastavení hodinek, času, datumu. Takže i toto je cesta. Ale bylo by mi líto mít chytré hodinky a kvůli absenci telefonu je nevyužít naplno…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.3.20 21:30

A určitě bych koukla po nějakých levnějších, zda to také neumí. Mít Garminy za minimálně čtyři tisíce a pořádně je nevyužít, je škoda… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.3.20 21:31

Já mám Garmin Vivomove 3 a je to bomba!

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.3.20 21:34

Teď mě napadlo, zkus pohledat i mezi chytrými náramky, jsou levnější a právě pro hlídání aktivity. Taky by to mohly umět. Ale podle mě budou taky potřebovat podporu aplikace…

• Nahlásit
  • Citovat
23
2.3.20 06:15

Anonym manžel chce jen na ukozovani tepu zbytek je mu jedno, po levnějších jsem koukala ale ty to nemají nebo se v tom moc dobře neorientuji :D byla jsem v Decathlonu tam mi řekli že tohle jejich hodinky nemají a v Xiaomi také prý tohle nemají :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama