Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody
Mgr. Petr Novák
@monrom ta Galaxyna je takový mikrobus…moje dítě (108cm v autosedačce do těch 36kg místo má), můžu zítra zkusit vyfotit… jinak ve stoje dítě prochází za mnou jakoby uličkou mezi předními sedadly a sedadly v 2. řadě, což teda v normálním osobáku nejde.
Nečetla sem to celý ale co třeba Fiat Freemont. Je to hybrid mezi tereňákem a MPV. Vezla sem se s tím a za mě dobrý ![]()
@josinkaa píše:
Nečetla sem to celý ale co třeba Fiat Freemont. Je to hybrid mezi tereňákem a MPV. Vezla sem se s tím a za mě dobrý
Ale kufr nic moc…
To nevím mě se zdál slušnej
já to zas tak neměřila ale třeba mě se s tím jelo líp než v Alhambře
@monrom Tak počet a objem věcí snad nezávisí na výšce, ne? Jinak my máme 2 děti a máme problém se složit do Jeepa, protože těch krámů, co člověk veze je prostě moc… a když jedu sama s dětmi na tábor kombíkem, tak mám zaskládáno až po střechu a ne a ne se to tam vejít.
@j.a.n.i1 no jeepy resp. offroady obecně jak mají výše položený kufr, tak je prostě menší. Nám se líbil Nissan Pathfinder, ale má objem kufru „jen“ 515l oproti Galaxy s 5ti sedačkami, kde je asi 800l…
@monrom podle mě to v Galaxy už jde a to jsme jezdily se dvěma dětmi, dvěma auty chatu jak jsem an místo náročná - měli jsme kombíka Octávii a Octávii sedan
(cca. 1000l dohromady)
Někdo mi doporučil super stránky: http://vybermiauto.cz/, tak když se najde auto podle názvu, tak v sekci rozměry jsou právě rozměry…
@Almatka Tak ale zas nemůžeš porovnávat offroada se sedmimístňákem, ale s normálním kombíkem, protože to jsou obě petimístná auta.
EDIT: ale když tak koukám na ty stránky jak si dala odkaz, tak ten rozdíl v kufru zas tak velký není - jeep 780 a galaxy 830 ![]()
Tak ono se chce rozhodnout čemu dá člověk přednost. Sem teď jela tchánovou fabií a řekla bych, že mám zas na nějakou dobu vystaráno. Ten pocit s stísněnosti né děkuji. Mám radši auta jak krávy
škoda, že se sem tak málo vozí ameriky to sou auta pro mě
A platí to ještě víc po tom co se mě jedno hovado snažilo vybrzdit ![]()
@j.a.n.i1 máš samozřejmě pravdu - nejde srovnávat 7mi místné MPV - taky jsem koukala a těch 830l je když jsou nahoře 6. a 7. sedačka, já je mám sklopené, takže mám těch 1260l a když sklopím i ty v druhé řadě, tak je to 2360, což samozřejmě nedělám, u toho Cherokee je to nějakých 780 normálně a u sklopených je to 1550…no ono je to jedno, já jsem prostě vždycky vzala náš kočárek a kam se nevešel, tak to auto rovnou vypadlo a Jeepa jsme nezkoušeli, tam byla ta cena kolem mega a to bylo mimo budget:) Ale jak říkám, zkoušeli jsme Pathfindera a tam se vešel a spoustu jiných aut, co jsem považovala za veliké, tam se prostě nevešel. Třeba mi vždycky OK přišel ten Superb v combi, ale tam strčím kočárek a nic už se tam nevešlo, stejně ani do Mitshubishi Outback. Líbila se mi SUV, ale tam bez šance…atd…
@josinkaa taky mám ráda veliký auta, kdyby dělali Sprintera v osobní verzi, byl by můj (teda kdybych na něj měla:-D)…
No mě vykládej
sem chtěla ameriku ale doma neprošlo
ale medvěd taky není k zahození ale takovej Buick enclave bych si dala říct ![]()
@monrom to vypadá božsky
přesně auto pro mě, ne nějaká umrněná Galaxyna ![]()
@monrom no přesedla jsem do Galaxy z dvoumístného coupé…takže jsem spokojená
Já jsem prostě nějak na větší auta, na mě by chlap v kabrioletu dojem neudělal (svého času, samozřejmě
)
Necetla jsem celou diskusi, ale my mame bmw x3, rok vyroby 2013, v Mpaketu a prostoru az az. Pro sebe mam bmw x1, rok vyroby 2012 a tez vzadu i vpredu prostoru dostatek, navic u obou modelu obr kufr. O jizdnich vlastnostech a spotrebe netreba mluvit, fantazie.