Homeopatika pro podporu těhotenství

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
19.10.21 11:14

Homeopatika pro podporu tehotenstvi

Dobry den, je tu nekdo kdo se snazi uz delsi dobu o rodinu a po ruznych pokusech zkusil homeopatika? Pomohlo to nekomu k otehotneni? A muze mi nekdo poradit dobreho homeopatika z Moravskoslezskeho kraje? Podotykam, Dr. Paszanda uz nebere nove pacienty. Dekuji ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1025
19.10.21 11:15

Mne pomohla akupunktura a gynex.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1493
19.10.21 11:47

Ještě jsem neslyšel, že by cucání cukru pomáhalo otěhotnět, stejně tak jako nepomůže ke kojení…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1640
19.10.21 11:59
@gabrriel píše:
Ještě jsem neslyšel, že by cucání cukru pomáhalo otěhotnět, stejně tak jako nepomůže ke kojení…

Tohle bych si nedovolila tvrdit. Ono staci verit, ze to pomaha a jak si to nastavi hlava, muze i telo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4534
19.10.21 12:01
@gabrriel píše:

Zrovna kojení je dost o psychice, takže tam by to pomoci mohlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1493
19.10.21 13:26

@Kosopemi @klamonožka to ale pak není o účinnosti homeopatie, ale placeba a autosugesce. To už si rovnou může zkoušet lehat nahá venku při úplňku. Hodně dlouho to byl brán jako rituál na zvýšení plodnosti. Navíc je zdrama. Ale už je trochu zima v noci :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11016
19.10.21 14:17

@gabrriel tak se holt nahej člověk naloží při úplňku do vířivky vyhřáté

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4534
19.10.21 15:08
@gabrriel píše:
@Kosopemi @klamonožka to ale pak není o účinnosti homeopatie, ale placeba a autosugesce. To už si rovnou může zkoušet lehat nahá venku při úplňku. Hodně dlouho to byl brán jako rituál na zvýšení plodnosti. Navíc je zdrama. Ale už je trochu zima v noci :D

Tak kdyby věřila, že jí lehání venku nahá za úplňku pomůže… :nevim: :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
543
25.10.21 15:34

Já jsem homeopatika zkoušela a nic nezabralo. Jen vím, že se tělo vyčistilo - měla jsem strašný pupínky v obličeji a na krku, ale pak zmizely. Nicméně účinek žádný. Ale třeba to opravdu někomu může pomoct :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2563
25.10.21 15:39

Zkusit se má všechno, pokud nepomůžou - rozhodně neublížî a i když je to za mě jen placebo, někomu to přepnutí psychiky může pomoc, pár takových případů v okolí mám…
ale asi bych napřed pátrala po zdravotní příčině a až potom, co by byl zdravotní problém vyloučen, tak bych začala s homeopatiky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat