Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody
Mgr. Petr Novák
Ahoj,
Je reálné koupit nějakou funkční horkovzdušnou fritézu okolo cca 1000 kč? Měla jsem vyčíhnutou jednu v Lidlu, ale než jsem se rozhoupala akce skončila.
Chlap začal dodržovat fitness stravu jako vařené kuřecí ve vodě a fazolky atd a samozřejmě jen vařené mu nechutná, ale chce to kompletně bez oleje a čerstvé a mě se zase nechce obden dělat v troubě že jo.
Tak mě napadla na ty jeho pidi porce ta fritéza…. A zda to vlastně v té fritéze jde bez oleje?
Stačí malý objem, jí malé porce, takže asi stačí nějaká obyčejná. Taky jak chlapa znám, tak ho to za pár týdnů (no možná i dnu) přestane bavit, takže prostě za to asi víc jak 1500 kč dát nechci.
Jediný co mě napadlo je ještě, aby to možná umělo i péct zdravé dezerty typu muffiny atd. Ale to nevím zda bych se do 1500 kč vlezla.
Má někdo nějaký tip? Dražší brát nebudu, protože jak říkám to nadšení z něj minimálně o vánocích vyprchá, takže to ani nedoporučujte.
Díky za tip 😊
Na něco je třeba trocha oleje, neco bez. Já mám z Lidlu tu větší a používáme ji často. Udělám v ní i celý kuře, je fakt dobry šťavnatý. Když máš starší pečivo tak to tam stupnu na 2 min a je krásně křupavý. Dělám v ní hranolky, opečený brambory, maso, má i program na chleba.
@JancaS84 píše:
Na něco je třeba trocha oleje, neco bez. Já mám z Lidlu tu větší a používáme ji často. Udělám v ní i celý kuře, je fakt dobry šťavnatý. Když máš starší pečivo tak to tam stupnu na 2 min a je krásně křupavý. Dělám v ní hranolky, opečený brambory, maso, má i program na chleba.
a kterou máš?
@Levandulová voda píše:
a kterou máš?
Oni už ji asi nemají. Ale mám tu jejich lidlackou značku. Stala kolem 2 tis, ale pak ji měli ve výprodeji za 1300. Já sem chtěla právě velkou protože nás je 5.
@JancaS84 píše:
Oni už ji asi nemají. Ale mám tu jejich lidlackou značku. Stala kolem 2 tis, ale pak ji měli ve výprodeji za 1300. Já sem chtěla právě velkou protože nás je 5.
díky a dá se v tom dělat třeba i pizza? samozřejmě množství co tam narvu?
@Levandulová voda píše:
díky a dá se v tom dělat třeba i pizza? samozřejmě množství co tam narvu?
To jsem ještě nezkoušela.