Horor Annabelle

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
blogerkaBianka
Stálice 62 příspěvků 15.11.14 16:42
Horor Annabelle

Ahoj všem! Máte někdo odkaz na stránku, kde jsi můžu zdarma stáhnout horor Annabelle?? Hledala jsem ho na ulož. to, ale tam jsem ho nemohla najít. A na všech ostatních stránkách co mi to vyjelo po mě chtějí registraci a potřebuju kredity, abych mohla stahovat. Moc děkuju všem, kteří mi nějak poradí. Online na kinotipu se na něj taky podívat nemůžu, stále nejede :/

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Tuco
Echt Kelišová 9885 příspěvků 15.11.14 16:52

@blogerkaBianka já na to čučela online na putlocker včera…v angličtině samozřejmě bez české podpory…

potkanek
Závislačka 4986 příspěvků 15.11.14 16:55

Kouknete na CzTorrent

blogerkaBianka
Stálice 62 příspěvků 15.11.14 16:56
@Tuco píše:
@blogerkaBianka já na to čučela online na putlocker včera…v angličtině samozřejmě bez české podpory…

Ani s titulkama? Tak to bych asi nedala, já a angličtina se moc nekamarádím, snad mi někdo poradí, kde to najdu v češtině, nebo alespoň s českými titulkami.

potkanek
Závislačka 4986 příspěvků 15.11.14 16:57

Je to tam, ale ve slvenskych titulkach, ale pardon vlastne k tomu musite mit stahlý program ze slunecnice :| to jsem si neuvedomila

blogerkaBianka
Stálice 62 příspěvků 15.11.14 17:00
@potkanek píše:
Je to tam, ale ve slvenskych titulkach, ale pardon vlastne k tomu musite mit stahlý program ze slunecnice :| to jsem si neuvedomila

Aha :/

martiiinkajjj
Kecalka 361 příspěvků 15.11.14 17:02

http://tracker.cztorrent.net/…ebrip/318110

tady máš odkaz akorát se budeš muset zaregistrovat. Já mám sice placený účet ale stojí zato si to zaplatil…ale třeba to stáhneš i bez placení zkus uvidíš.

potkanek
Závislačka 4986 příspěvků 15.11.14 17:04

Jj to je on, annabell je tam free :mavam:

potkanek
Závislačka 4986 příspěvků 15.11.14 17:05

Teda s registraci, ale jako ze nemusí platit :potlesk:

potkanek
Závislačka 4986 příspěvků 15.11.14 17:06
@martiiinkajjj píše:
http://tracker.cztorrent.net/…ebrip/318110tady máš odkaz akorát se budeš muset zaregistrovat. Já mám sice placený účet ale stojí zato si to zaplatil…ale třeba to stáhneš i bez placení zkus uvidíš.

jsou tam docela pecky filmy co a jde to pěkně rychle, tedy myslim novinky

potkanek
Závislačka 4986 příspěvků 15.11.14 17:07

Jen ja abych si mohla stahovat filmy musela jsem si na slunečnici stahnout program jinak by mi to nešlo

potkanek
Závislačka 4986 příspěvků 15.11.14 17:08
martiiinkajjj
Kecalka 361 příspěvků 15.11.14 17:13

@potkanek to sice ano ale novinky stáhneš jen když máš zaplavený účet jinak ti to nejde stahovat. Musíš si počkat tak měsíc. Já to mám aktivované a jsem za to ráda…novinky mám hned a nemusím čekat :) a hlavně máš to stáhnuté i za 5 minut.

blogerkaBianka
Stálice 62 příspěvků 15.11.14 17:14

Tak to jdu zkusit, instaluju ten program a pak to stáhnu. Jde to i bez registrace, nebo ne? Mě to totiž hlásí, že byl přesažen počet registrací..

martiiinkajjj
Kecalka 361 příspěvků 15.11.14 17:16

Ne jde to jenom s registraci.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Věděla jsem, že do pěti let bude konec! Promluvila expartnerka Dana Nekonečného

Náhlá smrt Daniela Nekonečného velmi zasáhla především expartnerku Zuzanu... číst dále >

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >