Hřiště - park v západních Čechách

1399
8.9.20 12:57

Hřiště-park v západních Čechách

Zdravím. Jak název vypovídá, zajímalo by mě, co se dá dělat tady na západě :mrgreen: Nápady už žadné nemám a tak točíme pořád to stejné dokola. Takže moje otázka zní. Máte nějaký tip na oblíbené prolejzky, hřiště se skluzavkami, lanové centrum pro menší cca. 3-5leté děti? Jsem z KV, ale dojezdová vzdálenost může být tak 100km, pokud to nebude hriště s jednou skluzavkou, ale dítě se tam aspoň na hodinku vyblbne..
Znám a chodím ve Varech k intersparu na hřiště, rolava, loket dětský ráj (s trampolínou), Sokolov areál zdraví(myslím, že se tam tomu říká)…
Děkuju za tipy :) :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
413
8.9.20 13:09

Ve Františkových lázních, akorát adresu nevím, protože jsem tam byla zatim jen jednou s babickou :wink: Ale je to ooobr hřiště pro vetsi i mensi deti a je u toho i skatepark

Edit: jeste taky v Chebu je Krajinka a v Sokolove herna Fantazie

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
870
8.9.20 13:50
@Tonick19 píše:
Zdravím. Jak název vypovídá, zajímalo by mě, co se dá dělat tady na západě :mrgreen: Nápady už žadné nemám a tak točíme pořád to stejné dokola. Takže moje otázka zní. Máte nějaký tip na oblíbené prolejzky, hřiště se skluzavkami, lanové centrum pro menší cca. 3-5leté děti? Jsem z KV, ale dojezdová vzdálenost může být tak 100km, pokud to nebude hriště s jednou skluzavkou, ale dítě se tam aspoň na hodinku vyblbne..
Znám a chodím ve Varech k intersparu na hřiště, rolava, loket dětský ráj (s trampolínou), Sokolov areál zdraví(myslím, že se tam tomu říká)…
Děkuju za tipy :) :mavam:

V ML park Prelát, plus dost jiných velkých hřišť.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1399
8.9.20 14:33

Děkuju… Jen dodám, že to nemusí být úplně obr hřiště. Klidně nějaký hezký, menší schovaný mezi baráky, kam rádi chodíte nebo o něm víte :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama