Poradna na téma jóga pro zdravé tělo
Karolína Racková
dobře ty, já se nejsem schopná dokopat ani k jednomu dvacetiminutovému cvičení denně
a běh? nikdy!!!
já ale myslím že stačí i jednou denně dvacet minut třeba s Jillian 30days shred..
@syselinka
já si právě nejsem jistá jestli by mě to s jillian bavilo
no bude muset když se sebou pohnout ![]()
Anonyme, ona to ma dobre sestaveny- cardio, posilovani, bricho…Vse vmackly v podstate v 25 minutach, ja ji cvicila a do 6 tydnu byla znat neuveritelna zmena… Ted jsem se posunula k Shaunovi T, ale Jillian je pored moje srdcovka ![]()
Já osobně jsem teda jillian nepřišla na chuť. Při běhání bych si ale hlídala tepovou frekvenci, a při posilování klidně bych dala i víc opakování, jak říká naše cvičitelka břicho vydrží hodně
určitě tím nic nezkazíš když si zacvičíš ráno a večer, to já ale bohužel nestíhám…
Jillian je dost náročná na klouby, někomu to může vadit. Já můžu doporučit český server rutina, Maruška je super a mě její cvičení baví víc jak Jill ![]()
Jillian pry pomaha
Behani myslim 45 minut staci
Dala bych si jednou 45-60minut cviceni denne…kdyz nebude cas takto dlouho…myslim ze rozdelit to nebude vadit…tedy 20 minut 3× denne
Rotoped, sedy-lehy, aerobick
![]()
Cvičit můžeš prakticky vše co se tady píše, spíš jde o to si k pohybu najít pozitivní vztah, celkově změnit pohled na pohyb, znám lidi co dřou v posilovně, ale jak nemusí udělat krok navíc tak prostě neudělají. Ze začátku posiluj klidně každý den, po týdnu zjistíš, že to chce pauzu, tak dej klidně ob den, i břišní svaly potřebují regenerovat, a k tomu běhu-ty jsi někdy dříve běhala? nechci se tě nějak dotknout, ale za 45minut se dá volným tempem uběhnout i 7km tak to jen tak pro představu, ale z vl. zkušenosti nevím, nevím
Ale určitě k tomu posilování to chce kolo, chuzi nebo běh. Držím ti palce, aby to nebyl jen novoroční cvičební záchvat.
A jeste bych dodala, ze SVIŽNÁ CHUZE je super…a da se i s kocarkem…ale no je potreba opravdu svizne…kdyz budes opravdu rychla da se ujit i 10 km za hodinku a pul
Na chuzi a beh se hodi pes, protoze se clovek donuti jit ven
![]()
Běhání těch 40 minut je akorát a přidávám se k chvále Marušky z Rutiny . Po běhání a téměř denním cvičení kalanetiky jsem přešla na cvičení s Rutinou a tělo se fakt změnilo k lepšímu.
Holky a když zrovna nebude možnost jít běhat ven třeba kvůli počasí nebo tak je možný běhat i doma na místě třeba??? má to ten stejnej účinek??? ![]()
Nemohl by mi někdo prosím okopírovat DVD Jillian? Zaplatím. Díky.
Xsarunko, da se komplet stahnout na Ulozto- Shred, Ripped… Neco je I na youtube…Nebo edisk, ale tam zdrama jde stahnout jen jedno video za 24 hodin
@Anonymní píše:
Holky a když zrovna nebude možnost jít běhat ven třeba kvůli počasí nebo tak je možný běhat i doma na místě třeba??? má to ten stejnej účinek???
Jestli chceš běhat, chodit=hubnout, tak musíš zakaždého počasí, akorát např. Xaver omlouvá ![]()
Ahojda
předem se omlouvám za anonym, dala jsem si cvíčo a hubnutí jako novoroční slib, nikdo o tom v mém okolí neví a chci holky ze skupinky překvapit 
porod, dítě, válení se a žraní na mě hodně zapracovalo
..
pak jsem se rozhodla zkusit nějakou klasiku jako sedy lehy, kliky, dřepy,.. cviky zhruba vím, jde mi o to jak často cvičit? Stačí třeba 2× denně po 20 minutách? Třeba 3-4 série dokola?
CO se týče jídla, nechala jsem si sestavit jídelníček, jím 5× denně po menších porcích přesně jak mám, piji 2-3l vody denně..
k věci.. potřebuji zhubnout zhruba 10kg, hodně zpevnit problémové partie tedy stehna, boky, bříško a zadek
Jak cvičit? Řekněme, že chci cvičit doma, mám tu stroj na břicho takovej ten na kterým se vlehu v podstatě dělají sklapovačky
A co běhání? Jak často a kolik minut běhat? Denně třeba 45 minut? Je to vhodný?
S tím, že sobota a neděle bych měla jako odpočinkové dny s rodinkou?
Prosím poradte. Děkuji moc
