Má někdo zkušenost s cvičením Fithall

59
2.1.14 20:31

má někdo zkušenost s cvičením Fithall

Ahoj holky cca před týdnem jsem na yotube narazila na cvičení Fithall konkrétně cvičení Zhubněte do plavek se Sandrou a jsem z něj celkem nadšená, cvičil to někdo z vás a s jakými výsledky Jana

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19200
2.1.14 21:10

Já to cvičila chvíli, moc mě to nebavilo, je to na mě malej „záhul“… ale když budeš pravidelně a pokračovat v těch dílech, tak asi jo..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19200
2.1.14 21:11

Fithall má dobré cvičení 20min posilování břicha, to jsem cvičila každý den v kombinaci s rotopedem a cm přes břicho šly dolů :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14679
2.1.14 21:23

Já snimi taky cvičím, zaregistrovala jsem se k nim na stránky, každý den mi vyjede jedno cvičení…tak nic nemusím hledat a každý den si zacvičím něco jiného. :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna na téma jóga pro zdravé tělo

Ikona - Karolína Racková

Karolína Racková