ICQ, Skype - používá to ještě vůbec někdo?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
50725
18.11.11 22:02

Tak si teda to ICQ stahuju a dívám se, že je to prý propojené s Google+, GTalk a FB.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5320
18.11.11 22:03

ICQ jsem přestala používat před cca 4mi lety, od té doby používám Skype a své přátele mám na něm, a co vidím, tak jsou tam dost často, někteří denně. Facebook nemám ráda, nepoužívám a pokud to nebude nevyhnutelně nutné, ani používat nebudu, Skype mně bohatě stačí :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14598
18.11.11 22:03

Icq nepoužívám, co mi jde spárovat Skype s FB. Tak používám téměř výhradně skype a teda nemůžu vůbec říct,ž e by tam přátelé nebyli.

A dcera, která FB má, ho používá přes icq a používá i Skype.
Mám přátele, kteří prostě FB neuznávají, nemají tam profily a skype jim vyhovuje a zas kdo má jen FB, tak si s ím píšu ze skype spárováním s FB. :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17026
18.11.11 22:04

Skype vyuzivame s tchanovci.Jinak ne,ICQ davno ne,a Facebook tak to uz vubec ne,ta prisernost u me byla out driv nez zacala :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
mag
12870
18.11.11 22:04
Angua píše:
Tak si teda to ICQ stahuju a dívám se, že je to prý propojené s Google+, GTalk a FB.

Já jsem na tyhle věci analfabet, ale ráda se přiučím a třeba pořídím něco nového, teď aby nám to ještě IT nainstalovali do pracovních NTB :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16291
18.11.11 22:04

Používám skype i ICQ :) Na FB si píšu pouze s těmi, koho na ICQ mít „nechci“, či sami ICQ nemají (či mi ho nechtějí dát :lol: ) :) Nevýhoda FB je ta, že musíš mít neustále otevřenou stránku, pokud si chceš s někým psát. Kdežto ICQ, skype jsou prostě prográmky shozené v liště :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17226
18.11.11 22:04

Anguo, ICQ jsme nikdy neměla, ale skype používám deneně při komunikaci s mmanželem, který je v práci. Akorát jsme za exota, protože odmítám použít webkameru a sluchátka, prostě jen píšu :lol:
FB-chat je samozřejmě dobrý, ale manžel je odpůrcem FB :wink:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16291
18.11.11 22:06

Ještě bych dodala, že propojení ICQ a Skype s čímkoliv (FB, google, a nevím co jsem ještě zahlédla že píšeš) nepoužívám a po dobu co to jen půjde používat nebudu :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30837
18.11.11 22:07

ICQ používám denně, FB nepoužívám a Skype používám jen málokdy, s lidma co nejsou na ICQ

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16557
18.11.11 22:08

Používám skype,acq jsem nepoužívala nikdy a facebok taky nemám

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18223
18.11.11 22:08

Ano, skype, icq, jabber, facebook :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13338
18.11.11 22:09

POužívám skype, každý den… fcb daleko méně, ten mě nebaví.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
50725
18.11.11 22:09
Hanule píše:
Ještě bych dodala, že propojení ICQ a Skype s čímkoliv (FB, google, a nevím co jsem ještě zahlédla že píšeš) nepoužívám a po dobu co to jen půjde používat nebudu :)

To je taky dobré vědět :mrgreen:

Zatím moc díky za všecky reakce, tak je to teda asi naučím :lol: :lol: :lol:

Kurnik, teď jsem objevila, že mám ještě v PC qip, spustila jsem ho a mám tam fakt 4 kontakty online :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5137
18.11.11 22:13

Skype používám denně. Chat i volání.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
50186
18.11.11 22:13
Ivu-Sara píše:
použivam skypechat na facu je na ho… :-P

Taky tak :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová