Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody
Mgr. Petr Novák
Ahoj, nemáte doma někdo dětské křeslo z Ikei Poang?? Do kolika let cca je? Do 5, do 10..?? Není tam zadna nosnost apod..
@mattez píše:
Ahoj, nemáte doma někdo dětské křeslo z Ikei Poang?? Do kolika let cca je? Do 5, do 10..?? Není tam zadna nosnost apod..
Ahoj, kresilko doma mame a sedam si do nej take obcas ja s 55 kg a drzi.
@Vec01 píše:
Ahoj, kresilko doma mame a sedam si do nej take obcas ja s 55 kg a drzi.
Super
takze třeba desetilete dite v tom vydrzi koukat na pohádku pohodlne?
@mattez píše:
Supertakze třeba desetilete dite v tom vydrzi koukat na pohádku pohodlne?
Podle me ano…
@Vec01 píše:
Podle me ano…
Ikdyz uplne nejlepsi, kdyby si mohlo ditko kresilko v prodejne primo vyzkouset.
V tomto veku bych uz zvazovala kreslo pro dospele.
@Vec01 píše:
Ikdyz uplne nejlepsi, kdyby si mohlo ditko kresilko v prodejne primo vyzkouset.V tomto veku bych uz zvazovala kreslo pro dospele.
Jasny
ja mam dite necely tri roky, jen bych chtěla poridit dve kresilka rovnou, amme ditko na ceste a když sem prijdou znamy prave se starsim dítětem kolem tech 10, tak mi to zajímalo..oni maj ted limitovanou edici barev, my mame zelenej gauc v obyvaku a krasne se tam hodi tohle zeleny, proto bych chtěla ty dve rovnou predcasne takhle ![]()
Sedavam na tom i ja, kdyz je tu navsteva a to mam 65 kilo
Kreslo drzi ![]()
@rajada píše:
Sedavam na tom i ja, kdyz je tu navsteva a to mam 65 kiloKreslo drzi
tak to po porodu budu moct taky
![]()