In vino veritas. In pivo taky. Pivaři, pivařky, sem!

Napsat příspěvek
Velikost písma:
23864
8.6.16 22:02

My si s manželem rádi dáme Krakonoše 12 je dobře hořká. Ale v okolí jsme skoro za exoty většinou tu všichni pijí 10 nebo 11. :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5010
8.6.16 22:17

Ráda ochutnávám produkty malých pivovarů :-) Otevřeno ale už nebylo dlouho nic, už tři roky jsem buď těhotná nebo kojící, případně oboje dohromady, takže vždycky maximálně trochu usosnu někomu jinému.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5010
8.6.16 22:18

@anoli30 Zrovna u Krakonoše mi 12 taky připadá nejlepší :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36504
8.6.16 22:26

Prosím Vás, jak nejvíce stupňové pivo se dá koupit v běžní síti?7+ prosím :dance:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36504
8.6.16 22:27
@laducha píše:
@Burj Chalifa Začínáš mi být sympatická :mrgreen: :P
Mám ráda pivo, piju buď Zubra nebo Plzeň. Ovocná a tmavá piva mi nejedou. A nejradši mám jedenáctku.
Ale chodíme posedět tak jednou měsíčně, domů si lahváče netahám. A to dám tak 2 kousky max.
Víno nepiju vůbec, nechutná mi.

ovocná piva jsou slivky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
437
8.6.16 22:29

Myslím 24

já mám ráda Kasteel rouge, Bacchus, nebo točenýho Radka. A když je horko tak mi to je fuk :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24798
9.6.16 18:26
@Burj Chalifa píše:
Kolik mají ty Svijany alkoholu? Když už si to pivo dám, tak ať mám trochu v hlavě, abych nechodila v noci čurat střízlivá :mrgreen:

Ta 13 má 5,6%

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Aktuálně na Instagramu

Umožňuje to nová legislativa. Zjistěte podrobnosti.

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová