Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
My si s manželem rádi dáme Krakonoše 12 je dobře hořká. Ale v okolí jsme skoro za exoty většinou tu všichni pijí 10 nebo 11. ![]()
Ráda ochutnávám produkty malých pivovarů
Otevřeno ale už nebylo dlouho nic, už tři roky jsem buď těhotná nebo kojící, případně oboje dohromady, takže vždycky maximálně trochu usosnu někomu jinému.
Prosím Vás, jak nejvíce stupňové pivo se dá koupit v běžní síti?7+ prosím ![]()
@laducha píše:
@Burj Chalifa Začínáš mi být sympatická![]()
Mám ráda pivo, piju buď Zubra nebo Plzeň. Ovocná a tmavá piva mi nejedou. A nejradši mám jedenáctku.
Ale chodíme posedět tak jednou měsíčně, domů si lahváče netahám. A to dám tak 2 kousky max.
Víno nepiju vůbec, nechutná mi.
ovocná piva jsou slivky.
Myslím 24
já mám ráda Kasteel rouge, Bacchus, nebo točenýho Radka. A když je horko tak mi to je fuk ![]()
@Burj Chalifa píše:
Kolik mají ty Svijany alkoholu? Když už si to pivo dám, tak ať mám trochu v hlavě, abych nechodila v noci čurat střízlivá
Ta 13 má 5,6%